Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

brandy123
8. jún 2012

@kucejka porad, kde maju vyhodne parkovacie karty? ...my sme teraz brali z TUI-ky a za 15 dni na Cecku chceli 75 eur... dost... :(

danula2
8. jún 2012

@brandy123 dakujem krasne a este ma napadla otazka, je cisto pieskova plaz???

brandy123
8. jún 2012

@danula2 nie, v Lare su asi vsade pri vstupe kamienky... niekde viac, niekde menej... da sa to zvladnut, ale ja mam tiez radsej cisty piesok... 🙂

kucejka
8. jún 2012

@brandy123 Ahoj, nasla som tu http://www.stahl.sk/vstupenky/parkovacie-karty.... my sme si zobrali Mazur.

danula2
8. jún 2012
bibi1711
8. jún 2012

ahojte kocky, niekto kto bol v Silence Beach alebo kto leti 8.9?

brandy123
8. jún 2012

@kucejka dakujem, tak pozeram, ze sme dali len o par eur viac... a pri cene dovolenky sa uz to parkovanie strati...

brandy123
8. jún 2012

@danula2 tak skus pozriet este nieco v Beleku, transfer z letiska sice dlhsi, ale este znesitelny a plaz krajsia... ja mam napriklad zalusk na Maxx Royal... len musim sledovat ceny na first minute, snad budu prijatelnejsie...

emily327
8. jún 2012

drzte palce, ak sa podari tak by sme mohli mat odlet z Turecka spat na SVK o 13:20 a nie o 5:25... aj by sa nam predlzil pobyt o 3 dni a za tu istu cenu ako mame zaplateny 8 dnovy 🙂 Jaj len nech to vyjde pls

tanija133
8. jún 2012

@emily327 To je supeeeeer.... 😉

katy1979
8. jún 2012

@rybanocka

@emily327 toho nocneho letu sa nebojte ani transferu vacsina deti spala. Akurat za nami bolo dievcatko co na obcas plakalo. Mne zaspal maly az na letisku cca o 23.30. Nedavala som ho doma spat. Cez den spal tiez velmi malo. Pocas pristavania bol hore a v buse zaspal znova. A spali do 11 rano takze to dobehli. jedine co bolo blbe ze pri tych rontgenoch som ho musela vybrat z kocika nechapem preco ked ten kocik aj tak neposlal cez rontgen. Len v mori sme sa nekupali lebo boli vlny fukalo a voda studena. Snad sa to zlepsi lebo sme stale pri bazenoch

abbey1
8. jún 2012

@bibi1711 Zajtra sa odtiaľ vracia známa a písala mi, že nie je spokojná. Tak neskôr môžem podať info.

ciko85
8. jún 2012

@bibi1711 my tam ideme 19.6
@abbey1 tak teraz si ma velmi nepotesila..ak budes vediet nieco viac tak prosim napis

jujka7
8. jún 2012

ahojte baby,velmi pekne vas chcem poprosit ci mi neviete niektora povedat nieco o hoteli Asteria Elita v side,hlavne o tej plazi a pristupe do mora,ci je to ozaj take hrozne,ze skoro je hlboka voda a kameme.Chceme tam ist s 2-rocnym syncekom,tak nas ten pristup do mora velmi netesi.Aka je ta oblast Kizilagac.Aspon z recenzii je zjavne ze to nie je nic moc.dakujem.

januska777
8. jún 2012

@marion ja som este nebola, ale zacala som to vybavovat a mozes si aj vybrat izbu, napr. my sme 3 a vsade davaju len dvojpost.plus pristelka a mne ponukli v Neckermanne aj trojpostelovu. najlepsi hotel kt. sa mi paci som nasla Delphin Imperial- je total novy a strasne super 🙂

marion
8. jún 2012

@januska777 ano ten delphin je krasny zial nas rozpocet je mensi. ☹ Kocky co sem pisu hotely tak vzdy su to take palky ze az...Tak sa aspon pokocham. 😉 Mne ide hlavne aby bolo pekne more a dobra strava. Na to ubytovanie nie som az tak zatazena, len aby bolo cisto 🙂

emily327
8. jún 2012

Jupiii, tak nam nakoniec cestovka vybavila,ze letime 13.6. a spat sa vraciame 23.6. ( mali sme 20.6.) 😉 A doplatok je iba 60 eur co je super cena, lebo predtym za 11 dni si pytali o 300 eur viac 😉 Parada, tesim sa velmi,ze poletime spat cez den 🙂

danula2
8. jún 2012

@brandy123 ukazala som maxx royal muzovi, slinta uz asi dve hodiny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je z neho totalne paf a vyzera ze aj dobre namotany
jedine co ma teraz trapi /mna zgrlosa 😎 😎 🤐 /, oplati sa ist do takehoto luxusu z 1 rocnym deckom????
neuzili by sme si to viac ked ho za rok za dva nechame u babky na prazdninach??? 😕 😕

abbey1
8. jún 2012

@ciko85 Ja myslím, že môžeš byť kľudná. Moja známa je veľmi veľmi náročná. Ale vyspovedám ju a podám info.

januska777
8. jún 2012

@marion mozem ti poradit , tukni si na stranku www.tripadvisor.sk, www.holidaycheck.com, na tychto strankach si potukaj hotely, ktore sa ti pacia a uvidis, kt. je lepsi, pre mna je to super pomoc na vyber hotela a hlavne vidis realne fotky a nazory ludi 🙂)

danula2
9. jún 2012

@abbey1 aj ja poprosim info o silence beach 😉 😉

bibi1711
9. jún 2012

@abbey1 , fuuuu, no normalne sa bojim...dufam, ze sme neurobili zle rozhodnutie, ked sme sa pren rozhodli.nestal malo...mame rezervovany ten domcek pri bazene.teda spodny apartman v nom...

fabula
9. jún 2012

@danula2 Ja by som bez dietata na dovolenku nesla .. 1 krat sme boli v Turecku mal asi 15 mesiacov a to stastie v ociach ked vosiel do vodicky a videl kopec veci nenahradim nicim .. na vikend mozno ,ale na dovolenku nikdy .. ked bude mat 17 rokov pockaj ,aj budes chciet aby slo s Tebou aj dieta ale ono uz nebude chciet ist 🙂)poznam podla seba .. Teda moj nazor nikdy .. radsej budem doma ... aj teraz ideme na dovcu a opat ho beriem .. proste stale .. a este Ti musim napisat ze si pamatal ten hotel ked bol drobec .. a ked mal 3 roky boli sme tam opat ,lebo sa nam pacilo a povedal ,ze tu uz bol ked bol babo a to som bola teda riadne zaskocena , ze ako si moze dieta taketo nieco pamatat ..

mirka907
9. jún 2012

@danula2 uplne sa stotoznujem s @fabula ...My sme boli s malou pri mori uz 3krat, o par dni ideme zas a teda ani by ma nenapadlo ist bez nej....vzdy je to zazitok sledovat ju ako sa tesi...manzel tento rok vymysla, ze podme este koncom augusta bez nej ale rychlo som mu vysvetlila, nech sa spamata...radsej pojdem uz len tu niekde na slovensko, ved je tu toho kopec ale s nou

brandy123
9. jún 2012

@danula2 do Maxxa chodte aj s malym... keby ste tam boli sami a videla by si kolko atrakcii pre deticky maju a ako sa tam tie deti blaznia, bolo by ti luto... viem o com hovorim, ja som tak lutovala, ked sme boli v tom Delphin Imperiale... my mame stastie, ze okolo vyrocia svadby nam babka uz dva roky po sebe bola ochotna zostat s malou a mohli sme vypadnut sami dvaja s manzelom... minuly rok sme boli 5 dni v Rime, teraz bolo pocasie v Europe nanic, tak sme vyuzili tie "uvadzacie" ceny na Imperial... na jednej strane som bola rada, ze sme sami, na druhej strane mi bolo luto, ze sme v takom hoteli, kde je pre deti raj... mali sme ist do Adam and Eve, ten je pre dospelych... 🙂

brandy123
9. jún 2012

a ak niekto uvazujete o Imperiale, tak odporucam este tento rok, dam ruku do ohna za to, ze buduci rok budu ceny minimalne o tretinu vyssie... my sme tak zavahali minuly rok s Maxx Royal, nechceli sme riskovat uplne novy hotel a tento rok sme si v januari ako first minute robili kalkulaciu na 11 noci v juni, ze urcite chceme ist tam a skoro som odpadla z tej ceny... zajtra ideme do Royal Alhambra a ani neviem, ci ho otvaraju dnes, alebo zajtra... zatial ziadna recenzia... drzte palce... 🙂 ...dam potom vediet ako bolo, ak bude mat niekto zaujem...

brandy123
9. jún 2012

@danula2 zbezne som si pozrela ceny zaciatkom septembra na 10 noci...
Maxx Royal od 5.9. juniorsuite, vyhlad na krajinu, 2 dospeli a dieta do dvoch rokov 4242,- eur...
Delphin Diva Premiere 2900,- eur...
Delphin Imperial s vyhladom na more 2962,- eur... bez vyhladu 2876,-

vsetko na 10 noci, odlet z Viedne

libka1
9. jún 2012

@brandy123 v tom delphin imperial ste boli cez aku cestovku? vyzera tiez super 😉

libka1
9. jún 2012

kde je vlastne v turecku taka cisto pieskova plaz bez kamienkov na vstupe? zazil niekto taku?
ten maxx royal vyzera sice super, ale tolko za dovolenku nie som ochotna dat... to mi pride prilis vela za turecko 🙂

brandy123
9. jún 2012

@libka1 v Imperiale sme boli s Neckermannom, kupene cez net na http://www.tui-reisecenter.sk/