Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

bejca
25. júl 2016

ahojte , my sme sa vcera vratili bolo super , vsade vsetko ok , Turecka riviera je v pohode 🙂 všetkym prajem krasnu nicim nerusenu dovolenku 😵

ingusz
25. júl 2016

@reluska dobry den kolko vas vysla dovolenka cca ? Dakujem .. my sme 2dospely a jedno 1,5rocne dieta

sakura77
25. júl 2016

@gabina23 my sme boli

gabina23
25. júl 2016

@sakura77 jeeej pekne fotocky 😃 ako ste boli spokojní? Izba nádherná, citala som dobre recenzie, len tá pláž bola ako pozerám skor kamenista..ja by som rada piesok..

sakura77
25. júl 2016

@gabina23 Áno. Jedine negatív im ore nás bola pláž lebo sme zatiaľ vždy boli na pieskovej. Tu bol piesok potom ten pás kameňov a zas piesok a ďalej vo vode hlbšie zas okrúhliaky a dosť šupom to išlo, hneď hlboká. Potom tam bolo aj mólo kde skakali decká. Inak všetko krásne, čisté, luxusné, celý hotel mramor ,zlata a fialová farba,nádherné izby,matrac taký že domov by som si ho vzala😂aquapark tiež bomba.bazény čistucke tiež.

sakura77
25. júl 2016

Takže celkovo veľká spokojnosť, škoda toho vstupu do mora,to mi trocha vadilo. Teda mne ani nie ale deťom keďže také zažili prvýkrát.

gabina23
25. júl 2016

@sakura77 juuuj škoda, tak vyradujem ideme hlavne koli moru chceme iba piesok 😞 škoda ale dakujem za recenziu 😉

sakura77
25. júl 2016

@gabina23 za malinko😊je z čoho vyberať 😊

stastenka42
25. júl 2016

@katarinka289 my tiez odlietame 13.8. do Side,hotel Royal Taj Mahal sme si nakoniec vybrali😀

lauraa
25. júl 2016

@stastenka42 tak pridaj potom nejaku rezenzie, videla som ho na prechadzke popri plazi,

katarinka289
25. júl 2016

@stastenka42 cez aku cestovku? Nam Side Sungate nacenili vo Fischer

lauraa
26. júl 2016

@bejca vy ste boli na 12 dni nie? Kolko ta to vyslo? Vela dievcat pise ze cez rakuske cestovky vychadza lacnejsie a mne sa to ani nezda...

bejca
26. júl 2016

@lauraa my sme boli na 11 - 10 - vyslo nas to 2200 € cez primatour - ale na zmluve bol hydrotour 😉

stastenka42
26. júl 2016

@lauraa cez zajazdy.sk cestovka Pantour a cena pre nas dvoch plus 1dieta 2,5 rocne ,izba SSV s vyhladom na more 1968 eur😀

reluska
26. júl 2016

@ingusz nás je ako hadov, 2 dospelý + 3 deti / 16,12 a vtedy najmenší 1 rok/ 😀 ale išli sme koniec septembra, tak mimo sezónu, klud žiadna mäsovka, celkovo 3600€, ale chodíme cez rakušanov, lebo nám dajú vždy na výber čas odletu / lietajú do antalye 4 x denne/ a slováci majú zväčša odlet v noci alebo skoro ráno, ak poletíte z viedne, lepšie je využiť austriaairlines ako turecký sun expres, to je nízkonákladovka, menej miesta v lietadle a bez nároku na stravu a pitie.. austria má menej sedadiel o to viac miesta, osadenstvo po sezóne zväčša dôchodcovia, takže menej detského kriku a dávajú aj malé občerstvenie, pre deti farbičky a vymalovávanky..

mk22
26. júl 2016

@lauraa my ideme na 12 dni dve deti dvaja dospelaci za 2400

zuziatko
26. júl 2016

@lauraa ja som pozerala rakuske cestovky a lacnejsie som nevedela najst. my ideme na 12 dni 2+2 2800.

zuziatko
26. júl 2016

@gabina23 ak chces krasnu plaz, piesok a pozvolny vstup pozeraj oblast evrenseki napriklad

gabina23
26. júl 2016

@zuziatko dakujem a vies mi dať aj dake typi na hoteli v tej oblasti?

zuziatko
26. júl 2016

@gabina23 my ideme do Adalya Ocean Deluxe. Od hydrotour je tam este dobry hotel Evren beach a Sea shell. ale dievcata tu by ti mohli poradit aj ine. este z Tip je hotel Primasol Serra garden - ale ten nie je priamo na plazi. a vela zalezi od rozpoctu.

cinnamon111
26. júl 2016

Žienky prosím vás, neboli ste niektorá tento rok, alebo minulé leto v hotely Papillon Aysha? Potrebujem vedieť, či sú tam detské tobogány. Nie pre dospelých, ale pre decká.

lennaa
26. júl 2016

ja by som asi v tomto case respektive necase do Turecka nesla... 😒 viem ze v dnesnej dobe clovek nikdy nevie co sa mu kde moze stat ale tak v Turecku je momentalne velmi zla situacia... ☹

lauraa
26. júl 2016

@mk22 a kam idete?
@zuziatko
@bejca nas adalya Ocean cez rakusko vysla 2 a 10 rocne dieta na 15 dni necelych 3000 € a to bola dobra cena, tento Hotel proste lacnejsi nebol, leteli sme s Niki, takze linkou nie nizkonakladovkou....jedine pozitivum na letisku nas cakal taxik do Hotela 😉
Ja teda neviem kde vsetci chodia na tie super ceny

lauraa
26. júl 2016

@lennaa my sme boli v Case prevratu v Turecku a absolutne nic sme necitili, po nas bola @ bejca a tiez nic necitili, ked Sa vsak pozries co Sa deje v Europe tak pomaly mam strach vyjst na ulicu....

lauraa
26. júl 2016

@gabina23 Kumkoy Beach, Hotel Oleander, Thalia, sun Side, paloma Ocean, melas Resort, vsetky su na plazi vhodnej pre deti, nakupne moznosti priamo pred hotelmi, dobre služby, ak ta priamo nieco zaujima napis , odporucam vsetky vymenovane

mk22
27. júl 2016

@lauraa primasol serra garden

matulikm
27. júl 2016

@mk22 tam sme pôvodne chceli aj my 🙂

matulikm
27. júl 2016

@lennaa aj my sme boli v tom čase v Turecku, a vôbec nič. Vrelo odporúčam. Ale keď som si sem tam počas dofči prečítala aktuality, že čo sa všade deje, mala som dosť. Človek si nemôže byť ničím istý. Bola si v Turecku? Že takto si vyhodnotila situáciu tam??? boli sme tam, a neviem žeby tam bola veľmi zlá situácia. Áno, vo vnútrozemí sú nepokoje, ale povedz mi, kde teraz nie sú??? No v dovolenkovej oblasti človek ani nevedel že bol akýsi prevrat...my sme mali ozaj krásnu dovolenku, a cítili sme ozaj pokoj 🙂
@lauraa tak ako ty píšeš, strašne čo sa deje v Európe...