Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
6. apr 2014

@kosska3003 a bolo to v pohode s nimi?Tiez letime do Izmiru. Kde ste presne boli?

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka hej hej ako s nimi sme jednali tu ako s cestovkou ale potom v Turecku sme uz jednali tou cestoukou ktorou sme leteli a to bol allturs neviem akou idete TUI je len sprostretkovatel boli sme v Kusadasi - Tusan beach resort bolo super len strasne uzka plaz to bola jedina nevyhoda asi co sa mi tam nepacila

nefertitka
6. apr 2014

@kosska3003 my ideme s nejakou cestovkou, co sa vola FTI...my tam tiez budeme mat uzsiu plaz, tiez mam radsej sirsie a dlhe (plaze 😝 ), ale co uz, hadam bude dobre, nedalo sa vybrat tak, aby nam vsetko vyhovovalo, co sme chceli

modrofuzik11
6. apr 2014

s muzom sme sa zhodli, ze v turecku, v nejakom peknom velkom hoteli so smyklavkami, by sa detom velmi pacilo. v maji sa nam vsak narodi treti krpec. takze tento rok urcite nic...

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka no tam su asi vsatde take ussie plaze dokonca niekde boli len mola no ved to ze tazko vyberat ked ma clovek vela kriterii ja som tento rok chcela velku plaz a trosku dalej od bazena nech tam malu netaha cely den tak ideme tam kde si bola ty a hovoris ze super plaz tak sa tesim 😀

nefertitka
6. apr 2014

@kosska3003 jej myslis tu Club Belinda Beach? teraz po novom tusim Primasol Serra Garden? Tam som aj tento rok tahala muza a nechcel 😠 ...nechce sa prost vracat na to iste miesto znova

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka ano tam ideme 20 juna 😀 😀

veonli
6. apr 2014

@denis006 ok 20.6 sa vraciame domov tak potom sa ozvem

nefertitka
6. apr 2014

@kosska3003 zavidim, v dobrom🙂 dufam, ze sa vam tam bude pacit, potom daj vediet;)

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka no ako nie sme narocny a dufam ze sa pacit bude 😀 😀

abbey1
6. apr 2014

@kosska3003 My sme boli a veľká spokojnosť. Za tú cenu super. Boli aj fajn animátori, more teplučké a plytké. Bazény poloprázdne. Myslím, že budete spokojní.

nefertitka
7. apr 2014

@abbey1 a kam sa chystate tento rok?

abbey1
7. apr 2014

@nefertitka Ťažká otázka 😉 . Do Turecka by sme veľmi radi.

teress
9. apr 2014

@sindy70 ahoj chem sa ta opýtat na hotel anabella diamond spa...ideme tento rok koniec juna a bojím sa teploty, urovne a tak..mala bude mat 3...boli ste spokojný?

sindy70
9. apr 2014

Ahoj boli sme velmi spokojný, až tak velmi teplo tam nebolo dalo sa vydržat ,obsluha perfektná jedla na výber každý den upratovali na izbe a dávali vodu ak chceš ešte niečo tak sa pýtaj rada odpoviem. Tento rok ideme na Rodos uvidím ako tam bude

margaret96
9. apr 2014

ahojte viete mi poradit...chceli by sme ist toto leto do Turecka s 6 mes. syncekom.Boli ste s takymto drobcom niektora?Ak ano,ako to zvladali vase babatka?myslite, ze je vhodnejsie ist zaciatkom juna,kedy este niesu prilis velke horucavy?Viete mi popripade poradit destinaciu s hotelom?Budem vam vdacna za vsetky tipy a rady 🙂

erinka123
9. apr 2014

kočky boli ste niekto v Hotely Sultan of Dreams? v stredisku Kizilot,? aka je tam plaž lebo pišu že pieskovo kamienkova ale na videu sa mi zdala len pieskova,dakujem

peggy589
9. apr 2014

tie čo ešte vyberate dovolenku,pozreli ste na stranke Hechter?Ma teraz 50% vypredaje....my sme tak teraz zaplatili hotel Side star resort,ovela menej ako first minute,takže ja som s cenou spokojna a som rada,že som počkala nekupovala hned ako vyšiel katalog:-🙂)

hori
9. apr 2014

@margaret96 zaciatok juna je super termin... my sme boli minuly rok 8.-19. juna a pocasie bolo vacsinou take fajn ako u nas ked je vrcholne leto (do 33 °C) az posledne dni, v druhej polovici juna to vystupilo postupne do tych 40 stupnovych horucav... a rezorty este neboli take natrieskane, presne to bolo citit, ze ked sme odchadzali, uz bol rezort plny a vsade cakacky, nestihali casnici, upratovacky, bazeny preplnene, lehatka obsadene, vydychli sme si, ze už ideme prec, lebo dovtedy bolo v pohode... 😉
s takym malym babom... hm... ano videla som tam aj takych, ale bol to dost vynimocny jav, verim, ze sa to da zvladnut bez problemov, ale teda moj obdiv... 🙂

margaret96
9. apr 2014

@hori dakujem za tvoju skusenost,ci pojdeme uvidime podla spravania maleho,ale ak by sme sa rozhodli tak teda skor ten zaciatok ako si spominala,rezorty nebudu preplnene a teploty take ako u nas🙂dakujeem

dada2007
9. apr 2014

@peggy589 máš prosím ťa link na tie výpredaje? šak to tam nevidím......asi slepnem 😝 😝 dakujéééééém

erinka123
9. apr 2014

@dada2007 uz 11dnovky,12dnovky su vypredane ostali len niektore 8 dnovky a to vatsinou 3 a 4* hotely i ked to na stranke stale maju uz oficialne nie su nestihaju to stahovat z netu....takže najlepšie musíš si to zistiť cez telefon lebo čo je na nete je blbost...ja som cely den volala s hechterom a uz nic skoro neni a som sklamana

peggy589
9. apr 2014

@dada2007
@erinka123 kočky ved to tam normalne je na stranke a su aj 5hviezdove,napr side star elegance,belek beach resort,side star resort,bella resort a normalne na 11,12 dni....my sme to boli v pondelok vyplatit a ešte bolo všetko volne,mohli sme si vyberat aj termin,aj dlžku pobytu....my ideme 2 plus infant do hotela SIDE STAR RESORT a platili sme 1455eur....ideme na 12 dni....

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 to važne už nič nebolo???ved toho bolo dost,to ma prekvapilo,že sa to tak rychle rozpredalo....a kam si chcela ist?Ty si tušim bola 2x v tej Belle resort ak sa nemylim....

peggy589
9. apr 2014

ešte sa chcem spytat,kedže sme v Turecku ešte nikdy neboli,ake su ceny plienok a či sa v obchodoch ceny zjednavaju...funguje to tak ako v Egypte?

erinka123
9. apr 2014

@peggy589 ano bola teraz je bella prerobena ...no uz od pondelka nic neni...side star elegance vobec neni a stale ho tam maju uz tam neni ani tvoj uz len bella luna a este jeden bol ale tie sa mi nepacia...a ani belek beach neni a pri tom ho tam maju su len 8dnovky...a kedy ides ty?

erinka123
9. apr 2014

@peggy589 plienky som kupila len v lekarni cenu tam nezjednas na plienky a pod je cena pevna...stali cca tak ako u nas tusim o 1e drahsie

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 to sa fakt čudujem,že už od pondelka nič neni,lebo v pondelok poobede,ked sme tam my boli,sme vyberali a rozoberali ešte všetky hotely čo boli v ponuke a bolo všetko volne...my sme kvoly krpatemu vybrali termin 6.6,aby nebolo ešte tak horuco....akutat,že všetko bolo volne už iba na odlet Sliač,alebo KOšICE,Ba volna nebola...ty si kedy chcela ist?

peggy589
9. apr 2014

@erinka123 myslela som cenu na handry na trhoch a tak,nie na plienky,zle som sa vyjadrila.🙂

erinka123
9. apr 2014

@peggy589 tak to zjednas...ja som chcela palomu oceano.a ta uz nieje moj termin koniec juna vobec je vraj vypredana..len kamoska uz nic nezohnala z BA nic nieje a ty odkial letis?ona chcela iz flower,side star elegance a side star resort a belek beach a tie uz nie su 3.6 ani 17.6 vsetko je fuc ale na nete stale su