Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

simika26
1. jún 2012

@larmimi ahoj, no tak my uz o 2. rano odchadzame z PP do KE, o 6.40 rano letime 😀 idem do sprchy a na 3 - 4 hodky sa pokusit spat 😀 papaa a stastnu cestu aj vam 😉

ivetka5
1. jún 2012

@simika26 prajem krásnu dovolenečku 😉 😎

maximilian
1. jún 2012

Baby boli ste niektorá v Beleku hotel Belek Beach alebo Papillon Zeuguma, Ďakujem.
My sme boli minulý rok hotel Evren Beach v Side a bolo super.

simika26
1. jún 2012

@ivetka5 dakujem 🙂

mirka907
1. jún 2012

@simika26 jaaaaj stastnu cestu...my este musime par tyzdnov vydrzat...uzite si to a potom napis ako bolo

wieruss
1. jún 2012

Ahojte maminky, prosim o radu. Rozmyslame, ze by sme isli s mrnusikom v septembri do Turecka (bude mat 9 mesiacov) a chcela by som ist v Viedne s nejakou rakuskou cestovkou, kvoli tomu ze oni lietaju cez den a nie v noci ako nasi 😖 Mate prosim nejaky typ na cestovku + hotel kde je aj strava pre malinke deticky ? 🙂

simika26
1. jún 2012

@mirka907 jasnee, ozvem sa a dakujem 🙂 Palim do postele.. papa

adka12
2. jún 2012

@zuziq8 Ahoj, nevieš prosím ťa, či majú na hoteli v izbách wifi pripojenie? My ideme síce do tých viliek, ale je to komplex, takže by to mali mať aj tam potom.

petuska123
2. jún 2012

@adka12 na stranke nepisu ci maju wifi???my ked sme boli tak mali wifi na recepcii

petuska123
2. jún 2012

@ladykiler neviem ci ti uz dakto odpovedal na tvoju otazku my sme boli 2 krat v turecku a v mori nieje piesok ale kamienky takze asi ano pre dospeleho to dako nevadi ale pre dieta by som asi dala.

zebricka23
2. jún 2012

@adka12 vo vacsine hotelov je wifi zadarmo len na recepciach.....teda celkovo internet.....potom byvali aj internetove kaviarne,ale to uz asi nefunguje....

zuziq8
2. jún 2012

@adka12 fuu no v Belinde pisu ze je wifi, ale tie vilky su inde nez hotel Belinda 🙂 ale myslim si ze dnes uz maju wifi takmer vsade, na recepcii urcite

larmimi
2. jún 2012

@simika26 taak a ty uz si aj tam 🙂 🙂 aj sa ti podarilo zaspat ?? my odchadzame o jednej v noci som strasne zvedava kolko toho pospim 😝

mimi21
2. jún 2012

@janicka38 no my vylety s 2 malymi detmi asi velmi robit nebudeme, uvidime aka bude ponuka a moznosti
pytala som sa este tej kamosky co tam boli ako je to stym pristupom do mora, tak vraj v mori je taky akokeby koberec, plaz pieskova s malymi kamienkami, topanky do vody nemali ani pre deti.

adka12
2. jún 2012

Baby beriete niečo deťom na jedenie aj do lietadla? Lebo máme byť na letisku 14.45 a kým prídeme do hotela, tak bude min. 22 hodín 😖
Ozaj a tie výlety napr. lodou čo stoja?

sweetinka
2. jún 2012

Vylety co ponuka vas delegat, su vacsinou dost drahe, ovela lepsie sa oplati ist tak, ze napriklad v centre Alanye je priamo vela obchodikov, co ponukaju presne tie iste vylety za polovicne ceny, a normalne si vas vyzdvihnu autobusmi na hoteli, cize sa to oplati 🙂 Cez delegata by som nesla.

januska777
2. jún 2012

ahojte, cestoval tu niekto cez ck happy travel???

ress
2. jún 2012

@januska777 Ahoj, na túto CK som našla dobré recenzie, ale osobne by som radšej išla s nejakou väčšou cestovkou. Aké hotely konkrétne si tam pozerala? 🙂

januska777
2. jún 2012

chcem sa spytat, koniec juna- Dubai- da sa v pohode existovat alebo az moooooc teplo???

trixi
2. jún 2012

@wieruss ahoj gulet, tui, neckermann... kontakty na dobre hotely z mojej skusenosti som dala par stranok dozadu, zienky tu davaju referencie na vela dobrych hotelov, 4* a 5* rezorty maju stravu aj pre miminka, dietnu stravu. Tiez je o tom tu pisane par stranok spat.

ivetka5
2. jún 2012

@larmimi šťastnúúú cestu prajem 🙂 dúfam, že sa stretneme 😉 my sme tak veru min. rok odchádzali o 2 ráno a o 6-j sme mali let, vcelku sa to dalo, malý nespal cestou na letisko, ale zato prespal celý let 😉

larmimi
2. jún 2012

@ivetka5 dakujeme 😉 aj vam budem na vas 6teho mysliet !
manzel zaspal jak drevo veru tym chlapom je lachsie zit 😀 my odchadzame o pol jednej z domu tak ja uz som sa len prehadzovala v posteli, tak radsej pockam na nete cas rychlejsie ubieha 😝 kupila som si energy drink dufam ze potom nebudem rozbita, zajtrajsi den bude sranda

ivetka5
2. jún 2012

@larmimi 5-ho 🙂

larmimi
2. jún 2012

@ivetka5 boze stale si to mylim 😀

ivetka5
2. jún 2012

@larmimi v pohode, 😉

larmimi
2. jún 2012

ak chces daj mi mobil poslem ti sms ake je tam OZAJ pocasie 😉

alienka73
2. jún 2012

@larmimi tak prajem stastnu cestu a skvelu dovolenku🙂, aj ja som zvedava na pocasie🙂. A ja uz mam nervozny zaludok dnes pritom ideme az 6teho rano a moj muz pohodicka.

larmimi
2. jún 2012

@alienka73 dakujeme 😵 veru uz len pol. hodinku a idem ich pobudit , haha
aj vam stastnu cestu a bezproblemovy pobyt 🙂

ress
3. jún 2012

Baby, neleteli ste niektorá so Sam Air? Pozerám, že majú asi jedno alebo dve lietadlá len, neviete čo sú to zač? 😕

tanija133
3. jún 2012

Baby ,poradte nejaky dobry rezort v Side pre deticky, okrem Belindy....A este otazka, mozem si do charetru zobrat aj velky kocik ( concord fusion) alebo musim iba male a lahsie? ..mam aj male, ale aj na dovolenke by som pre krpca chcela ,aby sa citil pohodlne... 😉A baby oc ste sa vratili? ake je pocko tam, more?