Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lauraa
16. jún 2014

@zanet_ronny nestras 😀 :- 😀 😀 😀 ????????????????????????asi pre istotu zoberiem nieco so sebou, keby naozaj.... bud rada ze letite aspon sun lebo zacali lietat aj nejake ine nizkonakladovky a ze vraj este horsie ako sun.....moj tajny tip bol dlho hotel atlantis beach rezort v side , aj cena super ale zial uz nebol .....my tento rok letime na 14 dni minuly sme boli 12....Mylsim ze Linda by prezila aj 14 ... super ze idu aj vasi aspon si oddychnes aj ty....myslim ze v asterii budete spokojni , asteria v side bola uplne super.... 😉

zofik
16. jún 2014

@harmi tak nam tedy ne....kdyz pominu stary osumtely nabytek atd....brutalne nam smrdely odpady.. ☹
Rozhodne to neni 5 hvezd...
Hotel je pry z roku 1993 a je to znat....
Zajezd za 55 tisic a pripadas si jak na verejnych zachodcich ☹
Moc mne to zklamalo.....
No ale vecerni animace Lvi kral, Mala morska vila super 😉

tigra440
16. jún 2014

@cubanka znamena to ze na izbe mate bezplatne minichladnicku z ktorej ked nieco vypijete tak na druhy den vam to doplnia asamozrejme zadarmo .... 😀

tigra440
16. jún 2014

počula som jednu radu na boliace uška v lietadle ....vraj pomahaju umele pohariky na uška pri zlete aj pristati 😉

alenanr
16. jún 2014

Ak nemáš školopovinné deti tak určite tam choď v septembri.
http://destinacie.edovolenky.sk/turecko/dovolen... daju sa zohnat akcie pre deti.
je tam krasne pocasie až do októbra a lepsie ceny. my mame skolacku, ale aj tak chodíme v septembri, len ked sla do 1 triedy, tak sme uprednostnili skolu. mna sice trosku prehnalo, ale deti nemali ziadne problemy a to si aj par krat logli z bazenu. na izbe sme dostali kazdy den 2 velke flase balenej vody a soskali sme v bufetoch vsetko aj s ladom, predpokladam, ze lad bol z tecucej vody spraveny. Boli sme v my home resort, sluzby fakt vynikajuce, animatori na vysokej urovni
http://edovolenky.sk/zajazd/hotel-my-home-resor...
🙂

nefertitka
16. jún 2014

@oliverceky no urcite nie🙂 ale vela je ich tak vyrobenych, ze naozaj vyzeraju pravo. Dokonca nam bolo povedane, ze vyrabaju v dvoch kvalitach, Izmir a Istanbul quality Jedno su smejdy a druhe sa vyraba jednak samozrejme pre turistov a vyvazaju aj do europy do znackovych obchodov...akurat ze u nas za to zaplatis nekrestanske peniaze a tam sa to da kupit celkom vyhodne

13mandy
16. jún 2014

@tatya Ahoj tatya. Skús si pozrieť Von Resort Golden Coast (predáva ho Kartágo) - ten je v Side Colakli - má pieskovú pláž a aj aquapark + veľkú záhradu - je priamo na pláži. Alebo jeho sesterský hotel Von Resort Golden Beach, ten vychádza lepšie cenovo.

dasa123
16. jún 2014

@alenanr Ahoj, chcem sa len opytat ci ste niekedy boli aj na konci septembra. Lebo mi sme tiez chodievali v septembri, ale tak ze prve2 tyzdne a bolo uplne fajn. Len tento rok ideme az 16 septembra a zacala som sa trocha obavat pocasia. Bude tam pekne aj na konci mesiaca ? 😎 Inak ja tiez najradsej chodievam do turecka v juni a v septembri. Raz sme boli v auguste a to bolo na mna strasne teplo, nemam rada obrovske horucavy 😎

nivi
16. jún 2014

@dasa123 nemusis sa obavat koniec septembra aj zaciatok oktobra je este stale pekne slnecno a teplo. akurat vecer uz moze byt chladnejsie. boli sme aj koncom oktobra bolo cez den krasne teplo, more uz bolo chladnejsie ale stale sa dalo kupat. na vecer uz bolo treba svetrik.

xen21
16. jún 2014

@tigra440 nie,nepovedala som,ale ked nam vracal pasy, tak tam nechal tie eura,,,tak som mu povedala, ze je to pre neho 🙂
sa potesil, podla mna je to akurat

tatya
16. jún 2014

@kosielka vdaka za info, cena je fajn, len to nie je nasa jedina poziadavka 🙂 tento hotel je medzi dalsimi budovami, ziadna zelen a ziadne smykacky do malej vody pre deti 😢

kosielka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatya
16. jún 2014

@popova jeej, ten hotel vyzera celkom dobre a @bambina78 ten BellindaClub tusim naozaj vyzera skvele 🙂 idem si ich zapisat do zoznamu 😀 ale skusim este najst nieco, co ma viac atrakcii pre malych drobcov...

tatya
16. jún 2014

@bambina78 prosim Ta, ten Belinda Club je to iste ako Primasol Serra Garden? ci? 😅

tatya
16. jún 2014

@bambina78 tak uz napisala odpoved @nefertitka 😀 je to Primasol... citam a hned odpisujem, no mam drobca na kolenach, tak ponahlam a nerozmyslam 😀

maximilian
16. jún 2014

Baby neboli ste niektorá v lLre hotel Concorde de Luxe? Ďakujem

maximilian
16. jún 2014

Malo tam byť v Lare

ja1980
16. jún 2014

@tatya skús vyhľadať Hotel Lonicera World, ten má aj detskú ZOO 😉

popova
16. jún 2014

@tatya skus NASHIRA Rezort vhodné aj pre malé deti bola v nom sesternica a same chvály alebo ALBA rezort tiež pre detičky.........

jaaty
16. jún 2014

@popova ahoj, kedy tam bola sesternica? Chystáme sa tam v auguste, privítam nejaké bližšie info.

tatya
16. jún 2014

@ja1980 len to je az Alanya, nie je prilis dlha cesta busom z letiska do hotela? moje dve zlaticka nebudu moct vydrzat sediet uz v lietadle 😝 😀

tatya
16. jún 2014

@popova tiez som sa chcela spytat, kedy tam bola sesternica, lebo som citala aj dost zle recenzie 😝 inak na fotkach vyzera skvele 🙂 az na tu cenu 😒 Alba resort mi uz odporucala @nastasja25, je fajn, mam ho na zozname, ak nenajdem nieco lacnejsie...

zuzub
16. jún 2014

@dasa123 ahoj my sa chystáme až tak po polke sept.pozerali ste už aj nejaký hotel?

bafinka
17. jún 2014

@tatya skus pozriet Paloma Grida v Beleku, my ideme tam. Je tam vela zelene a smyklavky aj pre male deticky.

tinka76
17. jún 2014

Ahojte... chcem sa spytat... tie ktore ste isli na dovolenku s Hydrotourom... kolko pred odletom vam prisli pokyny k zajazdu?

sakura77
17. jún 2014

@tinka76 tyzden pred...a po prilete do turecka nam oznamili ze hotel je plny a musime inde 😠

popova
17. jún 2014

@jaaty bola tam minulý rok koncom júna a začiatkom júla Šmýklavky pre deti v každom veku , strava ubytko super. myslím na tu NASHIRU

maximilian
17. jún 2014

@tinka76 ja som dnes platila last minute, som zvedava kedy pošlú

carmenbb
17. jún 2014

@kosielka ďakujem krásne 🙂 popozerám a aj pre budúcnosť je fajn mať vhodné informácie 🙂

jaaty
17. jún 2014

@popova ďakujem