Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

karkulka111
25. jún 2015

ako sa vola to miesto alebo hotel necitala som predtym komentare a chcem sa pozriet co bolo v ponuke

majkacoke
25. jún 2015

pridali nove fotky na FB stranke hotela Efes - vsetko je uz enonuno-nemcuri sa tam usmievaju, takze ziadne stresy😉

brise
25. jún 2015

@martina1305
Ahojte, sj my sme skoncili ako medo v 3 hoteli druhy uuupne pod uroven a tento no ako tak ok aj ked tiez nie podla predstav ale tiez mesiac otvoreny hotel a je to tu uuuuuple nove krasne a takto to malo vyzerst v efesi po nasom prichode a nie ze o par dni a nla bla bla tie ich nekonecne klamstva a vymyslance. tie fotky co som sem davala ja su fotene len z hotela.
Aano bolo to v telke spravy z 23.6 na tv joj, kuknite.

karkulka111
25. jún 2015

nejaky link toho hotela?

brise
25. jún 2015

@majkacoke enonuno to vyzeralo aj pred masim odchodom oni ti nafotia len to top, mysliz ze odfotia to co je zle? A mimochodom akotoze este stale nieje otfotenii aquapark ked uz vcera podla ich slov mal byt dokonceny!
No niiic idem ja konecne po 3 dnich dovolenkovat aj ked stale riesime mieco s delegatom kedze pozadujeme vsetci kompenzaciu ;)

majkacoke
25. jún 2015

@brise to mi je luto, ze ste si to prave vy museli ako prvy zazit☹ Snad si tie zvysne dnicky uz poriadne uzijete🙂 Nas to este len caka a tiez nevieme ako to cele vypali😲 A v akom hotely ste? Notion Kesre? Zaujimave, ze ten stihli otvorit presne nacas a vsetko funguje... Myslis, ze Efes za mesiac stihnu spojazdnit? My ideme 7.8....

karkulka111
25. jún 2015
karkulka111
25. jún 2015

no teraz som pozrela v archive jojky a to fakt sa take daco udialo? hmmm to je sila a tie fotky na tej ponuke to su uz ako by mal vyzerat ten hotel a ja osobne si myslim ze ma nizku cenu a ani jednej nohy na tych fotkach nie su kokos mna by urvalo ... a tak radsej ist do overenych hotelov alebo rok starych alebo podobne nech viem ze to naozaj funguje ved to vyzeralo v spravach ze to nedokoncia ani do toho augusta vsak to roboty jak na kostole jedine zeby ich bolo jak mravcov tych robotnikov no nemam slov 😠

barcabejby
25. jún 2015

@jankako jaaj, tak to ste blizko. Dnes vecer som sa tam pred kamelyou prechadzala , uspavala som malho v manduce 🙂

monika.v
25. jún 2015

@karkulka111 ved to je to ..ako keby sme sa tu vsetci bavili o uplne inom hotely...

tinka76
26. jún 2015

@obycko 😊to aj ja ... seba ... aj my letime 3.7.
Inak dnes uz jedna kocka pisala na FB ze ich rovno z letiska brali do ineho hotela (Amara) ... to je asi ten isty ako pisete vy...
Vraj delegat hned povedal ze nemozu do Efesu lebo je nedokonceny!

epelino
26. jún 2015

@barcabejby ahoj, prosim ta, chcem sa este spytat, je treba pre muza dlhe nohavice na veceru? Dakujem ti velmi. a vecer byva chladnejsie, treba ajdlhy rukav?

lenatko69
26. jún 2015

Ahoj. Každý hotel to má inak . Býva tam napísané, že treba dlhé nohavice, ale môj muž nikdy nemal. Večery bývajú teplučké ... to sa neboj 🙂 V Turecku som nikdy nepoužila sveter, iba ak tak pri transfere na letisko nad ránom, pretože v autobuse je klimatizácia.... O ktorý hotel sa jedná ? Nechce sa mi čítať celé odpovedi 🙂

epelino
26. jún 2015

@lenatko69 Ahoj, dakujem, ze si sa ozvala 😀
Ideme do hotela Seashell resort and spa v Side….
a pocasie som predpokladala, ze aj vecer je teplo , dakujem 😉

lenatko69
26. jún 2015

SUPER !!!! Najkrajšia dovolenka v mojom živote !!!

lenatko69
26. jún 2015

@epelino
Bolo tam teplučko, odporúčam ! pre detičky super tobogany, jedlo veľmi dobré, atrakcie na pláži super, piesok krásny žltý, more teplé, obsluha perfektná - učia sa po slovensky 🙂
Ja sa tam určite raz vrátim ....... Verím, že budeš spokojná. Joj , ja ti závidím ! ( 🙂 v dobrom) UŽI SI TO 🙂

epelino
26. jún 2015

@lenatko69 jej, ty si tam bola? tak to si ma velmi potesila.. dlho som to vyberala, podla recenzii vyhral tento 😉 dakujem moc a vy idete niekam tento rok?

barcabejby
26. jún 2015

@epelino manzel mal dlhe nohavice len v prvy vecer, vsetci maju kratke gate... a dlhe sme nemali na sebe vecer ani raz, ani deti.. a je stale teplejsie, tak ani nebude treba..

jankako
26. jún 2015

Dcerka skoncila ma infuzke, ráno už kolabovala. Som z toho psychicky v prdeli. A s Alltours som bola na dovolenke prvý a posledný krát. Neochota delegatky riediť to ma zabila. Odbila muza s tým že ona ma vyhradene hodiny kedy bude komunikovať a riešiť nieco. Som skoro skolabovala keď mi ti povedal, tak išiel nájsť lekara s dcetkou na rukach tu vedľa v hotely. Konecna.

barcabejby
26. jún 2015

@lenatko69 aj my sme tu spokojni 🙂 😎

barcabejby
26. jún 2015

@jankako och to mi je luto ☹ snad bude rychlo fit..a dostanete sa v pohode domov...

brise
26. jún 2015

@tinka76
Ano presne hned z letiska isli do Amary- ale ludia uuuplne protestovali, dozadovali sa pobytu v Efesy- oni to tam nevideli tak ani nevedia, vraj tu bol v noci riaditel hydrotouru a zistovali co a ako,
Preto vam radim tym co idete zistite si kam vas vlastne zavezu, a este upozornenie cela plaz v casti Izmir je veeelmi plitka cize ak si chcete zaplavat jedine ist daaaleko alebo z mola ;)

adka_m
26. jún 2015

@brise Ahoj a ten Váš hotel Amara je aspoň adekvátna výmena, alebo radšej zrušiť dovolenku? Ako Vám tam je?

mirka907
26. jún 2015

@jankako stazuj sa v cestovke....reklamacia za zmarenu dovolenku....akoze pre mnohe mozno budem teraz prehanat ale na jednej nasej Tureckej dovolenke nam stratili kufor medzi letiskom a hotelom!!!....kufor bol vylozeny pri inom hoteli...stacilo busom cestou spat zastat pri kazdom z nich a overit ci tam nie je omylom vylozeny kufor....Delegat sveto svete slubil ale muza zobrat odmietol...a 4 dni nic...kazdy nas mal v trubke...volala som krizom krazom...poistovna, cestovka....az ked som napisala pekne silnu staznost a dala to delegatke podpisat, ze si je vedoma neochoty a podobne, tak zrazu cuduj sa svete kufor sa nasiel do par hodin...podotykam ze tam vsetky lieky boli...nabijacky na mobil a podobne....roaming ma stal 150eur....5 mesiacov som sa s nimi hadala a vybojovala si aspon 200e preplatenie skod....delegat je tam preto, aby ti pomahal....nie na dovolenke..ak to nechape budem sa stazovat...takze ked sa mala trosku pozbiera a budes to mat chut riesit..ozaj napis staznost...to co sa stalo tebe sa moze lahko stat aj inej rodine s detmi. A nech je mala cim skor OK!!!

melipa
26. jún 2015

Ja som rozhodnuta ist stornovat, mozu uz slubovat co chcu. Neviete niekto, ci na to treba napisat vlastnu ziadost, alebo v cestovke maju na to formular alebo ako?

jankako
26. jún 2015

@mirka907 v pondelok hneď dostane žuvať sprostredkovatelka dovolenky. A muž zaplatil vyše 400eur za osrtrenie. Malu to postavilo nastastie na nový.už vidim tie prietahy s poistovnovou. 😠 😠 svina ta rakuska delegátka. Takto sa vyserie na dovolenkara. Mam tu toho po krk!!!!

jankako
26. jún 2015

@barcabejby no veru, už sa tesi určite aj mala. Chuda moje. Je mu do všetkého zle

mici111
26. jún 2015

kocky fakt ako to vlastne funguje ked ma dieta zdravotne problemy a mame klasika uzatvorene cestovne poistenie??? plati sa cash alebo ako?

lenatko69
26. jún 2015

@epelino Prepáč, som bola preč 🙂
No uvažujeme nad Gréckom,ale trocha sa bojím. Neistá situácia v politike.... No možno pôjdeme aj do Turecka. Tam ma to láka najviacej. Pretože tam je najväčšia istota teplého mora ( aj na Cypre je ) , čistých pieskových pláží a dobrého jedla. Môj muž je vyložene gurmán, ktorý si potrpí na dobré jedlo, tak by som nerada celú dovolenku počúvala, že je hladný.
Ten tvoj hotel je v tomto naozaj jedinečný. Aj bazén stále čistili. Mne sa napríklad páčila aj možno pre niekoho maličkosť : varná kanvica a dopĺňanie kávy, čajov a chladničky úplne zadarmo. Keď si rozpomeniem , že všetci ešte spali a ja som si na balkóne vychutnávala rannú kávičku a čítala knihu ..... nezabudnuteľné 🙂
Na hoteli bolo vtedy hodne Rusov a boli aj ortodoxní zahalení neviem čo.... ale neobťažovali. Len keď obsluha zbadala Francúzov , tak si išli nohy pretrhať - asi od nich dostávali dobrý bakšiš. Dostaneš tam aj zmrzlinu každé poobedie .... dokonca chodia okolo bazéna a opalujúcim sa hosťom ponúkali napr.varenú kukuricu , zákusky. No jednoznačne si určite dobre zvolila destináciu a hotel. Som zvedavá , aké si donesieš zážitky 🙂