Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mirka907
8. júl 2015

@katkaeli do Kamelya World ideme

katkaeli
8. júl 2015

@deny3 oki na letisku sa vidime my sme 4ks...🙂 ja mala muz vysoky a 7,5rocna kratsie vlasy a 23mesacne dievcatko...😉 tiez sme chaoticky a hlucny urcite sa spozname...😀 😀 😀 a cez aku cestovku idete?my azur reisen...a 1krat snimi tiez som zvedava vraj radi menia hoteli...dufam ze nam nie...😉 a na dolko idete? My sa vracame 18.7. Ze vraj okolo 15:40ci ako uz si to nepamatam....tak pa na letisku....😉

katkaeli
8. júl 2015

@mirka907 no som si pozerala na mapke nebudete daleko od nas....🙂 asi o take 5hotely dalej...🙂

deny3
8. júl 2015

@katkaeli tiez azur,tiez nam v invii vravela ,ze menia hotel,tak som zvedava,pokyny sa tvafia ako nas hotel,podla recenzii menili v Tunise,tak prinajhorsom sa stretneme v rovnakom hoteli 🙂 ale maju to prespekulovane,rano o stvrtej asi nebude mat nikto chut sa hadat 🙂 navrat mame rovnaky🙂 inak je to pekne zozbierane lietadlo,pridali ho len v piatok,navyse leti z bratislavy, dufam,ze budeme mat vsetcj miesta pri sebe.

katkaeli
8. júl 2015

@deny3 to fakt prve v Ba? Tak to som aj ja zvedava lebo my mame aj malicku a to sme sa s manzelom chceli striedat na rukach a starsiu urcite neposadim samu niekde inde daleko...cccc...tak to bude pruser...☹

jankako
8. júl 2015

Kamelya village večer..hotel Fulya

xen21
8. júl 2015

@nikinka1111 akou cestovkou idete?

nikinka1111
8. júl 2015

@xen21 Hydrotour

xen21
8. júl 2015

@nikinka1111 aha my orexom,ale ideme do eftalia aqua resortu v alanyi,len som myslela, ci nemame spolocny odlet,ale tak teda nie...

majkacoke
8. júl 2015

@martuska75 predbezne casy odletov ti povedia v cestovke a potom cca 10dni pred ti poslu presne casy odletu🙂

andys11
8. júl 2015

my sme sa zo soboty na nedeľu vrátili z lary. Boli sme v miracle resort a vážne paráda. Nemam žiadnu výčitku. Izby, jedlo, bazény, more, vsetko ok. Let naspäť v noci neodporúčam, deti revaliiiii ako besne. Tak to jediný problém. Uz budem buduci rok plánovať dovcu s letmi cez den

danulkaja1
8. júl 2015

@andys11 a pridáš prosím aj nejaké fotky?

jejo
9. júl 2015

Dobre rano z Beleku.

jejo
9. júl 2015
jankako
9. júl 2015

Dnes som poslala sťažnosť na delegatku do alltours. Som zvedava či pride odpoveď.

kosska3003
9. júl 2015

@jejo mam deja vu hihiihi neviem ci ste neni v tej istej izbe alebo o jednu blizsie k recepcii asi

lauraa
9. júl 2015

@jankako nemyslim ze to vobec nieco prinesie, na kazdej izbe su taky mapy KDE je vsetko napisane, v nasej je napisane ze v pripade potreby kontaktovat recepciu Hotel a lekar bude zabezpeceny hotelom, Delegat s tym nema nic spolocneho, vcera vecer som na recepcii stretla slovakov , velmi rozculenych ze ich nechaju cakat , lebo tam nebol ziadne delegat a nemal im kto urobit check in. Pritom mal kazdy z nich ubytovaci poukaz v ruke...stacilo ist na recepciu...tym som len chcela napisat ze si to zbytocne komplikujeme sami a niekedy staci tak malo....napriek tomu je smutne ze ste tak nestastne ochoreli vsetci a pokazilo vam to celu dovolenku...dufam ze vam uz je OK a deti su doma...

jankako
9. júl 2015

@lauraa už sme v pohode...no uvidíme..ja osobne som sa stakýmto prístupom nestretla ani raz na dovolenke..nám vždy sama delegátka povedala že máme kontaktovať len jemu,keby sa niečo udialo a nie na vlastnú päsť niečo riešiť,najmä nie lekárov..ťažko povedať aké praktiky má alltours...momentálne moj názor je,že salám párky!!!!ako sa hovorí.žiadny extra záujem o klienta..

andys11
9. júl 2015

@danulkaja1 fotky...

jejo
9. júl 2015

@kosska3003 ahoj, sme uplne v prvej, na 4. Poschodi 😉

kosska3003
10. júl 2015

@jejo tak ste vyssie my sme boli na Lako je recepcia na 1tke

jaaty
10. júl 2015

dievčatá, ktoré ste leteli z BA v noci - bol otvorený na letisku free shop alebo nejaký bufet? Budeme tam od 3,00-5,00 hod ráno. Ďakujééém

kosska3003
10. júl 2015

@jaaty ano bolo na prizemi aj hore za kontrolov bolo normalne vsetko otvorene aj kaviaren aj obcerstvenia

jaaty
10. júl 2015

@kosska3003 super, vďaka

abigael
10. júl 2015

Ahojte baby tiez ideme do turecka v septembri hotel icekum alanya ale mam strach lebo v s v televiz novin len o tutecku hlasia ale dovol je zaplatena

popova
10. júl 2015

@abigael Zdravím. AJ my ideme v auguste do Turecka a tiež mám ,obavy .volala som k nám do cestovky ,či ludia nemenia Turecko za niečo iné ,alebo nerušia celkom .tak vravela ,že akože nič nech nerobím paniku .... to akože fakt sa nikto neobáva ? je mi to čudné...samozrejme je na každom .,ako sa rozhodne no ja fakt rozmýšlam ,čo robit......

luba142
10. júl 2015

@jaaty kedy tam budete, my letime v nedelu o 5, takze tiez od 3:00-5:00 sa budeme pohybovat po halach 🙂

luba142
10. júl 2015

@abigael
@popova my sa obavame akurat crevnych problemov 🙂 Ved co hlasia, tak co som citala su to vsetko oblasti kde bezne clovek nedovolenkuje

jaaty
10. júl 2015

@luba142v sobotu 11.7.

luba142
10. júl 2015

@jaaty tak o den skor 🙂 A kam idete?