Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

zebricka23
25. jún 2015

@adka_m a co to nezmenite na iny hoteL...s tym istym odletom cez hydrotour...to ti zakazat nemozu

adka_m
25. jún 2015

@zebricka23 ale môžu, nechcú to vôbec meniť ani za nejaký poplatok ☹

melipa
25. jún 2015

a mozu si to vôbec dovolit, odmietnut ziadost klienta o zmenu hotela dostatocne vcas - 6 tyzdnov pred odletom?

evita68
25. jún 2015

@babulka82 ale kdéé.. v Iz floweri síce sú aj schody, ale keď vystúpiš z hotelového výťahu o poschodie vyššie, ako máš.. inak ťa výťah dovezie až k bazénom 🙂 ja som tam bola min. rok dva týždne po operácii meniskusu, úplne v pohode..

adka_m
25. jún 2015

@melipa môžu, majú to vo všeobecných podmienkach, že hotel ti vymenia, ale musíš štandardne zaplatiť storno a plus si zaplatiť ten ďalší hotel, ak cestovka nerozhodne inak(u nás nerozhodla inak 😒 )

zebricka23
25. jún 2015

@melipa
@adka_m my sme minuly rok menili Nashiru za Kumkoy.....bolo to vyse mesiaca pred odletom...nepacili sa mi recenzie, tak sme tam zavolali ze chceme zmenit hotel, za Kumkoy...bol volny v tom istom termine....dalo sa to aj zrusit, ale penaize by vratili za mesiac...a zase plnu sumu na dalsiu dovolenku sme nemali...tak sme hladali v hydrotoure co by nam vyhovovalo...je sice pravda..ze nashira nas vysla na 11 dni v auguste 3000, a takto nas Kumkoy vysiel 4000,lebo uz neboli zlavy....ale stale lepsie..ako by som mala na dovolenke za 3tisic zurit....

majkacoke
25. jún 2015

@melipa aj mna vkuse presviedca, ze to bude ok, ze mam vydrzat a nechat sa prekvapit a ze nedokoncenie do augusta si nemozu dovolit koli velkej konkurencii...

ewelinna
25. jún 2015

@zebricka23 lenze ten Palm Wings je o dost lacnejsi hotel, je to sice 5hviezda tiez...ale ten rozdiel ceny by mali urcite vratit...

melipa
25. jún 2015

ta kocka na FB pise ze ten zeleny bazen ani nevypustili a leju tam bandasky chemikalii.... no koneeeeec 😲

ewelinna
25. jún 2015

@tinka76 asi som aj ja narocna, ked si chcem za svoje peniaze vybrat 😖

jankako
25. jún 2015

Dneska je konečne v Side horúco. Už ani nemuselo byť, hlavne kvôli chorim deťom.

zebricka23
25. jún 2015

@ewelinna ale vyzera dobre..🙂

petronela.ficekova
25. jún 2015

@barcabejby ja som dofcu objednavala aj podla letu. O 11 tam, spat 15.20. Take aj minuly rok 🙂

ewelinna
25. jún 2015

@zebricka23 uznavam, je pekny, ale preco by si CK mala nechat rozdiel v cene?jedna sa o 70e na dospelu osobu 😒 , nie je to ferove podla mna, priam svinstvo 😠

ewelinna
25. jún 2015

@ewelinna a co klub markiza?presunul sa do palm wigs?

majkacoke
25. jún 2015

@ewelinna myslim, ze im vratia rozdiel - bolo to spomenute v materialy co my poslala z cestovky...

adka_m
25. jún 2015

Ale na tej fotke čo je na tripadvisore, tá pozitívna recenzia 😉 je vidieť, že do toho zeleného bazéna vodu prilievajú, takže neviem, či tie reakcie nie sú príliš prehnané z toho rozčarovania čo tam zažili. Na tej fotke je vidieť, že tam minimálne niečo napúšťali

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m inac v tych velkych bazenoch sa voda upravuje chemiou a nie vypustenim vsetkej vody... To sa tak robi vsade😉

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke Ono aj keď časť vody vypustili a zvyšok upravovali chémiou, tak to vôbec hostia nemuseli registrovať. Ťažko takto hodnotiť, ale nemyslím si, že by ešte ohrozili hostí nejakým spôsobom, to by po tomto všetkom bola asi samovražda

barcabejby
25. jún 2015

@jankako na mna je toto uz dost horuco. Dnes som este vonku neboka a asi ani nepojdem 😕 nasmu malemu prudom tecu sopliky, kasle, nervozny je, uz vybavujem vysavac na noc... do kedy ste? Este si stihnete uzit?

barcabejby
25. jún 2015

@petronela.ficekova to mi radsej v noci.. sem sme isli z ba o 20:20 a aj to maly nespal, ale lozil pocas celeho letu po styroch v ulicke lietadla 😅 mala som na vyber, bud by reval, alebo bol ticho a nonstop sa hybal.. strasny betar je to...

Tak vam prajem stastnu cestu a ak ma spoznas, tak ma kludne ohlas 🙂

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke A inak nechápem prečo nie je ešte pustený detský bazén, veď na tých fotkách od cestovky je jasne vidieť, že je už hotový aj napustený. ????

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m podme teda hladat pozitiva😉 more vyzera skvele, aj ta vytrcajuca skala posobi tak exoticky, plaz a bazeny po uprave by mohli byt tiez fajn, budova odhliadnuc od nedorobkov posobi impozantne🙂, strava uz teraz je vraj skvela a matrace na posteliach pouzili kvalitne....co viac nam treba?😉

adka_m
25. jún 2015

@majkacoke Ty si dnes fasa, normálne sa bavím. 😅 Viac pozitív neviem ani ja nájsť, ešte snáď že miesto pre gozleme a pizzu už sa čistí. Ja mám gozleme veľmi rada 😀

majkacoke
25. jún 2015

@adka_m no na pocitacovych fotkach bol detsky bezen nakresleny s takou tou smykalkovou chobotnickou a teraz je bez?

jankako
25. jún 2015

@barcabejby mojmu tiež tecu sople, umrnkany je. Myslela som si že sú aj od dudla odbykne ,prisli sople a opäť hoci ma furt. Môj nachladol lebo bola zima keď vysiel z vody. Na mám rada horúco, kvôli deťom by boli lepšie takéto teploty, neboli by nachladli. Na som odsavacku nechala doma, boli sme kúpiť, ale nemal už na vysávač. Aspoň ustnu sme zobrali. Domov ideme v sobotu v noci, ja len dufam že stihneme Side.von chodime na striedacku, aj som bola s malym, muž je teraz sám a poobede sa uvidi, ako bude dcerke.

tinka76
25. jún 2015

@majkacoke
@adka_m
Kočky... ☺... normalne ma baví Vás čítať ☺.
Ten optimizmus asi potrebujeme 😎

barcabejby
25. jún 2015

@jankako tak drzim palce, aby vam zaver dovolenky este vysiel.. 🙂 ja by som sa tiez rada pozrela do Side, no uvidime. Silit to urcite nebudeme..kde ste vlastne, v ktorom hotely? To som nejak prehliadla..

epelino
25. jún 2015

@petronela.ficekova ja som velmi na vyber nemala, bola som obmedzena terminom ... ale zas ked skoro pojdeme, tak okolo 9-10 h sme uz na hoteli 😉 snad nebudeme prilis rozbiti...

petronela.ficekova
25. jún 2015

@epelino a ubytuju vas hned? Izby su od 12, ci? Kolko ma maly? Lebo nas dofca vysla o 500 EUR CCA viac ako vas ☹