Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

oliverceky
21. júl 2016

@janula0910 Kedy ste kupovali dovolenku?

janinkad
21. júl 2016

@matulikm tych toboganov pri bazenoch je ale poslabsie,teda co som videla na fotkach?myslim na tak velky hotel.

certi
22. júl 2016

@evita68 bola som to riesit aj s delegatkou a vraj mame jednu z najlepsich🙂)) proste chceli prachy, od zlosti som nedala a uz sa nam ani nechcelo vsetko prestahovavat...upratovali kazdy den okrem stredy

lauraa
22. júl 2016

@adka_m vyriesili ste nieco s Hydroturom kvoli zmene Hotela?

matulikm
22. júl 2016

@janinkad pre deticky je tu aaaz az. Aj male bazeniky s vodou po clenky. Aj vacsie po kolena. No aj tie toboganiky😊

mk22
22. júl 2016

@janula0910 my ideme 2.8.

zuziatko
22. júl 2016

@mk22 kam?

macusikzv
22. júl 2016

@matulikm to je riadna prazdnota

zuziatko
22. júl 2016

@macusikzv myslim ze to s obsadenostou zavisi od toho aky hotel.

matulikm
22. júl 2016

Niekto rad hlava na hlave, niekto rad klud,pokoj...a dakomu nič nedobre 😊😊😊

mk22
22. júl 2016

@zuziatko primasol serra garden Side

janinkad
22. júl 2016

@matulikm dakujem ,no pre mna trocha bieda,s tymi toboganmi.sme zvyknutý na Turecko nieco iné.A ako to bolo s nakunými moznostami v okolí,ked ja v Turecku aj rada nakupujem🙂ci blizko pri hoteli a ako cenovo.?

beabelisova
22. júl 2016

@matulikm vystihla si slovensky narod celkom presne 🙂

zuziatko
22. júl 2016

@mk22 my 5.8 ideme do Adalya....tak budeme skoro susedky 😉 😉

katarinka289
22. júl 2016

Ja chcem ist 13.8 do side http://www.fischer.cz/turecko/turecka-riviera/s...
A co sa tyka nepokojov...su v Istanbule na opacnom konci.Keby to bolo vazne,tak ministerstvo zacne stahovat vsetmych dovolenkarov spat na Slovensko a cestovky by ho z ponuky museli vyradit

lauraa
22. júl 2016

@janinkad a kde ste boli?
@katarinka289 ten ale nie je priamo na plazi alebo? myslim ze plaz mal vedla adalya ale hotel som tam nevidela....

novana
22. júl 2016

My sme v minulosti dali na recenzie a oplatilo sa. Opakovane sme boli v hoteli Venosa, a keby som nebola strachopud, tak tam ideme aj tento rok. http://www.recenzie-hotelov.sk/recenzie/turecko...

janinkad
22. júl 2016

@lauraa ja som bola vzdy Side-Belinda,2krat Diamond Beach,potom Alba Resort,vlani Melas hotel,to bolo top! a este Meryan ale to bolo Okulcalar.rozmyslam kde ist,ale az koncom aug.a paci sa mi ta Venezia v Lare,a neni ani draha,ale hladam aj nieco v Side,blizsie k letisku kedze teraz by sme sli iba na 7 dni,kedze na 11 dnovu ideme teraz.tak neviem co vybrat,ale ani nie zbytocne drahe.

katarinka289
22. júl 2016

@lauraa je 100m od plaze.Chodnikom vedla hotela pred nim

baumka
23. júl 2016

@katarinka289 Side Sungate -super hotel,hneď by som brala,ale keď sme my objednávali,bol ešte drahý. 🙂
Hlásim sa z TR - Terrace Elite - máme sa fajn,v hoteloch aj na pláži je kľud,hostí tak 80% ( Holanďania,Nemci a mix). Je to super,lebo napr. pri mori je ešte okolo obeda polovica lehátok voľných,tak sme v prvej rade. A pri bazéne začína byť plno po 10h. Na letisku to prebehlo v poriadku,možno 15 min sme sa zdržali pri kontrole pasov,čo je zas ok,nech je to dobre skontrolované. Teraz majú byť údajne vyššie teploty,ale pri mori to necítiť,fajný vánok máme.

baumka
23. júl 2016

foto - dnes ráno východ slnka,ešte veľa nemáme pofotené,lebo sme len včera prišli.

zuziatko
23. júl 2016

@baumka parada. uzivajta 😉

lauraa
23. júl 2016

@baumka peknu dovolenku

gabina23
24. júl 2016

Dievčatá boli ste daktor v hoteli Kirman belazur resort&spa?

reluska
24. júl 2016

super my plánujeme na september, jednak nebude veľa ľudí / teraz tuším nie je ani počas sezóny/ a jednak kvôli horúčavám, min. leto sme boli prelom september/ október a more teplé a vonku ideál 30 st. Vrelo odporúčam Deplhin Imperiál v Lare, od letiska 15 min. a pre rodiny s deťmi a službami naj hotel v akom sme boli. Ak chce niekto riešiť prečo Turecko, Gréci sa nevyrovnajú službami Turkom, máme odskúšané 5 hviezdové hotely v grécku, ale v porovnaní s Tureckom to bola slabota. A Turecko = lacná dovolenka.. hm neviem platili sme rovnako ako v grécku.. Je pravdou že momentálna situácia je iná ako po minulé roky, ale verím že Erdogan a ani majitelia rezortov si to ustrážia. Predsa len žijú aj z turizmu, a napokon útoky sú aj v nemecku, francúzku, môžu sa stať aj v grécku a v inej krajine.

novana
24. júl 2016

@reluska Lacná je myslené vzhľadom na poskytované služby. Delphin Imperiál v Lare sme mali v pláne 2x, ale vzhľadom na to, že vždy zájazd kupujeme SLM, nepodarilo sa... V budúcnosti však tento hotel plánujeme navštíviť - má až neuveriteľne dobré recenzie.

moskova1983
24. júl 2016

@novana ahojte mi ideme do delphinu imperial teraz 30.7. Tak uvidime ci je taky skvely tiez sme vyberali podla recenzii

novana
24. júl 2016

@moskova1983 V auguste si tu rada prečítam recenziu. 🙂

moskova1983
24. júl 2016

@novana jasne napisem urcite ako bolo 😀

reluska
24. júl 2016

@moskova1983 vrelo odporúčaj prenajať si gazebo / plážový domček / 40€/ deň... a budú ťa tam obskakovať celý deň, nosiť ti jedlo, pitie - iba v skle žiaden plast, ovocie, zeleninu, vždy v čase ke sa niekde niečo podáva.. o 16:00 plnený zemiak, alebo kebab, potom je tam okolo 17:00 fit bufet, mrkva, uhorka zelenina, melón žltý/ červený, prinesú ti obed / vopred ťa informujú, čo sa podáva/ ku gazebu je mini dvorček, lehátka, stôl a stoličky na jedenie.. a beachboyovi povedz nech ti dá čisté poťahy na podušky a plachtu.. lebo občas to flákajú 🙂 my sme takto strávili celú dovču, najmenší si pospal v kočíku na obed pri gazebe, nebol rušený a ja som nemusela chodiť na izbu