Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
12. dec 2013

@martuska75 fakt ? aky dojem na teba urobil ? lebo som nenašla ani jednu recenziu naho....super lebo ak všetko dobre dopadne tak ho chcem určite zobrat 😉 a v ktorom si bola ty?

lavyrle
12. dec 2013

@lauraa tak asi to nebolo take rusive, ze by ste kvoli nim nespali, ked si nepamatas 😅 no precitala som asi milion recenzii a kazdy pise, ze pre deti ako stvorene aj pre uplne krpate 🙂

lavyrle
12. dec 2013

Dievcata, tak napisali mi tri baby co pohodili Laru krizom krazom, ze lietadla tam nepocut 🙂 nasla som vyborne recenzie, ze je to druhy naj hotel v tejto oblasti a zas ta Lara je znama kvalitnymi luxusnymi hotelmi, tak snad budeme spokojni 🙂 a ze v hoteli je vsetko pre deti od rucneho mixera cez ohrievac a sterilizator flias cez kryte detske ihrisko priamo na plazi, plno sportovych aktivit, jazdy na koni 😨 atd atd. Ideme do toho 😅
Este mi poradte - vsak poistit aj 100% storno?
@nefertitka
@lauraa
@nivi
@adulik23
@17anit07

martuska75
12. dec 2013

@erinka123 Práveže má veľmi dobré recenzie a na nás tiež pôsobil veľmi dobre (samozrejme vnútri sme neboli). Na tom mieste je nádherná pláž a hotely v tejto časti, nie sú také natlačené ako napr. ďalej v Evrenseki. Tam aj špičkové hotely sú dosť nahusto. N a pláži mali vysadené veľa paliem. Tu máš link na recenzie aj s fotkami. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297968...
Na viacerých fotkách je aj ten náš hotel vedľa - Kumkoy Beach hotel. Boli sme tam minulý aj predminulý rok 🙂 Boli sme spokojní, ale pri týchto hoteloch nečakaj intimčo- pár ľudí. Sú to kolosy. Ale lehátok na pláži je habadej dosť a sú dosť ďaleko od seba takže nemáš pocit že ti niekto dýcha za krk (čo nemám rada). Jedlo je asi v Turecku všade dobré a v KumkoyBeach varili úplne super. Pred hotelom máš rovno promenádu s obchodíkmi a večernou prechádzkovou atmosférou. A dá sa odtial robiťaj veľa poznávacích výletov.

nefertitka
13. dec 2013

@lavyrle urcite sa to da poistit, musis sa spytat v cestovke, ale bude to drahsie.
A to ihrisko priamo na plazi sa mi paci veru🙂

magie.m
13. dec 2013

My sme boli v beleku hotel bel conti ....a pre male aj velke deti super , krásne prostredie .pol hodinu od letiska .len ihrisko bolo nic moc ale smoulove domceky krasne, bazenik pre malinke deti super a aj ohrievače flias vsade ; personal super ochotný aj k detom . A vsade zive korytnačky po vonku, zajkovia .animačný program pre väčšie deti super.

adal
13. dec 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosti s týmto hotelom ... Avsallar, hotel Lonicera World ? 🙂
Ďakujem

nefertitka
13. dec 2013
lauraa
13. dec 2013

dievcata, velmi hlupa otazka ale co znamena animacny program pre deti.....
@nefertitka
@magie.m
@martuska75
@lavyrle

erinka123
13. dec 2013

@nefertitka vyzera dobre,aka tam je cena na dosp.osobu?

martuska75
14. dec 2013

@lauraa Majú tam personál čo zabáva deti. Napr. my chodievame cez hydrotour ( ale robia to už aj iné cestovky) a v hoteloch čo majú klub Markíza majú pre deti od 3 rokov program. V určitých hodinách s nimi idú na pláž, do bazéna, stavajú hrady z piesku, hádžu si loptu, alebo ak je moc teplo vnútri si kreslia, vystrihujú .... ( ty si zatial ležíš a čítaš knihu 😀 napríklad) Je to rôzne aj podľa hotela. Večer robia mimidisko ... Aj každý normálnejší hotel to má, ale obvykle nie v slovenčine (skôr nemčina, angličtina ... podľa hostí). Najkčnejšie animácie zatial boli podľa mňa taliansku, lebo teda taliani si na tom dosť zakladajú.

nefertitka
14. dec 2013

@erinka123 neratala som to, ale ked vidim cenu v katalógu ze "od", tak si myslim, ze konecna cena vyjde prijatelna.

popova
14. dec 2013

@nefertitka V ADALYI REZORT som bola tento rok v auguste s rodinou ,odporučam ,bez jedinej chybičky a zvažujem Adalyu aj na buduce ahoj!

pavlina05
14. dec 2013

@lauraa my byli letos od ck alexandria, měli animace v čr jazyce-přes den dětský klub s tvořením, večer pro děti disco,pak pro nás zábavné večery. přes den šipky,sporty, jogu,..vše v češtině.super animátoři!!!! 😉

erinka123
15. dec 2013

@lauraa najkrajsi animacny program som zazila v beleku hotel susesi luxury & spa ...cez den rozne aktivity ako salsa,samba,Merenga a ine tance bolo to aj pre deticky aj pre dospelych, pre deticky rozne zabavy a hry v bazene potom miniklube robili kolaciky,malovali,vecer mali deti vzdy nejaky program a diskoteku a dospely mali kazdy vecer nejake vystupenie ktore uz nerobili animatori ale rozne skupiny bol aj balet,hip hop,artisti,rozny tanecnici ako latinske tance bola to parada,zazitok na cely zivot .

popova
15. dec 2013

Dievčata pokukujem po hoteli PEGASSOS WORLD PALACE ma niektorá z Vás skusenosti, alebo hotel suntopia pegasos ,DIK

kosska3003
15. dec 2013

ahojte vyberam hotel tak 4-5 hviezdickovi tak cca 700-800 eciek zo vsetkym viem ze je to zazrak najst na 11 dni nemate niaka skusenost z dobrym hotelom v tejto cene

zuzanale
16. dec 2013

ahojte neboli ste niekto http://www.hechter.sk/Turecko-letovisko-Side-41... predbežne sme vybrali tento recenzie niesú zlé .... my sme predtým boli v bulharsku no tento rok ceny závratné hlavne ak chce človek poriadný hotel tak cena rovnajúca sa turecku či iným tak zrejme zmeníme ... dá sa tam aj niekam ísť prejsť aj mimo fakultatívnych výletov či? alebo dajte iný tip hlavne aby sa letelo z PP to máme 27km do KE sa mi trepať nechce 😝

nefertitka
16. dec 2013

@popova Suntopia Pegasos World je super, boli sme posledne leto🙂 odporucam

tinka76
16. dec 2013

@lavyrle V Limak Lare sme boli toto leto s dvoma deťmi .... určite budete spokojní!!!!

tinka76
16. dec 2013

Najbližšie sa v juni chystame do Titanic beach Lara. Idete ešte niekto?

popova
16. dec 2013

@nefertitka Dakujem .....potešila si ma

lavyrle
16. dec 2013

@tinka76 juuuj som sa zlakla co bude na konci tvojej vety 🙂 my sme totiz vcera poslali zalihu,takze 17.6 odlietame 🙂🙂🙂 recenzie su vyborne,tesim sa uz velmi. Vsetci ospevuju plaz,je ozaj taka pekna? Su tam aj kamienky ci len piesok?

delonko
17. dec 2013

Hotel Club Belinda Beach - boli ste tento rok niekto? Poprosím o názor. Chcem isť v júni s deťmi, 2 a 4 ročné? ďakujem 🙂

nefertitka
17. dec 2013

@delonko nebola som tento rok, ale minuly a mne sa tam velmi pacilo, teraz je navyse este vraj aj zrekonstruovany uz, je tam super plaz, siroka - pozvolny vstup, super program, jedlo tiez dobre, ubytovanie tak isto...odporucam

nefertitka
17. dec 2013

Baby, inak mozte mi niekto vysvetlit, ako je to mozne, ze v papierovom katalógu Koaly maju pri vela hoteloch napisane, ze pozrite si video o nasom hoteli na nasej stranke a na stranke vidim videa iba na par hotelov?

kosska3003
17. dec 2013

@nefertitka asi preto ze nemaju ju este aktualizovanu a nad akym rozmyslas ja som ze belinda hotel ale asi skor ten club Belinda a ako je daleko plaz od hotela ?

ress
17. dec 2013

@zuzanale Tiež po ňom pokukujem, ale my počkáme až na Last Minute 🙂 Kedy sa chystáte?

nefertitka
17. dec 2013

@kosska3003 club belinda je blizsie, na Hotel Belinda som nepocula dobre referencie, ale Club Belinda je super... plaz je cca 200 metrov, my sme byvali dalej, v starej casti, ale ta uz asi nie je v ponuke, a ta novsia nie je tak daleko, prejdes takou cestou okolo dalsieho hotela a si na plazi.
Ja by som tam este chcela ist

kosska3003
17. dec 2013

@nefertitka dik no porozmyslam uvidim nie som stale rozhodnuta 😀 😀 😀