Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ress
23. aug 2012

Baby čo ste boli v Turecku na Vianoce, ako ste to vybavovali? Extra letenky a extra hotel, či nejako cez cestovku? Doteraz som o tom nepočula a normálne cestovky asi nerobia také zájazdy ako teraz cez leto, tak potrebujem nejaké info ohľadom tohto 🙂

liviah
23. aug 2012

Tak konečne sme vybrali 🙂, dovolenka zaplatená- letíme 1.9. o 13.30 do Papillon Zuegma 🙂

zebricka23
23. aug 2012

@liviah urcite budete spokojni....potom napis 🙂

zebricka23
23. aug 2012

@mufin ahoj,no vratili sa uz davno,aj som zabudla....oni boli v tom seher sun palace and spa...5 hviezd...ale ze ledva 4......neboli spokojni, vraj vobec.......ze spinave riady....jedlo vraj bolo OK....ale ani moc nedoplnali...ale akoze v pohode sa najedli...a nepacilo sa im more.....zevraj odtial kusok vylievaju splasky do vody......takze asi ta moc nepotesim....ale ako vravim 100 ludi 100 chuti......

liviah
23. aug 2012

@zebricka23 ideme na 12 dni, chceli sme tu Ayshu, ale uz bola vypredaná, ale známa v cestovke nám hovorila, že v Zuegme je užasne 🙂 urcite sa ozvem

l81
23. aug 2012

Baby, bol niekto tento rok v Gypsophile?

vero1234
23. aug 2012

@liviah Dobre ste vybrali, my sme boli v Ayshi a potom som lutovala, ze som nevybrala zeugmu....boli sme sa tam prejst a lepsie to vyzeralo (aj ked sluzby samozrejme neviem posudit)
Inak my sme tento rok boli v Turecku tretikrat, vzdy v pathviezdickovom hoteli a myslim, ze tento posledny - Papillon Aysha bol z nich najslabsi aj sluzbami, aj kvalitou mora...

liviah
23. aug 2012

@vero1234 ja som povodne chcela Ayshu, ale uz bola vypredaná, pretože že je lacnejisia, tak uz nám zostala len zuegma, ale ta nasa známa nám hovorila, ze Zuegma je službami na velmi vysokej urovni, ze budeme urcite maximalne spokojní, a aj recenziu su velmi dobre, tak sa nakoniec tesim ze Aysha bola vypredaná

mima300
24. aug 2012

Ahojte. Chceli by sme ist do Turecka zaciatkom septembra. Rozhodujem sa medzi niektorych z Papillonov alebo Kamelya. Co je podla vas lepsie ? Dakujem za odpovede.

terina25
24. aug 2012

chcem sa spýtať,či niekto nebol v hoteli Grand Pearl Beach & Spa ***** .Predtým sa volal Olympians Hotel´s Sport & Spa*****.

my stále nemáme vybratý presne hotel.ale tak ešte máme čas.Len dúfam,že tie čo mám vybraté sa dovtedy nepredajú 😖

lucinka133
24. aug 2012

Dievčata boli ste niekto v Turecku zaciatkom oktobra? Ake je tam v tom case pocasie? Dakujem pekne.

terina25
24. aug 2012

ale ešte hotel SEHER SUNBEACH****,nebol niekto?

ivkapon
24. aug 2012

@zrzulka oblečenie si daj na počet dní, prášok neber, však ideš na dovolenku!!!!, deťom zober viac oblečenia - hlavne tričká svetlé k moru, ponožky zober do lietadla do priručnej, budeš ich potrebovať 🙂, uteráky a osušky nebrať, zaberajú príliš veľa miesta, radšej dokúpiť, tenisky určite nebrať, pokiaľ nechcete hrať tenis, z kozmetiky si treba poodlievať 🙂, ale v 5hviezdičkových hoteloch majú spravidla dove - na telo, aj na vlasy ako dávkovač, ja už mám po 5-tich dovolenkách pri mori s 2 deťmi vymakaný zoznam. takže som vždy zbalená za hodinku. 🙂 šťastný let a príjemnú dovolenku

billam
24. aug 2012

A hlavne nezabudnut lieky pre deti - kvapky do oka, ucha, nieco na horucku, na brusko, smectu, na spalenie...

zrzulka
24. aug 2012

@ivkapon Dakujeeeeeeeeem, nuz my ideme na 11 dni a decka su "spindiri" takze nehrozi zobrat im na kazdy den minimalne dve sady oblecka...prasok to isti...ale neva ved tu polhodku na pranie z dovolenky si ukradnem 😉 Tak to si fakt dobra ze do hodky zbalena. my ideme v utorok a balim uz od vcera....este len zajtra idem na nakupy ...nuz ale to my je jedno na kolko dni ideme vzdy mame plne auto....moj muz vzdy poznamena ze uz len vanu sme zabudli ...:O))) ak by bolo na mne tak aj tu si beriem.cize ja balenie velmi tazko znasam....
@billam lieky mame ale do uska som nekupovala ...dokupim ...vdaka za radu

mufin
24. aug 2012

@zebricka23 dakujem, no dufam ze to bude ok, citala som recenzie aj dobre, aj horsie, tak uz musim len verit ze to bude dobre dakujem

mufin
24. aug 2012

@terina25 Ja idem v utorok, tak uvidime, ako tam bude, mam aj dobre aj horsie recenzie

mufin
24. aug 2012

@lucinka133 my sme boli pred dvoma rokmi, na tyzden a vracali sme sa odtial 2.10. Pocasie bolo prefektne, raz nam pocas obeda, to sme sa vybrali na trh, trosku sprchlo - prehanka a dost. Jedine bolo to , ze vecer sa stmievalo asi skor ako v lete, ale inak, nemam nic proti takemu terminu. Este v hoteli My home resort boli aj tie ich hotelove animacie , takze v pohode. Aj bolo menej ludi celkovo

terina25
24. aug 2012

@mufin a do kt.hotela idete?pytala som sa na viac😉potom mi prosim napis ako bolo.len dufam ze stihnem precitat skor ako vyplatime dovcu.kolko vas vysla?a cez aku ck idete?dakujem vopred

terina25
24. aug 2012

@mufin teraz citam ty ides seher s
un palace.ja som sa pytala na seher sun beach.to su rovnake?

zuzla2
24. aug 2012

@terina25 sice som nebola ani v jednom,ale recenzie na obe su nic moc...ja som povodne pozerala ten seher sun beach,ale kvoli recenziam som prestala...

mufin
24. aug 2012

@terina25 ideme Seher sun beach, ideme cez FIFO, ale uz ma to aj mrzi, ale nic s tym uz nenarobim, radila mi to aj v cestovke ze to bude ok, tak pevne verim ze bude. Dnes ma zaujala ponuka z Hechtera nejaky hotel Breeze... 5* a dobra cena,kebyze bol vcera v ponuke berem ten,ale uz nenarobim ic. A seher resort 5* je pristupny aj pre Seher sun beach, mozme tam vraj chodit na bazen a tobogany, tak uvidime. Fakt som citala recencie aj dobre aj zle, aj zahranicne aj nase, asi je to individualne a podla stavu aky tam prave je,uvidime

billam
24. aug 2012

My čakáme na ceny od 14.9. 🙂...vybrali sme si ROYAL DRAGON alebo SUSESI LUXORY...tak uvidime, kde bude lepšia cena 🙂

danula2
24. aug 2012

@liviah ahoj, cez aku cestovku idete?

liviah
24. aug 2012

@danula2 Ahoj Dani, ideme cez Kartago, boli sme uz cez nich asi 6 krát a sme maximálne spokojní 🙂

liviah
24. aug 2012

@mima300 Aj my sme sa veru rozhodovali medzi Kamelyami ale nakoniec vyhrala Zeugma 🙂 známa v cestovke nám jednoznacne odporucila Papillon a prave sa odtial vrátili a j nasi známi a boli max. spokojní a aj recenzie má velmi dobre

zrzulka
25. aug 2012

Baby v blizkosti Side je nejaky aquapark? nemate skusenost? Oplati sa vobec ist do aqua? nasa dcera je maniacka na tobogany tak ju manzel chce vziat niekam kedze 11 dni byt na tom istom mieste ho nenadchyna
A to "delfinarium" je pod "holym nebom" ci v uzavretom priestore? 100 euri sa plati za osobu ak chce plavat s delfinami? Kolko to plavanie trva ...? Ako dlho moze byt osoba co si plavanie zaplati v bazene?Dakujem za odpovede

mima300
25. aug 2012

@liviah dakujem. Tiez sa mi viac pozdava Papillon 🙂

harmi
25. aug 2012

ahojte

ideme prvy krat do Turecka. vzdy sme chodili do Egypta ale teraz sme si vybrali Turecko.

nejde niekto s nami 5.9. zo schwechatu?

a ak sa niekto este nerozhodol kam tak my ideme sem http://www.firotour.cz/zajezdy/turecko/turecka-...

je to vraj paradny hotel s rajom pre deti a aj dospelch 😀 nechcete sa niekto pridat?? ideme s malym 5-rocnym na 12dni- tento hotel je velmi drahy ale Gulet ma nanho specialnu akciu teraz . velmi sa oplati. keby nieco ozvite sa mi do IP.

martuska75
25. aug 2012

@zrzulka to s tými delfínmi zaujíma aj mňa lebo som počula že sa to vôbec neoplatí, takže by ma celkom zaujímali nejaké reálne skúsenosti.