Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

denklo
2. júl 2014

@kejtie21 A ešte by ma zaujímali tie fakultatívne výlety - kde všade ste boli a čo naozaj stojí za to? Lebo ja ich mám v pláne veľa, len manžel ma brzdí 🙂.

denklo
2. júl 2014

@jurinka1 Áno, letíme do Primasol Serra Garden z Bratislavy 22.7. Idete aj vy 🙂?

jurinka1
2. júl 2014

@denklo ano my ideme 15.augusta 🙂

silvik1
2. júl 2014

@emyk jeeej, my ideme do Alba Royal - vraj je hneď vedľa 🙂

denklo
2. júl 2014

@kosska3003 Ešte otázka k foteniu s delfínmi 🙂. Suma 20,- bola za lubovoľný počet ľudí s delfínom pri jednom zábere? A fotil ste si sami alebo vás fotili tam a fotku vám dali? Alebo fotili aj oni a mohli ste aj y? No vravím, že to je na telefón, ja mám veľa otázok 😎 😎 😎 .

kosska3003
2. júl 2014

@denklo foto bolo lubovolny pocet ludi odfotili ti aj 5 krat a potom o 5 minut bola fotka pri vchode a mohla si si vybrat aj s papagajom nas tam fotili zajtra sa ozvem a mozes volat

denklo
2. júl 2014

@kosska3003 ĎAkujem si zlatá 🙂!!!

emyk
2. júl 2014

@silvik1 ano hneď! 3 suprove hotely. teste sa bude tam krásne 😉

mmmonika
2. júl 2014

Ahojte,

zvažujem dovolenku v Turecku, už od tejto soboty. Poradíte mi tipy na cestovku, na čo si dať pozor a podobne?

cinnamon111
2. júl 2014

@nikinka1111 my sme boli pred rokom v jeho sestre Adalya - hne´d vedľa, využívali sem Adalyu ocean De Luxe, na dsikotéky a rybiu reštauráciu. Budete určite spokojní, strava, pláž, prostredie...no všetko super

kejtie21
3. júl 2014

@denklo My sme boli cez Koalu a kupovali sme to asi vo februári. Ale keď sme boli v cestovke tak s niekým tá pani volala a že je tam voľné... a potom z ničoho nič nám to na poslednú chvíľu zmenili... akože snažili sa nám to vynahradiť tymi fakultatívnymi výletmi, takže nebudem hovoriť na cestovku nič v zlom... len nechápala som že ako sa také niečo môže stať keď sme to kúpili už vo februári...budem ti vďačná za info 🙂 tak si to užite, príjemnú dovolenku 🙂 v dobrom vám závidím :D hneď by som išla 🙂

nefertitka
3. júl 2014

@halit13 fuha, ako ste si nakoniec uzili dovcu?My vsetko uz potom fajn, aj transfer aj vsetko, len tiez sme napisali staznost, obrali nas o jeden den dovolenky, nic nam nedali vediet...tak cakame na ich vyjadrenie, maju na to vraj mesiac

nefertitka
3. júl 2014

@tatya nech sa paci fotky🙂 bolo super, velmi sa nam pacilo, hotel rozlozeny na velkej ploche, nikde tlacenica, tobogany aj velke, aj male pre malinke deticky, jedlo uzasne, vsetko bolo velmi chutne, obedy sa podavali aj na plazi aj pri bazene, do jedalne sme sli len par krat, more je uz teplucke, program dobry, hlavne detom sa super venuju animatori, hlavne jeden menom Nino;) Klientela na 90 percent nemecka...par rakusakov, par cechov, nikoho ineho som tam hadam ani nevidela. Cize sluzby velmi dobre, hlavne co sa cistoty hotela tyka, je to tip top, vsade cistucko, izbu kazdy den upratali, aj ked sme upratovacke vraveli, ze dnes netreba, aj tak upratala 😝 ...prekvapila ma aj cistota riadov, inde som mala nervy, ze som vzdy natrafila na nejaky spinavy tanier, ci hrncek, tu to bolo prelestene az az 😀 Izba super, mali sme dvolpodlaznu, dve postele dole, dve hore a to sme boli traja, kupelna aj dole aj hore...pytaj sa co by ta este zaujimalo🙂

nefertitka
3. júl 2014

@tatya no a program bol aj normal ako byva na podiu, aj na plazi, aj v zahrade, striedali to...a velmi vela lienok a slimakov, nase dieta si prislo na svoje;)preto ta fotka s lienkou
a bolo tam aj normalne ihrisko, kryte, aj trampoliny a este jedno ihrisko pri jedalni

nefertitka
3. júl 2014

a takymto mostikom bol predeleny hotel cez cestu...trosku ho je vidiet

kosska3003
3. júl 2014

@nefertitka ta invazia lienok ako nemala chybu aj tych 49 stupnov my sme v ten den boli v delfinariu akurat 😀 😀

kacenka255
3. júl 2014

Baby neboli ste niektora v galeri resort? Diks

kosska3003
3. júl 2014
456456
3. júl 2014

@tinka76 a teploty ?? 🙂

m05102009
3. júl 2014

Ahojte, chcem sa opýtať či nemá niekto tohtoročnú skúsenosť s hotelom ARCANUS - ASTERIA SORGUN***** Turecko, Side. V zime prešiel rekonštrukciou. Plánuje niekto dovolenku v tomto hotelíku? Ďakujem za každú informáciu 🙂

nefertitka
3. júl 2014

@kosska3003 veru, nasa mala je posadnuta lienkami, to bolo radosti 😀 , museli sme ale davat pozor, kam stupame...
a tie pekne vyzdobene stoly, to sa jedavalo vonku?alebo to bolo len nieco speci?

nefertitka
3. júl 2014

@kosska3003 a inak nasa mala bola vtirknuta na vasej beach party chvilu 😀

kosska3003
3. júl 2014

@nefertitka no my sme sli na plaz az poonede dosli sme o pol 1 na hotel a maly spal v buse tak som ho len na izbu prelozila nech sa vyspi ale tak lienky bola shov

tie stoly to sme mali jeden den taku veceru pri bazene lehatka dali prec a spravili veceru vonku vsetko aj jedlo bolo pri bazene sme sa smialy ze to maju za trest lebo vsetko tam museli doniest kedze sa obycajne jedlo inde 😀 😀 😀 ale tak bolo to pekne aj ziva hudba hrala potom

nefertitka
3. júl 2014

@kosska3003 takze sa vam pacilo;)
mne bolo akosi malo, by som tam este par dni ostala

kosska3003
3. júl 2014

@nefertitka jasne super bolo prosim ta mala reve ze chce este ist ale tam kde bola mala tam kamosov uzila si to aj my super bolo

nefertitka
3. júl 2014

@kosska3003 nam nasa povedala, ze preco sa tam neprestahujeme, ze preco musime byvat tu a nie tam 😀

kosska3003
3. júl 2014

@nefertitka jaj vy ste nemali tu penovu to je na nasej super bolo aj moja sa dala openovat a sli sme na izbu lebo bola kosa

kosska3003
3. júl 2014

@nefertitka a vsak ste to maly aj vy super co kukam ono v primasole bolo strasne vela slovenskych deti a rodin tam by sa asi viac zabavila to sa mojej malej pacilo aj animatorka slovenska nemala problem sa dorozumiet

karinkaeich
3. júl 2014

ahojte, ako takpozeram, musim uz aj ja konecne pretriedit fotky (ved uz sme vyse tyzdna doma 😝 ). ak by chcel niekto recenzie na hotel ozlem garden v side, tak kludne (isli sme cez ck happytravel). boli sme pesi cca 15min. od historickeho centra a pristavu 😉

nefertitka
3. júl 2014

@kosska3003 ano mali sme aj my;)