Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mvp
11. jún 2013

@erinka123 moja dcéra frčí tiež na convers a vans , majú tam tričká, súpravy, tepláky, kapsy, batohy a super ceny, aj my sme nakúpili, u nás to ani nezoženieme, jedine z internetu.

erinka123
11. jún 2013

@mvp no zbohom uz sa tešim čo ta bude robiť 😎

nefertitka
11. jún 2013

@erinka123 aj ja mam pocit, ze na mna nieco leze:( mala sopli, kasle, teplotuje stale, dostala kvapky od kasla a nieco do hrdla, plus ma nurofen 3x denne papat na hrdielko...no ale tie kvapky od kasla su plne alkoholu, sak sa opije 😝

erinka123
11. jún 2013

@nefertitka jaaj ved pozri ake je počasie,chudatko nech jej to rychlo prejde... a to nurofen sirup je aj na hrdlo?

maamiinkaa
11. jún 2013

@haslerka27 ĎAKUJEM MOC za super info 🙂 už sa tam tešííííííím 😵

haslerka27
11. jún 2013

@maamiinkaa kedy to idete?

sindy70
11. jún 2013

@alena12345 my sme boli hned vedla

sindy70
11. jún 2013

@maamiinkaa jasne ewráčmi sa platí a hlavne zjednávaj ceny ked budeš dačo kupovat

maamiinkaa
11. jún 2013

@nivi ĎAKUJEM VEĽMI PEKN E za odpoveď a rada by som sa ešte dozvedela niečo o hoteli Grand Side V SIDE , ideme cez poľskú ck TUI a letíme z Krakowa 26.6. na 14 dní 😵 Dúfam, že sa môžeme tešiť, lebo máme 3 dcéry 21 a18 rokov presne da dovolenke / tak dúfam že tam dostanú tortičku 😉 ??? / 😒 a najmladšia 3 rôčky tesne po dovolenke 🙂 Zatiaľ som sa tu totiž to o takomto hoteli nič nedočítala 😒

maamiinkaa
11. jún 2013

@haslerka27 26.6. letíme z Krakowa cez pl cestovku TUI na 14 dní do SIDE 🙂 DÚFAM, že bude dobre a ozaj ako je to tam s DELFINÁRIOM ??? Ako ďaleko od SIDE je a ako je tam najlepšie ísť ??? lebo ja tie organizované "fakultatívne výpravy" NEMUSÍM ... 😒

haslerka27
11. jún 2013

@maamiinkaa nejdeme do side,neviem ti poradit.

nefertitka
11. jún 2013

@erinka123 ano je, on posobi aj na zapal, vzdy ked je mala chora a ma zapalene hrdlo, nam kaze, aby sme jej to davali aspon 3 dni

nefertitka
11. jún 2013

@mvp tam sme boli minuly rok a do tych obchodov sme sa vratili aj tento rok, aj ked sme sli z ineho hotela s dvoma dolmusmi 😝

nefertitka
11. jún 2013

@mvp a fotky do albumu nedas?;) na ozivenie spomienok? 😉

alena12345
11. jún 2013

@sindy70 A AKO BOLO 🙂

zuzuli83
11. jún 2013

@maamiinkaa zájezd jsi kupovala jako last? Máš už nějaké zkušenosti s tou cestovkou? Chystáme se za 14 dní do Turecka na poslední chvíli a pořád nevím s kým 😒 Předem díky za info

kvietocek7
11. jún 2013

@mvp no tak super - v dobrom ste vsetko uzili 🙂 chcem sa spytat cez ktoru cestovku ste boli a ci ste mali moznost ist do delfinaria?dakujem za odpoved

popova
11. jún 2013

baby no super! to fakt žiadna z Vas nejde do hotela ADALYA REZORT? tak, tam budeme asi sami Slovaci, všetko Nemci ježiši!!!!

haslerka27
11. jún 2013

@popova asi aj nas to caka.my ideme cez nemcov tak uvidime.-)

haslerka27
11. jún 2013

baby mozno blba otazka,co smskovanie z turecka?nie je v eu preto neviem ako poslem sms na svk.posielate domov spravy v pohode?

mvp
11. jún 2013

@kvietocek7 my sme išli cez tiptravel, a bolo tam na možnosť mnoho fakultatívnych výletov, my sme boli na výlet na lodi takej rýchlej športovej ku korytnačkám a kúpanie sa na mori priamo z lode, to trvalo tak 2 hod. pre nášho drobca výlet stačil tie ostatné sú aj na pol dňa

mvp
11. jún 2013

@nefertitka ešte som sa k tomu nedostala ale isto niake dám

kvietocek7
11. jún 2013

@mvp a vase skusenosti s delegatom a animatormi boli dobre?teda co sa tyka tej cestovky

nefertitka
11. jún 2013

@mvp super;)

mvp
11. jún 2013

@kvietocek7 keď sme pristáli tak v stánku tiptravel boli slovenský delegáti a tí nás usmernili na autobus v autobuse bola delegátka tá nám oznámila že koľko bude cesta aké poradie hotelov atď v autobuse sme potom išli len so šoférom, a v hoteli nás ráno čakal delegát o 8,00 hod. a ten porozprával čo a ako, ale my sme to prespali tak sme sa pýtali iných slovákov, animátori boli tureckí, rozprávali po rusky, turecky, anglicky, nemecky, to bola celkom sranda, aspoň si deti zdokonalili angličtinu, a boli nútení ju používať robili nám tlmočníkov, animátori boli super, chodila som na brušné tance každý deň, deti s nimi na šípky, volejbal, vodné súťaže , dokonca prinútili muža tancovať cez deň pri bazéne 😀 , pre deti opatrovateľské centrum, kde tvorili, malovali naučili sa tance, ktoré nám potom predviedli posledný večer, ja som bola aj rada, že tam zatial bolo málo slovákov, muž si oživil ruštinu, no bolo super.

sindy70
11. jún 2013

@alena12345 dobre a teplo a tom hoteli kde ideš ty je vela zábavy pre deti

maamiinkaa
12. jún 2013

@zuzuli83 Dovolenku sme kupovali cca 3 týždne dozadu ešte ako normálnu, lebo ideme piati /ja, manžel, a tri dcéry 21r., 18r. a 2r.11mes. 🙂/ all incl. na 14dní myslím 4* hotel Grand Side v SIDE + izby s výhľadom na more za cenu 21.546 Zlotých = 5.206 Eur samozrejme ešte plus víza cca 15 Eur na osobu. Vraj super cena a my sme s poliakmi spokojní 🙂 Vlani sme boli cez Sumadu na Cypre, ale tento ok ideme 1.x do Turecka /...aj kôli *babským nákupom*/ 😀 Je známe, že cez slovenské cestovky sú dovolenky celkovo drahšie, no nám to vyhovuje aj po tej stránke, že letíme z Krakowa čo máme z domu 100km 🙂 a len do Bratislavy 380!!! ☹ ... a auto si tam môžeme nechať za smiešnych pár eur kdešto v BA, alebo vo Wiedni sú to riadne pálky..... Poliaci sú SUPER a my sa s nimi dohodneme niekedy lepšie ako s domácimi........ Tak papa a dobre vyber 😉

nefertitka
12. jún 2013

baby kolko vam trva po dovolenke sa aklimatozovat?ja sa neviem stale prehupnut a to sme doma uz od soboty 😝 ...najradsej by som sa hodila na plaz na lehatko a tu musim kukat na smradlavu mhd z okna a sedive panelaky 😠 😝 ...ked chcem jest, musim si to najprv kupit, potom nachystat a este si to po sebe aj upratat! 😝 to je strasneeeee....

nefertitka
12. jún 2013

a hlavne co sa clovek namaka, kym dosiahne pekne hnede opalenie..dojdem domov, dieta chore, vonku oblacno a uz blednem...akoze opalujem 2 tyzdne a za 4 dni som o polovicku bledsia 😠 😝

mvp
12. jún 2013

Čo sa týka aklimatizácie my dospeláci v pohode ale drobček je hotový, slabučký, nechce nič papať a od včera ide z neho žltá voda smradlavá ako pokazené vajco, teraz neviem či to doniesol z dovolenky alebo to chytil doma prišli sme v pondelok skoro ráno. ☹ a ešte čo sa týka domácnosti a verenia tak je mi zle z tej predstavy, že zase je to len na mne a musím variť tvrdá realita