Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
20. máj 2015

@mici111 my ideme cez TUI reisen, oni tu tu dovolenku zabezpecia cez nejaku rakusku alebo nemecku cestovku, my uz druhy krat ideme s cestovkou nemeckou JT ( Just Travel). Letime z Viedne. Otvor si tuto stranku http://www.tui-reisecenter.sk/, natukaj parametre a ono ti to vyrata celkovu cenu, mozes si tam vybrat aj odlet, ked dany termin rozkliknes a potom im len zavolas, ze to a to by si chcela. Zarezervuju ti to a prided vyplatit k nim na pobocku.

nefertitka
20. máj 2015

@vika35 jezis maria, kebyze mame medzipristatie, tak ma trafi, no mali ste to "vesele"

babulka82
20. máj 2015

baby ako ste riešili ked vam deti piju UM ? mam vziat kanvicu zo sebou ? či vezmem tam niekde prevarenu vodu?

mici111
20. máj 2015

@nefertitka aha takze cez tui tu na slovensko? suuper, tam mam kamosa 😀 😀 😀 tak buduci rok, tento rok uz mame zaplatene..ale dakujem za tip..inak co sa tyka tych cien, tak kamoska zhanala teraz do kalabrie, kukala cez tuto stranku co si davala, na stranke jej to vypisovalo o 500-600 euro nizsiu cenu ako jej konkretne poslali priamo z tui - sme tam boli osobne..divne..ona to uz potom neriesila, isla cez inu cestovku..

nefertitka
20. máj 2015

@mici111 fuha, nam to presne vzdy sedelo s tym co to vyratalo. Divne

katkak512
20. máj 2015

@nefertitka mas pravdu. Nam sa fakt este nestalo,ze by nam meskal let alebo bol zmeneny cas odletu a priletu. A z Viedne je to super. Vzdy si tam nechame auto na parkovisku a nemusi nas nikto odvazat a chodit pre nas.

katinka71
20. máj 2015

@babulka82 ja som mala cestovnu rychlovarnu konvicu,prevarala som balenu vodu naplnila do termosky a podla potreby zamiesala UM

katkak512
20. máj 2015

@babulka82 neber kanvicu. My sme na izbe vzdy mali a v hoteli ti uvaria vsade tam kde sa podava kava. Alebo si nacapujes z automatu na kavu len vodu.

jankako
20. máj 2015

@tinka76 pri takom veku deti by som to ani ja neriesila.

jankako
20. máj 2015

@nefertitka ja viem. Ide však o taku vec,že kvôli tomu som kupovala od tej cestovky tu dovcu, že nepadlo ani slovko že by sa to mohlo zmeniť. Cela natesena som bola.. a mam neg. skúsenosť letieť s dietatom v noci. Preto tie nervy. Dotoho mi spatny let celu noc hore a ešte šoférovať 3hod.domov!!!!!

epelino
20. máj 2015

@nefertitka jej, to je vyborna info,idem popozerat aj ja,dakujeme 🙂

epelino
20. máj 2015

@tinka76 prosim ta, v recenziach na Kameliu som citala, ze vsetko je strasne daleko, uz len cesta k moru... je to vhodne aj pre deti , my mame 4 rocneho a nechcem, aby sa unavil uz len cestou k moru .. dakujem.
alebo je toskor tak, zeje tam stale co robita kam ist. priznam sa, ze chodime skor do mensich hotelov a toto je prvykrat co bysme chceli ist do takeho velkeho resortu, tak neviem porovnat.
prip. niekto iny ak mate skusenost, dakujem.
a este, je tam pri plaza bar?

lauraa
20. máj 2015

@jankako kedy letite a odkial?

jankako
20. máj 2015

@lauraa 21.6 zo Schwechatu

lauraa
20. máj 2015

@jankako normalne rakzske cestovky lety nemenia, my vzdy platime zajazd zaciatkom januara , lety si vyberiem a este SA mi nestal zeby nam nieco pomenili...AJ ked tento rok je nejako vela letou cez Istanbul...auto nechavate na letisku?

jankako
20. máj 2015

@lauraa no vidíš...možno sme práve my mali takú smolu že sa začali mneiť časy letov.akože že letíme tam 6.50.to ešte rozdýcham..ale naspäť 3.50...nemám slov... 😔 som z toho úplne...bez chuti ísť na dovolenku..No šak dúfam že nás nezastihne ešte aj prestup,lebo to by bola konečná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hej hej,auto nechávame na letisku,ale u tej súkromnej spoločnosti.

lauraa
20. máj 2015

@jankako ano, my kupujeme cez cestovku taky ten parkticket za 45 € na 14 dni..to budete mat auto niekde mimo letiska? alebo ako to funguje? my sme taketo sluzby vzdy vyuzivali v ba. To pojdete niekde o polnoci z hotela ? skratil sa vam tym pobyt alebo posledny den mate tak neskory let?to je dost blbe...

jankako
20. máj 2015

@lauraa mám doma adresu,nejako parkovanieletisko.Sk. jasne že okolo bol hoci z hotela 😠 no asi ani neskratil.Tam budeme o pár hod. skôr. Čistý pobyt 6dni.cele zle. Budúci rok to všetko premyslenejsie poriesim.

nikina17
20. máj 2015

Prosim viete niektora podarit kam do Turecka s dvomi detmi? Mala ma 4 roky, syncek bude mat v septembri 2. Chceme ist v juni (pretoze manzel moze mat dovcu len vtedy a navyse chceme vystihnut, kym maly nebude mat 2 roky, aby nas to vyslo trosku lacnejsie). Ak sa niekto chystate a viete poradit dobre stredisko, pripadne hotel alebo aj cez aku cestovku idete, budem vdacna za kazdy tip 🙂 Doteraz sme chodili len do Bulharska ale chceme uz trosku zmenu 🙂 Dakujem.

lauraa
20. máj 2015

@nikina17mas do viedne daleko? Gulet uz ma last minuty za celkom ok ceny... treba len popozerat...

lauraa
20. máj 2015

@jankako ktory hotel?

nikina17
20. máj 2015

@lauraa daleko. My sme z Martina a hladame skor odlety Poprad, Sliac

jankako
20. máj 2015

@lauraa Kamelya village.už kombinujem že by sme išli spat ku kamoske do ba alebo k muzovi do Rakuska, ešte blizsie by sme to mali na letisko. Musim to s nim ešte prebrat že čo spravime. Nemusime sa takto ani my vycerpavat troj. hod. cestou. Len ten odlet spät,ma serie najvac

lauraa
21. máj 2015

@jankako tak let tam nebude taky hrozny ten odlet bude horsi, AK tu moznost mas urcite by som prenocovala niekde po prilete...

jankako
21. máj 2015

@lauraa aj nad tým rozmýšlam...

nefertitka
21. máj 2015

@jankako no co, najvacsi hnev uz presiel? Dufam, ze ano. Vy idete teda z Viedne?

lauraa
21. máj 2015

@nefertitka by to mate za par nie? Lonicera cakam potom správu ako bolo...

nefertitka
21. máj 2015

@lauraa ano, z piatka na sobotu v noci letime, teda o 2:45 rano...jasne, napisem🙂

jankako
21. máj 2015

@nefertitka trochu...stále premyslam čo a ako

zebricka23
21. máj 2015

aj u nas zmena v odlete...posunuli kazdy odlet o hodinu...kartago.....vravim este posunut o hodinu a je to idealne 🙂