Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

vika35
24. jún 2015

@suzim nuz mali ste smolu na vyber destinacie a v ck toho naslubuju. ja chodim na dovolenky zasadne bez ck a ver mi, ze v Turecku je nespocet nadhernych miest aj s krasnym morom. ale tak ved kazdemu sa nieco ine paci 🙂 ja som bol aj na greckych ostrovoch, pacia sa mi velmi, niektore viac niektore menej aj v Chorvatsku aj ked to sa mi az tak nepacilo. Napr. aj v Bulharsku bolo super ale ide o to co hladas. ja masovky neznasam, mala sa na toboganoch aj tak boji a a ked chceme predsa len smykalky nieje problem zajst do Aquaparku. Nakrajsia oblast co sa mora tyka je podla mna od Marmarisu dole smerom k Antalyii. ale aj dalej su pekne plaze a more. niekde viac modre niekde menej.
Aj takto napr. vyzera more v Turecku.

melipa
24. jún 2015

@tinka76, @majkacoke, @adka_m, @martina_1305 - vsimli ste si, ze z FB stranky Hydrotour aj hotelovej vsetko ohladne tejto kauzy vymazali?

martina1305
24. jún 2015

@melipa nie nevsimla som si. idem to mrknut. su to ale sviniari! s platiacimi klientami narabaju ako s ovcami. fuuuj

majkacoke
24. jún 2015

@melipa ano, mas pravdu:-/ To nie je pekne gesto od nich.... no ale potrebuju predavat dalej a Efes bol tazny kon tento rok az doteraz...

melipa
24. jún 2015

@majkacoke - no co ti poviem, vcera som na vlastne oci videla ako na pobocke efes klientom ponukali...a ospevovali 😅

ewelinna
24. jún 2015

@tinka76 u mna to iste 😢
Ck nevidi dovod na zmenu hotela ani storno 😠
Vsetko bude hotove 🤐 dalsi vraj idu uz teraz v piatok, takze co chcem...ludia to len nafukli podla hydrotour...
Momentalne tam nie je nikto zo Slovenska, ludia su premiestneny di Side a Kusadasi.

majkacoke
24. jún 2015

@ewelinna ale som prekvapena, ze predsa len nejaky ludia v hoteli su, dokonca nemci...tym to nevadi?

melipa
24. jún 2015

@ewelinna - ty kedy mas ist?...ako sa daju realne obrazky, reportaz, fotky...nafuknut? ako sa da nafuknut zelena voda v bazene?...zelena je z pretekajúcej kanalizácie!...ako sa nafuknut smrad naterov, spaky a sklo a stavebny material po arealy...co oni furt trepu len o akvaparku, ved to je cele o inom, o ich chrbtovej kosti, ze tam po tom co videli stav cez vikend vyslali lietadlo s ludmi...akoze to si myslia ze vsetci su uplne sprosti alebo co?!

kosska3003
24. jún 2015

@jejo priamo v beleku nakupite ci len chcete ale treba zjednavat

erinka123
24. jún 2015

@melipa ty si im aj ukazala v cestovke tie realne fotky co sem dala ta kocka co tam je?

ewelinna
24. jún 2015

@majkacoke veď asi preto hydrotour tak reaguje, podľa nich to len my nafukujeme a cez soc. siete šírime paniku...tak som povedala, že recenziu na tripadvisor nikto zo Slovenska nepísal 😖
aj ja som si všimla na fotkách normálne ľudia v bazéne...asi sa ponoria a radšej nič nevidia 🙂

ewelinna
24. jún 2015

@melipa 3.7 z Košíc...
okrem nňa bol v CK ešte jeden starší pár a ten to úplne stornoval- a to mali ísť v polovici augusta, ale stratili chuť- aj storno im dali platiť- 33e x5 osôb plus poistné prepadá... 😠 , že ich radšej oželejú po tom , čo videli a počuli...

melipa
24. jún 2015

@erinka123 - oni su tie baby take chuderky na tych pobockach, oni nic nevedia a ani nezmozu...len sprostredkuvaju manazerom.
@tinka76, @majkacoke, @adka_m, @martina_1305 - Inak nova recenzia na Tripadvisor pribudla, opat som v soku 😅

tinka76
24. jún 2015

No ja som dopadla rovnako... vraj to bude vsetko ok a ze to stale monitoruju. Keby nie tak tam isto novych klientov neposlu. Dohodla som sa teda ze pockam do zaciatku buduceho tyzdna a ak by nemalo byt vsetko splnene tak ako popisuje katalog... tak mi buduci tyzden ponuknu nahradu.... uz s tym asi viac nepohnem ... ale ak nedodrzia slovo, tak slubujem ze si moje meno zapametaju!

majkacoke
24. jún 2015

@melipa nejaky majitelov kamarat😉

melipa
24. jún 2015

@ewelinna - no ved toto, ja neviem co robit...tiez mam augustovy termin...ci stornovat alebo co...nemam vela casu na rozmyslanie, lebo zachvilu by som platila vacsie storno

melipa
24. jún 2015

@tinka76 - uff, no len ci sa im da verit...ked teraz tam nie su slovaci aby podali pravdive info

martina1305
24. jún 2015

@melipa recenzia na Tripadvisore moze byt aj falosna...bezne to tak hotely robievaju. robila som v hoteli, tak viem 😉 .... to kludne niekto z Hydrotouru mohol napisat, ako nic

erinka123
24. jún 2015

@melipa juuuj to ma mrzi , chcela som tam ist no nejdem , ja ak by sa dalo asi radsej idem do druheho hotela ... A kolko stoji storno ?

ewelinna
24. jún 2015

@melipa ja som ani nechcela storno, skôr zmenu do iného hotela- mnou vopred vybraného napr. Titanic, Kumkoy, Evren beach- aj za cenu doplatku 😒 ale nechceli o tom ani počuť, že máme počkať...presne tie isté slová som si vypočula, čo Tinka...

melipa
24. jún 2015

@martina1305 - ano, tiez ma to napadlo...inak @brise spominala, ze ked tak, tak az na buduci rok by to videla ze to bude ok....hmmm

ewelinna
24. jún 2015

@martina1305 ešte dupľom, keď som ich na to upozornila 😖

melipa
24. jún 2015

@ewelinna - riesila si to na pobocke alebo s manazermi?

martina1305
24. jún 2015

kazdopadne je mi jasne, ze r. 2015 bude poslednym, kedy pojdeme s Hydrotourom na dovolenku.

ewelinna
24. jún 2015

@melipa na pobočke u sprostredkovateľa, CK Turancar

katarina.banska
24. jún 2015

@vika35 to je kde prosim?

vika35
24. jún 2015

@katarina.banska 1 je z Konyaalti beach Antalya. druhe dve oblast Kemer Cirali, Olympos

majkacoke
24. jún 2015

@tinka76 @ewelina @melipa @martina1305 baby, ak by ste mali moznost vymenit tak za ktory hotel? Uz mi z toho sibe-od februara sa zaoberam dovolenkou...nemcuri si idu 5x do roka k moru a su v pohode a my tu s jednym efesom sa trapime☹

jejo
24. jún 2015

@majkacoke prosim ta ktory je to hotel Efes co tu spominate?

martina1305
24. jún 2015

@majkacoke my sme boli 2x v Kumkoy a raz v Evren - a tam sa chcem este vratit...ale uz nepojdem s Hydrotourom, kupim si to z VIE, ked raz pride ten cas