Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

trixi
12. jún 2012

uz mame zbalene. Predpoved pre Side 36-37 st., v noci 21-23st. Uff, bude teplo. Vsetkym krasnu dovolenku.

bosacka
12. jún 2012

tak uz aj my zbaleni... o polnoci vyrazame na letisko... normalne mam cestovnu horucku 😀

macocha
12. jún 2012

@trixi @bosacka @emily327 tak príjemný let a peknú dovolenku prajem. 🙂

Inak keď sme pri tom lete, zbalila som do príručnej batožiny malej aj rezervné nohavičky, keby dačo... bolo to predvídavé, malá prevrhla čaj. Nanešťastie rovno na mňa, celý pohár, tak, že som ako počúraná mala mokré gate. Tie nohavice som vyzliekla a vymenila za pléd, ale rezervné nohavičky mi veľmi chýbali 😅

trixi
13. jún 2012

@macocha dakujem, ja vzdy balim jednu komplet sadu oblecenia pre Matka a jedno tricko pre seba do prirucnej batoziny. 🙂 Clovek nikdy nevie 😀

zebricka23
13. jún 2012

@emily327 @bosacka @trixi tak uz ste tam...prijemnu dovolenku 🙂

trixi
13. jún 2012

@zebricka23 dakujeme, my tam este nie sme, letime dnes poobede, prave sme zvazili kufre 3 x 13 kg a mame dovolene 3 x 20, tak super rezerva. Ze by sme niekoho este pribalili 😀 . Mne este volali z prace, musela som este vybavovat nejake veci. Mali dovolene mi volat do 10.00, takze za chvilku uz mam pokoj 😀 . A zacina dovolenka. Huraaaa 😎 😎 😎

hanka.knizkova
13. jún 2012

Holky užijte si dovču..my už taky balíme my můžeme mít jen 3x15 kg a zatim to moc dobře nevypadá 😅 máme toho nějak moc hlavně krémy,lékárna a kosmetika to váží nějak moc 😅

luucia
13. jún 2012

@hanka.knizkova to mi povídej...my měli 12kg nadváhu...já táhla nutrilony, plíny, kaše, skleničky, ohříváček,...mimčo toho má nejvíc a nemá nárok na zavazadlo 😠

mirka907
13. jún 2012

@luucia
@hanka.knizkova my sme mali nadvahu cez 8 kil minuly rok, mala nemala narok na batozinu este a pri checkine sa na mna zamestnanec len usmial a nechal to tak 😉 ..tento rok uz mozme mat 45 kg, ,mala ma uz kupeny vlastny kufrik, tak som zvedava... uz samozrejme donho nahadzala kopec hraciek

luucia
13. jún 2012

@mirka907 tak my dopláceli 1500 😝 ted to prý víc hlídaj

ivkapon
13. jún 2012

my sme 2 dospelé osoby a 2 deti a zbalíme sa vždy do 1 kufra, ktorý váži do 25 kg. 🙂 Čo sa nezmestí, tak neberiem. Najviac váži kozmetika, lekárnička. Deťom beriem viac vecí a nám dospelým, len čo sa zmestí.

katka008
13. jún 2012

Ahojte, chce me it's do turecko koncom mesiaca, poradte cestovku s ktorom mate dobre skúsenosti do Turecka, pripadne konkrétny hotel vhodný pre male deti (1,3). Niečo 5*. dakujem 🙂

luucia
13. jún 2012

@ivkapon to jste dobrý 😉 ale s malým miminem je to jiný 😉

kucejka
13. jún 2012

@trixi Prajem peknu dovolenku 🙂

flori
13. jún 2012

ahoj @macocha,citala som,ze ste sa vratili z Paradise Side Beach,my tam ideme zaciatkom augusta,nenasla som tu nikoho,kto by tam uz bol,tak prosiiiim info,napr.aky ste mali z celeho arealu pocit ,co ubytko,bazen...inak recenzie su nan vyborne,tak toho sa drzim,ze bude fajn,vdaka 🙂

alienka73
13. jún 2012

@danula2 sme v hoteli Diamond beach and spa a sme spokojni...Urcite doporucujem akurat sme dlhsie cakali na ubytovanie co nebolo dvakrat prijemne a nie je tu este slovenska animatorka ale inac vsetko super.

larmimi
13. jún 2012

@luucia teeeda to je blbe ze ste tolko doplacali....my sme mali na jednom kufri viac ako 16kg ale dcera mala mensi kufor a ten vazil asi 7kg tak sa to rozratalo....
inac nevies nahodou nazov tej pesnicky tureckej co tam na nu vzdy tancovali ? chcela by som si to najst na youtube

sakura77
13. jún 2012

@luucia boze az ma pot zalial,az potom mi doslo,ze 1500cz si asi myslela,nie eur co 😀
jaj,baby,mne sa tak nechce vyberat,chceme zas turecko ako aj minuly rok,len zas vyskusat dalsi hotel...len sa mi v tom nechce hrabat... 😅

luucia
13. jún 2012

@larmimi týjo, to nevím 😕 ale kdybys ji objevila,dej vědět...malá z ní byla taky hotová 😵
@sakura77 jj, u nás jsou zatím koruny 😀 😀

luucia
13. jún 2012

@sakura77 tak to já bych se hrabala ráda 😵 😵

sakura77
13. jún 2012

@luucia 😀 no,nam dvakrat padol ali bey,tak asi skusim do tretice 😀 hadam uz konecne to vyjde....

luucia
13. jún 2012

@sakura77 zkus, stojí za to 😵

sakura77
13. jún 2012

@luucia bola si?

luucia
13. jún 2012

@sakura77 před týdnem jsme se od tamtud vrátili 😉

larmimi
13. jún 2012

@sakura77 aj ja odporucam ali bay, je trosku dalej od letiska ale zato super 😉
@luucia najhorsie na tom je ze nemam od coho odrazit, je to v turectine e netusim ani jedno slovko...mala som sa spytat tam...skoda

sakura77
13. jún 2012

@luucia
@larmimi
no ja som ho mala vybraty uz dvakrat,len raz kiahne,raz maly operacia pruh 😀 tak potom som sa iuz bala ho zarezervovat,tak sme isli do Kamelye,ta bola tiez fajn🙂tak asi skusim ze ci nam to uz konecne nevyjde tento rok🙂kolko bol transfer z letiska? tak 1,5 hodky? ci viac?

larmimi
13. jún 2012

@luucia ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=d_DJD1uBqN8
larmimi
13. jún 2012

@sakura77 nie viac urcite nie a nakoniec v pohode len my sme mali 1 a pol rocneho maleho tak to som trpla ci nebude vymyslat, inac s vacsimi detmi no problem..od kamelie to bolo asi 20min. to viem lebo sme isli do vsetkych troch hotelov pred recepciu (v kamelii)

sakura77
13. jún 2012

@larmimi tak fajn,my sme cestu zvladli dobre,sice sme vyrazali o druhej v noci na letisko a mala mi zaspala(mala tesne pred 2rokmi) az v hoteli na izbe,celu cestu na letisko,lietadlo,aj transfer bola hore 🙂to skor synator vymrval,ze jak jeho to lietadlo nebaviiiia on uz NIKDY na lietadlo nepojde 😀 😀 do kamelye to bolo tusim tak 3/4hodky cesty..no my ideme az koncom leta,kedze maly si dochramal klucnu kost takze musime pockat nech sa mu to poriadne dolieci,aby sa mohol bujačit na toboganoch 🙂

ress
13. jún 2012

@alienka73 Vy ste v tom hoteli čo je hneď na pláži, alebo za cestou?