Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

deny3
12. aug 2016

@mk22 a 18.7. sme leteli ráno o ôsmej, takže čo budem hovoriť, týždňová dovolenka.

cervikpepik
12. aug 2016

@deny3 presne tak,neberte to ,prosim,osobne dovolenkari letiaci z Bratislavy ,ale je to poriadne svinstvo s tymi kosickymi a bratisl. odletmi.....vzdy BA leti skor do zahranicia a neskor odchadza domov...totalne neferove...len konstatujem...samozrejme cestujuci za to nemozu

lauraa
12. aug 2016

@bejca a kam letite? Vy to teda stihate tento rok, aspon si uzijete este tepla a mora

martina1305
12. aug 2016

damy, velmi si davajte pozor, ak budete uvazovat nad parasailingom...my sme boli a nechali nas padnut dole...nastastie to vsetko dobre dopadlo, vsetci sme to prezili bez zraneni....ale uz nikdy viac...davajte si urcite pozor a dobre si rozmyslite, kym sa na tuto atrakciu vyberiete. nas zazitok je zdokumentovany tu:

https://www.youtube.com/watch?v=IRpH-P4D2t0
gabina23
12. aug 2016

@martina1305 bozinku esteze ste ok..to musel byť hrozný zazitok

reluska
12. aug 2016

@martina1305 dcéra na tom bola minulé leto. a u nás na hoteli nechávali " zo srandy" pristáť do mora, ale len tak jemne aby sa im zadky namočili a potom hore a šup na lod... ale toto bolo dosť zlé.. tento rok chcel ísť aj syn, no asi nepôjde. Ja osobne by som tieto atrakcie zakázala... ked sme boli v grécku, nejaká tupá blondska / ničproti blondínam, sama nou som 🙂 / letela na skútri do zóny za bójkou - kde bolo jasne odelené miesto pre vodné športy a miesto pre plavcou - samozrejme že to dala medzi plavcou, naštastie netrafila nikoho, hned sa za nou na druhom skutry rozbehli tý týpkovia a manžel reval z brehu na ňu...hold človek musí byť opatrný všade

janicaa
12. aug 2016

@reluska
@martina1305
My keď sme boli pred rokom, tak jedného chlapca skoro obesili, ako sa zachytil o tie stĺpy, čo držali tie veľké plachty nad lehátkami. Nechápala som, ako rýchlo tam tí turci za ním vyliezli, museli sa tiež veľmi zľaknúť. Nakoniec ho nejak dostali z toho stĺpa,ale vôbec nepredpokladali, že bol úplne na tých lanách napnutý na doraz, tak ho to odrazilo do ďalšieho stĺpa, kde ho minul asi milimeter. Už som ho videla s rozbitou hlavou. No riadne divadlo to bolo, ja kebyže tam bolo moje dieťa, tak sa asi zbláznim. Vrátili im ale peniaze, a ospravedlnili sa. Ale aj to, že sa im toto môže stať, svedčí o ich ,,profesionalite".

lauraa
14. aug 2016

@martina1305 to je teda zazitok na nezaplatenie, boli ste v Magic live Jacaranda?

martina1305
14. aug 2016

@lauraa ano v nom sme boli, uz druhykrat. velmi dobry hotel...trochu tensie steny, ze vsetko tam pocut strasne z izby do izby, trosku sa clovek prejde, kym pride k moru...ale inak vsetko tip-top, vyborna strava aj ostatne sluzby.

maculkac
14. aug 2016

Ahojte, leteli ste teraz niekto cez Kartago na Tureckú rivieru letom 17.45 z BA? Pozerám hotel trocha ďalej od letiska /Suntopia Pegasos Royal/ - kedy ste prišli na hotel? Dostali ste izbu hneď? Chceme ísť s deťmi, ale už väčšími - tak či to vydržia. Oplatí sa ísť aj keď len na tých 8 dní? Vďaka 🙂

mk22
14. aug 2016

@maculkac na 8 dni by dom.nesla let je neskoro a to uz je vas prvy den dovolenky..myslim ze aj odlet budete mat taky ze posl den bude skoro ziadny..ak vies odlet do turecka musis vediet aj do ba cas..izby su volne vacs po 14h. My sme boli 10dni a odlety sme mali super.

sakura77
14. aug 2016

@martina1305 panenka skakava umrela by som od strachu .no rozmýšľali sne nad týmto ale teda po tomto videu a tvojim zážitku určite nie

maculkac
14. aug 2016

@mk22 Vďaka, rozmýšľame, hľadáme 🙂

mk22
14. aug 2016

@sakura77 my sme sa vcera vratili a moje dve deti s muzom boli na tom..zazitok..tak stalo sa..nepochopila som ci umyselne ich alebo nehoda

lauraa
14. aug 2016

@martina1305 a s ubytkom ste boli spokojny? Znami povedal ze cakal za tie peniaze viac Komfort...

martina1305
14. aug 2016

@lauraa ano my sme boli spokojni. boli sme tam aj minuly rok, aj tento. mali sme velku izbu, boli sme traja a dostali sme izbu pre styroch. s ubytovanim, upratovanim, stravou, celkovo so sluzbami hotela sme boli ok...

martina1305
14. aug 2016

@sakura77 ja som uz na tom bola, v r. 2005, ked sme boli v Kumkoy hoteli....ale uz nepojdeme nikdy nikto na nieco podobne

reluska
14. aug 2016

Tak hlasime sa z lary... je tu nechutne horuco a dusno, hotel nie je nafulovany na moje prekvapenie

mk22
14. aug 2016

@reluska my sme mali az 41c uz som to miestami nezvladala😁peknu dovcu zelam

lauraa
15. aug 2016

@reluska kde ste?

reluska
16. aug 2016

@lauraa v lare

deny3
16. aug 2016

@martina1305 muža to láka stále,ked sme v Tureckú,som povedala,ze len cez moju mŕtvolu alebo keď ho už budem mať plné zuby,pretoze pred viac než 20 rokmi som na vlastné oči videla,ako sa z tej výšky zrútil chlap do mora, už neviem,ci ho hneď aj našli, tie popruhy sa roztrhlo, bolo to v Bulharskú síce, ale pre mňa dodnes otrasný zážitok, potom túto atrakciu stopl.

martina1305
16. aug 2016

@deny3 dobre si urobila...mne by ani vo sne nenapadlo, ze sa taketo nieco môze stat...my sme to s mojim mm absolvovali uz v r. 2005 este ako frajeri a teraz ze kvôli malej, nech ma zazitok....no tak uufff, mame "zazitok" vsetci

reluska
16. aug 2016

@mk22 ja som si uz povedala ze turecko uz nikdy v auguste uz len prelom september/oktober😊

baumka
16. aug 2016

@reluska a chodíte cez obedné horúčavy do izby?

reluska
16. aug 2016

Dnes sme boli prve dva dni sme boli v gazebe, ale kedze som mensi upal..

baumka
16. aug 2016

My chodíme do Turecka tiež v tých najväčších horúčavách - júl,agust a ja som dosť biela koža,takže o 12h padáme na izbu a na pláž chodíme až po 16h, inak by som to tam nevydržala.Najlepšie je pre mňa na pláži okolo 17-18h,slnko už nepáli a voda je parádna a hlavne málo ľudí v mori 🙂

deny3
16. aug 2016

My sme práve v Tureckú, na izbu chodíme len prespávať, celý deň sme vonku, lehatka so slnečnikom, obed pod krytou terasou,akosi to zbehne a je večer. Tiež tu chodíme v juli auguste, dá sa to zvládnuť.

reluska
17. aug 2016

@deny3 meme tu aj dvojrocneho tak opatrne 😊

lauraa
17. aug 2016

@reluska a Hotel ?