Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

xanthe1
8. nov 2011

ahojte dievcata, neboli ste niekto v hoteli silence beach resolt ? dakujem 😉

larmimi
19. dec 2011

@lypka my ideme 😵

llllucka
26. dec 2011

Holky,dá se jet do Turecka v květnu?

sakura77
26. dec 2011

@llllucka da urcite,ale more bude este studene myslim.....

larmimi
27. dec 2011

@llllucka my ideme 3. juna ...zevraj byva studensie tak o 2stupne maximalne, a pocula som ze boli niektori aj v maji a pohoda..

llllucka
28. dec 2011

Tak radši pojedeme srpen/září.Přečetla jsem diskusi a rozhoduju se mezi alba queen příp. resort a kamelya world (selin nebo HV).Můžete mi poradit,co jste tam byli.V té době bude mít syn necelé 4 roky a druhý 1,5 roku,tak chci najít nejvhodnější hotel.Díky moc🙂

infopenzionuhradku
28. dec 2011

Dobrý den.
Byli jsme v Turecku a shodou taktéž v Side s dvoletým synkem.Krásná a klidná dovolená.Pěkné a čisté moře.
Výborná kuchyně , pohostinost. Děti tu mají rádi , možná až moc 🙂 Náš Matýsek se jich trochu bál 😉 V srpnu však dost teplo , takže jsme se z hotelu moc nevzdálili.Do okolí je možné bezpečně zajet i místním linkovým autobusem , nebo taxi.Je to vše opravdu levné. Určitě se však do Turecka rádi vrátíme.

larmimi
28. dec 2011

@infopenzionuhradku kde ste boli? my ideme do Ali bey club... 🙂 mlaly bude mat 1r.aj 6 mesiacov tak dutam ze to zvladne..hlavne to cestovanie

renatka737
28. dec 2011

@larmimi Ahoj ja som bola s malou na dovolenke ked mala 18mes. a kamaratkin maly mal pol roka a sice sme neboli v Turecku ale k tomu cestovaniu ti mozem povedat ze vobec v lietadle neplakali. Kazdy okolo nas ich chvalil ze to lepsie zvladaju ako dospely.

monikapalo
28. dec 2011

Ahojte mamicky, chceli by sme ist tento rok do Turecka , zvazujeme hotel PAPILLON AYSCHA - Belek. Neboli ste tam niektora? 🙂

larmimi
28. dec 2011

@renatka737 kazda pozitivna informacia potesi 🙂 dakujem

bibi1711
29. dec 2011

snad niekomu pomoze...oblubeny hotel...
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=5437

sakura77
29. dec 2011

@bibi1711 ten je fajn,hlavne pre krpcov,nasim sa velmi pacilo🙂

danu
2. jan 2012

ahojte, minuly rok sme boli v Alba resort Side a perfektna dovolenka-odporucam.
Tento rok sme vybrali dva a potrebujem poradit ci Kamelya bud Fulya, alebo Sellin, a druhy hotel Delphin Diva premier.
Kamelya tu
http://www.firotour.sk/dovolenka-leto/turecko/t...

Delphin Diva Premier tu
http://www.firotour.sk/dovolenka-leto/turecko/t...

ivcek
2. jan 2012

@danu
robim v cestovke a my odporucame Kamelyu - super hotel, vyborne sluzby...pre deti ako stvoreny...😀

danu
2. jan 2012

@ivcek ked robis v cestovke tak vies mi aj povedat preco nie delphin? Kamelya sa mi zda strasne "masova" kedze su tam 3 hoteli

ivcek
2. jan 2012

@danu
...ja som nepovedala, ze nie Delphin....ten ani moc nepoznam 😎 ....ale mali sme vela klientov v Kamelyi a boli velmi spokojni...ale mas pravdu je vacsia...to uz zalezi na Vas co presne hladate...co Vam vyhovuje...

ivcek
2. jan 2012

@danu...teraz som pozerala hodnotenia tychto hotelov - a lepsie v hodnoteni je na tom Delphin....
Z 218 hotelov hodnotenych v oblasti Antalya je na 2.mieste.....Kamelya je v tomto hodnoteni az na 60.mieste.
Pozri stranku: tripadvisor.com - hodnotia tam hotely ludia z celeho sveta a vies si spravit aku taku prestavu.... 🙂

danu
2. jan 2012

@ivcek dakujem, pozerala som referencie, len na mk som nenasla ziadnu na Delphin, vyzera dobre, sluzby na vyssej urovni a cena prijatelna. Este raz diky 😉

llllucka
3. jan 2012

Já jsem se nakonec rozhodla pro Kamelyu.Budeme bydlet v beach housu a už se moc těším🙂

larmimi
3. jan 2012

baby a idete niekto aj v Juni ? 😉

sakura77
3. jan 2012

@llllucka nebudes lutovat,nase decka sa tam vyblaznili do nemoty 🙂 😉

mirka285
3. jan 2012

@llllucka
@sakura77 baby kamoska bola v Kamelyi a ze je to strasne megalomanske,vraj by si s detmi vybrala nabuduce mensi rezort,kde je vsetko viac po ruke...

sakura77
3. jan 2012

@mirka285 no prave ze nam sa to hodilo,stale sme mali nieco nove a pritom sme nevysli z arealu 😉 🙂 my mame narocne detusiky,takze tych atrakcii co tam bolo,nam fakt bolo treba 🙂 a poruke bolo vsetko,bar,restika uplne ze na kazdom rohu,pri kazdom bazene,takze nikde sme nemuseli odbiehat,stale sa dalo jest a pit nonstop a vsade 🙂ale je to fakt na kazdom,my mame radi tieto komplexy,nie uzavrety poschodovy hotel,niekto zas prave hotel,ako kto,no... 🙂 toto leto chcem do ali bey clubu,dvakrat nam nevysiel,tak snad do tretice... 🙂 ten je tusim este vacsi 🙂

mirka285
3. jan 2012

@sakura77 sdielam tvoj nazor,ze kazdemu vyhovuje ine 🙂 mne osobne by asi tiez nevadilo,ze to je velky komplex,ja som to len tak napisala,ze mozno niekomu to vyhovovat nebude..nam sa v Turecku nepacilo,napriek tomu si myslim,ze je to vhodna destinacia pre deti 🙂

sakura77
3. jan 2012

@mirka285 ano,mas pravdu,turecko ako take,ako krajina,otras.... 😀 ale hotely a tak maju fakt super prisposobene detom... 🙂 a to nam treba 🙂

kwetinka1
3. jan 2012

@monikapalo ako ste sa rozhodli? mne odporucili papillon zeugma (sestersky hotel), vraj je lepsi a aj co som na nete citala recenzie, tak boli fakt dobre

larmimi
4. jan 2012

@sakura77 my ideme do ali bey clubu 😉 potom ti poviem ake to tam bolo

monikapalo
4. jan 2012

@kwetinka1 no este sme sa nerozhodli 🙂 , tych ponuk je tak vela 😀 , no zial , nie vsetky si mozeme financne dovolit. 😒 Asi pojdeme do cestovky, aby nam nasli nieco na mieru. Zatial som hladala iba na nete, ale to mi zabera strasne vela casu. Chceli by sme ist v juni, letecky z KE. Uvidime. A Vy ste sa uz definitivne rozhodli pre Papillon Zeugmu ?