Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

petrina82
18. júl 2014

@flori
@davita no super,my letime v stredu skoro rano a pokyny nam neprisli

kosska3003
18. júl 2014

@denklo vsak mas 8 a 11 rocneho to je pohodka das im tablet alebo cosi take mp3 a sa zabavia co ako moj 2 rocny to je ina kapacita ale tak zvladol to meskaniu nezabranis teraz je vela letov strasne tak sa to stava uz sa vam to krati co 😀 😀 😀

denklo
18. júl 2014

@kosska3003 Práve tablety na dovolenku brať nechcem. Konečne 11 dní bez akejkoľvek techniky 🙂. Nevadí, na tú dovolenku čakám dva roky, tak prípadných pár hodín čakania mi ju nepokazí 😉! Ja sa tak tešííííím 😀!!!!!

jaruska6
18. júl 2014

@denklo Tak to je super 🙂

kosska3003
18. júl 2014

@denklo ja som ho tam mala mala sa s nim hrala akurat v lietadle a mozno dva krat na dovolenke ked sme sedeli a popijali inac o nemala ja som ho pouzivala na net ked maly spal tak som surfovala to bolo vsetko vyuzitie inac more bazen a slnko 😀 😀 😀 😀

flori
18. júl 2014

@petrina82 to by ste pokyny uz mali mat,aj my sme leteli v stredu rano a pokyny nam prisli mailom tyzden vopred vo stvrtok,ak vam stale neprisli,volala by som

petrina82
18. júl 2014

@flori dakujem uz sme volali, vraj posielali v utorok ale nam nic neprislo, no uz ich mame. Este raz vdaka za info

petrina82
18. júl 2014

Kde ste kupili menovky na batozinu? Mali ste tekutiny na letisku v tych uzatvaratelnych plastovych sackoch?

sakura77
18. júl 2014

@petrina82 menovky ti da cestovka na letisku ked budes preberat letenky.ale daj si lístočky aj dovnutra kufrov, jeden nikdy nevie...

petrina82
18. júl 2014

@sakura77 nam dosli letenky mailom, takze na letisku uz nebude nikto z CK

lauraa
18. júl 2014

@petrina82 musela som vyhodit colu VO wiedni lebo nebola v plastovom Sack.takze asi ano

lauraa
18. júl 2014

@petrina82 menovky s adresou mam z tesca a na tie z cestovky som pisala len adresu hotela

petrina82
18. júl 2014

@lauraa dakujem za tip, pozriem v tescu

ksts
20. júl 2014

Prosím byl nekdo tady Diamond Elite Hotel & Spa stoji to zato,dekuji za info.

bianka...
21. júl 2014

Pridavam fotky z hotela Sea Shell, plaz Evrenseki. V blizkosti je znamy hotel Evren Beach, v porovnano so Sea Shell....Sea Shell je krajsi...je o nieco novsi...hotel zodpoceda 5 hviezdickam. Hotel odporucam, len plaz ma sklamala, vela ludi...je to rusnejsie miesto kedze plaz ma 64 km a je tam hotel na hotely, ale inak vsetko ostatne bolo super.Izby krasne nove, ako cely hotel. Na izbe bola i rychlovarna kanvica,caje,kava co ma prekvapilo 🙂 Ak sa tam chystate a mate otazky napiste mi.Ja som sa tiez nemala nikoho na nic opytat, tak snad niekomu pomozem 🙂

nefertitka
21. júl 2014

@bianka... to mas pravdu, my sme boli od vas trochu dalej, a ked sme sa sli prejst smerom na to molo, tak sme s muzom skonstatovali, ze vy tam mate riadne natrieskanu plaz...aj ostatne hotely tam pri vas, my sme mali nejake stastie, ale na plazi nasho hotela sme mali najmenej ludi...

bianka...
21. júl 2014

@nefertitka no bola ☹ podvecer sa to tam vyludnilo...my sme sa cez den vobec neprechadzali...maly nechcel...takze za molom neviem ako to bolo 🙂 ale na nasej strane bolo plno 🙄 🙄 ale tak dalo sa 🙂

lauraa
21. júl 2014

@bianka... Napis do temy dovolenka v turecku su tam len recenzie kvoli lepsej orientacii
@nefertitka ty uz si tiez pridala?

nefertitka
21. júl 2014

@lauraa ano;)

denklo
21. júl 2014

Tak, dievčence, zajtra letíme na našu vytúženú dovolenku 🙂. Ďakujem všetkým za cenné tipy a rady 😉! Po príchode domov napíšem, ako bolo 😉.

zanet_ronny
21. júl 2014

@lauraa aky je link na tu temu? 🙂

zuziatko
21. júl 2014

@denklo nech sa dovča podarí 😉 😉

my letíme v sobotu 🙂 🙂

denklo
21. júl 2014

@zuziatko Ďakujeme, aj Vám 😉!

lauraa
22. júl 2014

@zanet_ronny dovolenka v turecku

matado
22. júl 2014

Ahojte aj my ideme do Turecka 25.7 do hotela Venosa Beach-Resort-spa cez hydrotour mame malu 17 mesacnu, poleti s nami niekto?

marley7
22. júl 2014

Aký je váš názor, či ísť alebo neísť s 1 ročným dieťaťom do Turecka?!?! Bol niekto?! Čoho sa obávať?! Malý má presne 1 rok. Ď.

nikinka1111
22. júl 2014

@marley7 my sme boli vlani v Turecku s 13 mesačným drobcom. všetko bolo super, žiadne zdravotné problémy ak nerátam pár dní soplenia asi z klímy alebo zmeny podnebia. ak ťa zaujémajú podrobnosti kľudne sa pýtaj alebo napíš IP. viem aké to je prvý krát ísť s tak malým dieťatkom 🙂

hanicka45
22. júl 2014

@nikinka1111 velmi dobre je v Turecku doporucujem ,moj maly bol v pohode

nikinka1111
22. júl 2014

@hanicka45 to mala byť asi odpoveď pre @marley7. ona sa pýtala 🙂

hanicka45
22. júl 2014