Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

mirka1986
22. júl 2014

leti niekto v nedelu? 😉

dada200
22. júl 2014

https://www.modrykonik.sk/group/6680/detail/
@zanet_ronny paci link na skupinu Dovolenka v Turecku

Baby pridavajte svoje recenzie,velmi nas to potesi a urcite pomoze aj inym pri rozhodovani.

miriam05
22. júl 2014

ahojte, letíte niekto do Alanye z Košíc s Turancarom 10.8? nejaké info? potrebovala by som vedieť aspoň približne čas odletu 🙂

zuziatko
22. júl 2014

@matado my 🙂

marley7
22. júl 2014

Nie je teraz náhodou niekto v Turecku?! Že aké tam je počasie?! Či je tam veľmi horúco....Ď.

matado
22. júl 2014

@zuziatko jeeej super tak sa tam vidíme, letíme z BA sa vy 🙂 dnes mi došli pokyny no nepotešili ma s tým skorým letom :( 4:45 odlet neviem ako to s malou zvládneme

zebricka23
22. júl 2014

@monnaa daj vediet ako bolo v nashire.....zaujma ma nazor....

kris557
23. júl 2014

Letíte niekto 30.7. z BA?

gretkab
23. júl 2014

@matado Ja skory let zavidim, my sme tak leteli s detmi asi 2x a bolo to super - hlavne cely prvy den k dobru. My letime o cca 11:45 = dorazime akurat tak na veceru.

gretkab
23. júl 2014

Nahodou ste niekto neboli v hoteli Paradise Side Beach (https://www.kartago.sk/side-1-paradise-side-bea...) ?

zuziatko
23. júl 2014

@matado aha no my ideme 0:45.....a ideme na Laru

monnaa
23. júl 2014

@zebricka23 - v Nashire sme boli veľmi spokojní 🙂 Boli sme 1x v Turecku, takže nemám moc s čím porovnať. Ale Slováci, ktorí boli už viac krát v Turecku spomínali, že je to zatiaľ pre nich " najslabší " hotel a to z dôvodu cca 80% zastúpenia Rusov. Ale nám to moc nevadilo, boli to rodiny s deťmi, nevystrájali, neopíjali sa, akurát si naberali obrovské kvantá jedla , ktoré potom nechávali na stoloch a keď človek prišiel neskoršie na obed/večeru , tak už nebol taký výber jedál. Pláž je zmiešaná- piesok / kamienky, brala som preto aj topánky do vody ale vôbec nebolo treba, vstup do mora taký prudkejší, no moje deti sa v pohode vybláznili na brehu ( utekali pred vlnami, stavali si hrady,majú oploché nohy obidvaja, tak som bola rada že sú tam aj tie kamienky ) alebo plávali s nami v návlekoch. Poobede sme boli v bazénoch, tie sú perfektné, čisté, je ich dosť veĺa + super tobogány ( to je tuším výhoda oproti ostatným hotelom v okolí ). Celkovo na pláži málo ludí, v bazénoch tiež, takže kopec miesta na plávanie a šantenie. Strava super, nemám výhrady , veľký výber. Izby čisté, akurát trochu v sprche som si všimla počínajúcu plieseň ( ale nič hrozné ), uteráky menia každé 2 dni a posteľnú bielizeň každé 3 dni. Blízko hotela vonku nákupná pasáž, taxíky, zastávka autobusov. Bohatý animačný program pre dopsleých aj pre deti, my sme moc ale nevyužívali. Išli sme cez Hydrotour- s cestovkou maxim. spokojnosť. Už ma nič nanapadá, ak by si potrebovala niečo konkrétne, kľudne sa spýtaj 🙂 . Aha a aešte-keď som si porovnávala ponuku z cestovky na iné "luxusnejšie " hotely ( napr. Kumkoy ) , tak ceny boli oproti Nashire o 300-500 Eur vyššie .

recenziu pridám aj do skupiny, len som zatiaľ nestihla 🙂

monnaa
23. júl 2014

@denklo - leteli sme s travel service a všetko v pohode, bez meškamia tam i späť 🙂

denissska744
23. júl 2014

vyborne, hotel MAXX ROYAL GOLF SPA bol perfektny 🙂 odporucam kazdemu 🙂

http://www.hydrotour.sk/katalog-leto-2014/turec...

jaaty
23. júl 2014

@denissska744 za tú cenu by, ktorá vychádza pre 2+1 dieťa, by ma veru riadne na...li, keby to nebolo perektné 😀

kopik85
23. júl 2014

@zuziatko Ahoj let 25.7.2014 o 00:45 z Ba do Antalye??To by som si overil u cestovky, lebo dna 25.7.2014 su lety do Antalye z BA podla stranky Bratislavskeho letiska len o 04:50hod let 6D6152 dalej o 05:50 let 6D6146 a potom o 16:30 let 6D6192. TO SU ODLETY ZO STRANKY www.bts.aero S pozdravom Tomas

luliu
23. júl 2014

@kris557 my letime 30.7 🙂

kopik85
23. júl 2014

@matado Ahoj mi ideme tiez v piatok o 04:50 letime do Antalye mi ideme tri rodinky ale jedna rodinka odlieta az na ten poobedny let 16:30.Ideme do Primasol serra garden Side ide nas spolu 12. 🙂 Deti su 20 mesacne dievca,4 rocne dievca, dvaja 7 rocny chlapci, jeden 13 a jedna 17 a mi dospely... S pozdravom Tomas

denissska744
23. júl 2014

@jaaty uz som sa poucila , ak chcem kvalitu musim zaplatit viac....radsej nepojdem 3-4roky nikam a potom na nieco poriadne ako chodit na len aby sa nepovedalo

jaaty
24. júl 2014

@denissska744 samozrejme, každý má iné kritériá. Podľa vlastnej skúsenosti, chodíme k moru každý rok, pre nás nájdem skutočne kvalitný 5 hv. hotel za 3000 eur. Za 6600,- by som volila už exotickejšiu destináciu. Taktiež je dôležité, koľko Vás išlo. Ale rozumiem, že je to vec názoru 😉 . Hlavne, že ste si užili. Nás dovolenka ešt elen čaká 😵

zuziatko
24. júl 2014

@kopik85 diky......no myslela som to tak ze ideme v piatok, ale letime az v sobotu. 0.45 sobota antalya

sakura77
24. júl 2014

cafte baby..tak musim uz konecne aj nieco vybrat..zas Turecko no😀 chceme ist koncom augusta,este tak prelom 8/9 by mohol byt,tak asi mam najvyssi cas co🙂
max royall som pozerala aj ja,ale tak to za tu cenu fakt radsej karibik v zime🙂🙂 ale zas podla recenzii je to fakt ze top topv no🙂 ja mam limit tych 3000 eur

janinkad
24. júl 2014

@sakura77 fakt vybrat nieco kvalitné uz na koniec augusta je aj teraz problem☹vypredané a ceny nie aby klesali,ony stupaju..a este ak ti staci 7 dni najdes,ale tie 10 dnové uplná katastrofa.nakoniec ideme Alba Resort 20.aug.,cez Neckermann ,tak uvidime,malo by to byt ok,dufam

sakura77
24. júl 2014

@janinkad my na 7 len chceme..tak mam tri tipy a este musim prekonzultovat so zvyskom rodiny🙂 strasne ma laka Titanic beach resort,ale po minulorocnej skusenosti nemam odvahu ho objednat zas...

mimaso78
24. júl 2014

@marley7 my sme boli prvy krat v Turecku s drobcom ked mal 9 mesiacov. Bolo super, ziadny problem. Tento rok uz ideme s dvoma 😉) starsi ma 3,5 roka mensi 1,5 roka 😉)

marley7
24. júl 2014

@mimaso78 Prosím ťa, ako zvládol let? Nemal synček tam nejaké zdravot. problémy? Ktorý mesiac ste boli a teraz kedy idete? My chceme ísť teraz začiatok augusta, len sa bojím či mu tam nebude veľmi horúco. Nemáš tip na nejaký dobrý hotel? Ďakujeeeem moc za info!

sakura77
24. júl 2014

@marley7 pozri ali bey club manavgat, maju super pieskovy bazén pre batolata🙂😉

marley7
24. júl 2014

@sakura77 Bola si tam....v tom hoteli?

sakura77
24. júl 2014

@marley7 dvakrat zaplateny, dvakrat stornovany..raz kiahne, raz akutny pruh.tak neviem.ci to mam este risknut ale zvazujem.ho kvoli aquaparku kedze mam dva nezmary 😀 ale kamoska bola s malymi krpcami a boli velmi spokojni😉 inak boli sme Kamelya world a Kumkoy beach a oba s kludnym svedomim mozrm odporucit🙂

h_t
24. júl 2014

@kiwinka napr taka Medina?

nikinka1111
24. júl 2014

@luliu Ahoj, aj my letíme 30.7. o kolkej let a aký hotel?