Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
5. jún 2013

@jarmillka dakujem moc toho sa obavam aj ja,že bude malý vrieskat...každopadne uzite si dovolenku 😉 a prosim ta pri vzlete si jej davala piť,či jest? aby ju neboleli uska?

jarmillka
5. jún 2013

@erinka123 dakujeme 🙂 dúfam že malinky bude v pohode..ono ten let sam o sebe ani tie tlaky jej nič nerobili..len to že chcela spat a nevedela sa uložit..tak dúfam že vám to dopadne dobre...

erinka123
5. jún 2013

@jarmillka ešte som ti hore dopisla,...pri vzlete si davala piť či papkat?...potom ti napišem ako sme to vzladli mi 🙂

jarmillka
5. jún 2013

@erinka123 dala som jej čajík pre istotu..ale ona čajík tak či tak nepije..tak potiahla dva krát a vystačila si s cumlom 🙂 toho sa fakt nemusíš bat...

mirika86
5. jún 2013

@jarmillka no to je super planujem dat dvacku ye vraj cestovka nema nic s pridelovanim izieb spolocne. To zalezi od nich.Mi mame zaplatenu izbu s dvoma pristielkami tak dufam ze sa najde nieco lepsie.

mirika86
5. jún 2013

idete niekto teraz v utorok?

erinka123
5. jún 2013

@jarmillka no super,že toto takto vzladla 🙂 no maly ma papkat o 4h tak mu dam niečo ešte v letiskovej hale aby bol kludnejši a potom len vodičku a tiež dudku...no moja uz teraz mam nejaky stres z toho mojho krpca...a kde ste teraz v akom hotely? pači sa ti?

marley7
5. jún 2013

Koľko malo - má vaše dieťa vek, mesiacov, keď ste išli, boli prvý krát v Turecku na dovolenke? Ďakujem 🙂

tanitta
5. jún 2013

@marley7 4,5r. ... preco nie skor je o inom... 😉 ... ale teraz snad si to uzije.. naplno...

erinka123
5. jún 2013

@marley7 my ešte len pojdeme na buduci týžden a ma 8 a pol mesiaca.

nivi
5. jún 2013

@marley7 chodia aj s uplnymi mimcami. moja mala rok.

marley7
5. jún 2013

@nivi A už ste boli, či ešte len idete?

tin007
5. jún 2013

@marley7 boli sme na prelome aprila a maja, mala mala 5 mesiacov v den, ked sme cestovali

nivi
5. jún 2013

@marley7 jaaaaj moja mala ma od vtedy uz 8 rokov :D ale v poslednych 3 rokoch som tam pecena varena a viac menej doma 🙂 a chystam sa hned ako malej skonci skola.

mirasek
5. jún 2013

Ahojky, tak jsme se včera vrátili z dovolené v Turecku, byli jsme tam na 7 dní a vše proběhlo perfektně, v hotelu bylo spousta rodin s malými dětmi i miminkami. Vše tam bylo uzpůůsobené pro děti, jela bych zas 🙂

ema263
5. jún 2013

@mirasek Ahoj, prosim, v akej casti ste boli? My sa chystame zaciatkom jula, no obavame sa tych nepokojov, co tam teraz strasia... Pocitovali ste nieco v komplexe? Dakujem

mirasek
5. jún 2013

@ema263 Vůbec jsme nic nepociťovali, ani nevím ,že nějaký jsou, nemám info, jak jsme včera v noci přiletěli. Byli jsme v Beleku, což je kousek od Antalye.

haslerka27
5. jún 2013

@jarmillka
@lucula73 kde su fotky?

haslerka27
5. jún 2013

@nivi o turecku som pisala diplomovku,erdogana mam nastudovaneho ako kemala ataturka😉taze co to viem o turecku.uvidime ako sa to vyvinie.

lucula73
5. jún 2013

@haslerka27 myslíš ten hotel eftalia splash?
na prpedchádzajúcej strane je link na skupinu na FB..........a tam keď klikneš na fotky,tak je ich tam zopár.......to popridávali tí,čo tam už asi boli teraz.hlavne nemci 😉

kvietok23
5. jún 2013

@slavka80 my ideme ale z viedne, a hotel je evren beach a ty aky? 🙂

kvietok23
5. jún 2013

@mirasek ake bolo more, dalo sa do neho vliest? 😕 😕

haslerka27
5. jún 2013

@kvietok23 kedy idete?aj my ideme z viedne 21.6

haslerka27
5. jún 2013

@lucula73 my ideme cez nemecku cestovku

mimasimi
5. jún 2013

@alex2201 My sme tam boli minulý rok a bolo super, s deťmi sa tam ísť báť nemusíš, aj strava je tam pre nich, všetkého super, niet sa čoho obávať.

kvietok23
5. jún 2013

@haslerka27 my 25.6 🙂 kam idete do akeho hotela? 🙂

jarmillka
5. jún 2013

@mirika86 jaaaj dvacka je podla mna vela..fakt...za tu 5 nam aj vybavil rodičov hned pri nas kedže videl že sme spolu...daj ked najviac desat,to bude uplne stačit si myslím 🙂 a inak aj my sme mali mat izbu s dvoma prístelkami..rodičia zase len pre dvoch...a tak isto ako oni dostali dvojpostelovu, dosstali sme aj my..museli sme žiadat postielku naviac...

jarmillka
5. jún 2013

@haslerka27 zajtra dodam..slubujem 🙂

jarmillka
5. jún 2013

@erinka123 neboooj...fakt keby sa mohla uložit spat tak by to bolo úplne super...jej ani trošku nevadil ten let...len to že nemohla spinkat...sme pri Kemeri v Greenwood Sherwood resort a je tu super...strava skvela (síce nie pre naše detičky ale aj tak niečo vyberieš ked musíš) počasie super, personal tiež super...zatial som nenašla žiadne negatívum 🙂

mirasek
6. jún 2013

@kvietok23 bylo teplé 🙂

alex2201
6. jún 2013

@mimasimi áno? ďakujem pekne, prosím Ťa môžeš mi ešte povedať ako boli zariadené izby? či mi treba zobrať aspoň rýchlovarnú kanvicu na ohrev vody pre malého, alebo nie? ďakujem