Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

snezienka12
9. jún 2013

@bambina78 Vdaka za radu. Zatial posuvame termin na zaciatok septembra...

desira
9. jún 2013

Ahoj , my sme boli v Alanyi v 2010 s dvomi deťmi : 4 ročným a 14 mesačným no a ja som bola v 6.mes. tehotenstva 🙂
Mali sme sa užasne a dodnes spomínam na najkrajšiu dovolenku. Počasie perfektné strava v hoteli vynikajúca žiadne problémy sme nemali ani my ani deti
Vrelo odporúčam 😉

zebricka23
9. jún 2013

@haslerka27 no som zvedava ci to aj tak bude 🙂

@katkafazulka nastastie uz aj v Blave pecie 30 C 🙂 skoro ako v Turecku....

haslerka27
9. jún 2013

@desira to vazne?my ideme do alanyie tak verim ze to bude ako pises- SUPER

zuzanka7834
9. jún 2013

Baby, asi blba otazka, ale co nocniky? Da sa niekde v Colakli kupit nocnik?

danim
9. jún 2013

@zuzanka7834 my nosime sedatko na velke WC, super sa zmesti do kufra, a po probleme 😉 lebo no kde to tam budes zhanat ?

liluska78
9. jún 2013

Baby nechystate sa do hotela Belinda Club Beach v Side? a tie čo ste boli dáte nejakú recenziu? ďakujem

nefertitka
9. jún 2013

@liluska78 vies ze sme tam boli, utekajte;) je tam super...fakt

nefertitka
9. jún 2013

davam link, co sme tocili ako ideme z hlavnej budovy z restauracie az na plaz, ak niekto pojde este do Pegasos World a chcel by vidiet, ako to tam vyzera...

https://www.youtube.com/watch?v=SBST9Bdyb4A
erinka123
9. jún 2013

@zuzanka7834 ja som kupila v tescu taky prťavy akurat do kufra,uplne lahky a stal do 2-och eur. naspät ak sa nahodou nezmesti do kufra lebo dcera planuje nakupy tak ho tam necham alebo dakde vyhodim.

maamiinkaa
9. jún 2013

... v Turecku sa platí všade eurom, že ??? Chcem sa radšej uistiť 🙂 ĎAKUJEM*

haslerka27
10. jún 2013

baby je tu niekto kto leti 21.6 zo swechatu z rakuska vecer ?

haslerka27
10. jún 2013

@maamiinkaa turecko nie je v eu tak neviem,to by zaujimalo aj mna akou menou sa tam plati

haslerka27
10. jún 2013

@maamiinkaa http://www.destinacie.sk/turecko

turecka lira ale hlavne eurace😉

adazdca
10. jún 2013

@liluska78 v Belinde som bola pre pár rokmi aj ja... Nebolo zle, ale je to skôr 4* hotel ako 5*, ako ho vtedy deklarovali v Koale... Bazén je na fotke väčší ako v skutočnosti. Pri bazéne bol strom marhula a zrovna bola sezona na ne, tak sme sa ich super najedli a lepších som veru nejedla, boli sladučké, lebo mali dosť slnka.. 🙂
Inak ja som bola už v Turecku ai 8x a potom som si vyberala už len zájazdy do 5* hotelov s nemeckými alebo rakúskymi cestovkami s dobrými recenziami a za ovela lepšie peniaze, ako u nás. Majú tam mnoho komplexov vhodných aj pre rodiny s detmi.
Na Belinde mi trocha vadilo, že sme museli chodiť dosť daleko k moru.. Nebol človek vlastne pri hoteli v areáli... Museli sme pobaliť a ísť bud pešo alebo sa tuším dalo aj odviezť, ale len v určité časy.
Potom som si už vyberala komplexi, čo mali priamo pri hoteli pláž a aj bazény.. Ja po mojich skúsenostiach by som napr. s dieťatom do Belindy nešla...

adazdca
10. jún 2013

@liluska78 až teraz mi padlo do oka, že ten hotel je Belinda Club Beach... v Side.. ja som písala len o hoteli Belindaaa 🙂 uf

nefertitka
10. jún 2013

@adazdca 😉 hej, to je iny hotel

no a my sme si klasicky zas dovliekli z dovolenky nejaku chorobu, dufam, ze nie zas 6tyzdnovu ako minuly rok:(...teda mala, my sme zatial ok

katinka71
10. jún 2013

@haslerka27 my sme nemali nic zamenene ,vsade sme platili eurami

erinka123
10. jún 2013

@nefertitka a čo je malinkej?

erinka123
10. jún 2013

Kočky ,maly dostal nadchu ,myslite že možem s nim letiet v piatok alebo mam ostať doma 😒 teploty nema,hlieny su priesvitne. Poradte mi lebo mna uz asi porazi.

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 vcera bola cely den nemastna neslana a dnes uz sople zlte, kychanie, teplota stupa...uvidime, co sa z toho vykluje nakoniec...ja uz neviem ako prist z dovolenky v zdravi, to sa asi ani neda 😝

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 ak nebude mat horucky, chodte podla mna...alebo ak mu prejdu dovtedy....no vidim, ze aj vy ste chori

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 alebo zbehni k lekarke a spytaj sa na jej nazor

palomka
10. jún 2013

@erinka123 ja by som skocila k lekarke aby urobila crp a keby mohla-chcela aby napisala atb pre istotu aby ste si zobrali so sebou. my sme tak leteli na dovoelenku ked dcera mala 40tky teploty v den odletu, klesala jej horucka a stupala hore dole, len cipky sme jej davali, sopliky mala, mali sme atb so sebou ale nakoniec sme jej nedali lebo ked sme dosli do hotela tak sme isli do bazena a hned jej teploty klesla a uz jej nic nebolo. nkoniec sme zistili, ze sa jej prerezavali stolicky 😀

erinka123
10. jún 2013

@nefertitka ja si skor myslim či sa mu opäť nespustila alergia,včera sme boli cely den v prirode,a v noci už chrčal,aj mne sa zhoršila alergia od rana kycham a soplim a svrbia ma oči,mali sme ju s malym v maji ked všetko kvitlo a teraz asi tiež nejake stromy kvitnu ,ked je to cele poposuvane som na nervy z toho...a potom ešte idu mu zuby lekarka že niekedy su hlieny aj zo zubov,dycha čisto,že nič mu nieje,teraz som prišla od lekarky,uvidim do štvrtka ako sa to bude prejavovat. ... nie je mala alergicka na klimu? niekedy som to mavala ja ked sa klimovalo moc a potom tie prechody do tepla,vždy ked som prišla domov som mala taku nadchu 😝 nasad je vitamin c .

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 no moze byt ze aj ta klima....
tuto je keby si si chcela ozivit spomienky na mini disco videjko s Nikolkou, len tam bola strasne unavena, to bolo tusim prvy vecer, len sa tak pohupovala:0) ani nepoznala este tie tanecky ale o par dni uz tancovala ako drak🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Og55bG7zkwo
nefertitka
10. jún 2013

a tu je tato na parasailingu:-0

https://www.youtube.com/watch?v=DcDNcpB_mMg
erinka123
10. jún 2013

@nefertitka podarena je a ake ma krasne vlasky 😉

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 dakujeme:0)
ona byvala inak strasne unavena celu dovolenku, chuda, rano sa zobudila o pol siestej, siedmej ich casu, ako kedy, cele doobedie uz vyzivovala, potom cez obed spala aj tri hodiny, ale zas jak sa jasila v bazenoch a po plazi, tak vecer na disku uz dosla zas unavena...a takto isto sme to mali aj minuly rok...no a teliatko moje male rano nie a nie spat dlhsie, aj ked sme jej to povedali...proste slnko uz vykukalo a bala sa, ze nieco zmeska;)

abcklara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz