Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen ano..a spoko?ci?ako plaz?sup sup sup refeencie🙂

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka no za 3 roky sa to uz mozno aj zmenilo 🙂 hotel aj vsetko okolo neho, jedlo, sluzby,obsluha, programy, na to spominame doteraz, super!!! ale tak vies, boli sme sami dvaja bez dietata,takze neviem posudit moznosti s dietatom, chapes co myslim 🙂
akurat plaz dost daleko, to asi vies, okolo toho jazera musis ist pesi, mne sa to zdalo dost daleko oproti inym hotelom v ktorych sme boli.. ale plaz super. aj obchodiky tam boli pri hoteli,taka mensia promenada, co sme inde napriklad nemali.. jedina nevyhoda ze ta plaz je trosku dalej, inak vsetko by som hodnotila na 1*, my doteraz spominame ako super tam bolo 🙂 potom o rok sme boli v asteria sorgun resort, ale poviem ti ze mne sa v grad prestige pacilo viac, aj co sa tyka jedla, prostredia celeho hotela, personal. jedine ta plaz 🙂

strihalka
28. máj 2013

@swanqueen hej ta plaz jenevyhoda, lae tak mame kocik...pocas bude fajn😀 budme to mit vzdy ako velky rodinny vylet😀 a mala budemit kocik...doufam, ze ta cedta bude kcoiku prozpusobena:-d ze to nebude nejaka polni cesticka😀
Ale radost si mi udelala😀) dakujem!!!!!!!

swanqueen
28. máj 2013

@strihalka joj s kocikom v pohodeee. to ides normale ako po chodniku popri tom jazere.. az potom ked uz zacina plaz tak je piesok. ale az tak daleko to zas nie jeeeee. to len ja som zvyknuta ze za minutu si na plazi 🙂 tu mozno takych 10min chodze, nic hrozneee 🙂
no to som som ti napisala svoj nazor a svoju skusenost,ale vies, sto ludi sto chuti, kazdemu sa nieco ine paci a nieco ine vyhovuje. mne sa pacilo, ja som bola spokojna 🙂 dufam ze budete aj vy! potom zreferujes ako bolo 🙂

nastasja25
28. máj 2013

baby,boli ste niektorá v Justiniano park Conti?

maskyna
28. máj 2013

prosim vas zajtra odlietame do turecka,neviete my poradit kde je lepsie zmenit peniaze?

nivi
28. máj 2013

@maskyna tam sa daju zmenit v banke, v zmenarnach aj v hoteoch menia, pripadne z bankomatu si mozes vybrat ich liry. ale da sa platit aj eurami. Teda podla toho kde idete.

sakura77
28. máj 2013

@maskyna my sme veru nepotrebovali vobec....v hoteli bolo vsetko a v obchode sa dalo eurami a aj na trhoch v meste eurami...a hned na letisku aj vymenis

strihalka
28. máj 2013

Holky nevim presne ci tu alebo v druhe teme, ale slibovala jsem ze dam info o leich ktere berem pre malou:
tak tu je nase taka mala lekarnicka....
(naoza iba pre Viki, pre nas rodice jeste doplnima spousta analgetik )

Dettol - nestipajici desinfekce na drobne poraneni
Panthenol v spreji na popaleniny
Smecta- na hnacky...bude na vyber, ne vzdy mala prijme smectu....takze plus
Hylak forte - probiotikum vynikaji pri hnackach
Kulisek - granulat v sackach rozpsutny ve vode-potravinovy doplnok pri hnackach
Bionect krem- krem na rychle hojeni ran
Panadol a nurofen - proti bolesti a teplotam
Paralen capiky
Fenistil kvapky na predpsi... na zklidneni
Opthalmo septonex - ocni kapky
Usne kvapky..
Nasivin
Vincentka
Vibrucol capiky na zklidneni
Zubni gely ve velkem...rostou nam 3 stolicky naraz ☹
2x teplomer..
a hlavne KINEDRYL DO LETADLA 🙂

strihalka
28. máj 2013

A jeste spoustta dalsich veci, ktere me napnou.....sypky puder na zapareniny..treba.-D

alena12345
28. máj 2013

@dada7878 AHOJ MY SME BOLI V ALBA RESORTE A KONVICA NA IZBE BOLA 🙂

kosska3003
28. máj 2013

@strihalka my letime do Izmiru a ideme do Kusadasi hotel Tusan beach resort

hvaculkova
28. máj 2013

@strihalka ahoj budem velmi rada za akekolvek info,pretože do Turecka poletime prvy raz a tak zbieraminformacie,prajem krasnu dovolenku a prijemny let. Hana

sindy70
28. máj 2013

Ahojte boli ste niektoré v Turecku v hoteli Annabella diamond spa -Avsallar???

kika881979
28. máj 2013

hojte ,boli ste niektoré v hoteli Grand Pearl Beach Rezort?

nivi
29. máj 2013

@kosska3003 Kusadasi je pekne mestecko, urcite sa tam este niekdedy vraim. Pojdete poyriet aj Efes? aj Selcuk je pekne mesteco a kusok do hor je dom panenky Marie 🙂

zuuzka
29. máj 2013

@nivi Ahoj 🙂 Prosim ta daju sa v Turecku kupit Hipp vyzivy ovocne a masovozeleninove? Stale sa totiz neviem rozhodnut ci ich brat so sebou alebo sa spoliehat ze kupim tam. Dakujem 🙂

erinka123
29. máj 2013

@zuuzka ja som si zobrala 4ks na cestu spät,tam bude papkat ich stravu,vätšinou na všetkych hoteloch je aj dietna strava a strava aj pre deti.

zuuzka
29. máj 2013

@erinka123 To ano, len nas maly nie je velky papkac, tak som to chcela poistit, hlavne mi ide o tie obedy. No asi vezmem zopar. A budes mu to tam mixovat? Ci uz papa pokrajane? My este masko mixujeme.

erinka123
29. máj 2013

@zuuzka ja uz nemixuje on zošrotuje všetko aj ked nema zubky 😀 😀 😀

nivi
29. máj 2013

@zuuzka hm nekupujem Hippky :D ale v supermarketoch ako Migros alebo v Tansas (co je nieco ako nase tesco) by ich mali mat, v lekarnach netusim ale asi hej. Mozem pripadne vyzistit.
Hipp ma zastupenie aj v Turecku vo vatsich mestach bez problemov dostat, no vies tieto male mestecka a ich obchodiky.

zuuzka
29. máj 2013

@erinka123 No to je super, zaaavidim...nas teda po nas lasku k jedlu nezdedil 🙂

zuuzka
29. máj 2013

@nivi Dakujem 🙂 Asi sa spolahnem, ze zozeniem ked bude treba.Na 14 dni by to bolo predsa len vela keby som to niesla.

kosska3003
29. máj 2013

@nivi no neviem do Kusadasi pojdeme mala chce ist do akvaparku aj do toho delfinaria potom uz uvidime ako sa nam bude chciet neviem ideme prvy krat do Turecka ale isto nieco pokukame

erinka123
29. máj 2013

@zuuzka s jedlom je to super ale v noci nespava od narodenia stale je hore takže tento ranny let mi nejako neprekaza uz som zvyknuta na to ze malý je každu chvilku hore.

katkafazulka
29. máj 2013

Baby citam co balite do lekarnicky, moj zoznam je skoro podobny 😉 len teda otazka, mate skusenost s panthenolom na pripadne spaleniny popaleniny? 😕 nestipe to nahodou? Toto jedine mi chyba,len neviem ci nekupit radsej 100% aloe vera. Ako priorita je natierat a natierat, plus mame uv overal, ale tak co ak....

zuuzka
29. máj 2013

@erinka123 A uz ste s nim leteli? Ja som bola minuly rok uplne prekvapena, ze to zvladal v pohode...na rozdiel od nas 🙂

zuuzka
29. máj 2013

@katkafazulka Ja mam skusenost len na sebe a urcite nestipe, skor chladi. 🙂

erinka123
29. máj 2013

@zuuzka ešte nie teraz prví krat tak som nervozna s toho 😅

erinka123
29. máj 2013

@katkafazulka ja beriem panthenol baby 😎 i ked ho nepoužijem pre istotu,ale v Turecku ich maju aj v lekarnach 😉