Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
26. mar 2015

@dlucy a kedy si bola v ktorom roku v Cornelii? Ja som si len omrkla aj Corneliu aj Calistu ked sme tam boli , a zrovna v Caliste bol program na plazi tak sme sa chvilku pozerali mali tam brazilske tance bolo to uzastne, a kamaratka mi hovorila ze Calista je velmi na dobrej urovni aj rusi ze ktori boli v nej tak boli slusny ze ziaden bordel.., a jedlo bolo aj pre deti rozdelene v Cornelii?

nefertitka
26. mar 2015

@erinka123 a vy idete tento rok na dvocu?🙂

nefertitka
26. mar 2015

@dlucy no ved uvidite, ale podla mna vyzera velmi dobre;)

erinka123
26. mar 2015

@nefertitka nie až buduci ,len chcem info kedže som nenasla nikoho kto bol v tychto hoteloch, a dva roky som nemohla ist k moru tak si to chcem vynahradit dobrym hotelom a chcem to zarezervovat uz v decembri 😉

nefertitka
26. mar 2015

@erinka123 chapem🙂

erinka123
26. mar 2015

@nefertitka tento rok pojdeme len autom niekam kvoli malinkej nechcem letieť 😉

nefertitka
26. mar 2015

@erinka123 jaj, takze idete k moru, ale nie letecky🙂

erinka123
26. mar 2015

@nefertitka ano asi Taliansko alebo chorvatsko, netrufam si ist s 5 mesacnu a s 2,5rocnym letecky , na rok uz to bude ok a ja chcem len Turecko

giugia
31. mar 2015

@sakura77 ...ahoj....bolo to uz asi pred dvomi rokmi ci ste boli v turecku....môžem sa spyrat v akom termíne steali zaplatenu titanic...ked sa vsm toto stalo. ..dostali ste aj nejakú komoenzaciu od cestovky...lrbo aj ked kumkoy ma 5*....nueje na úrovni titanicu...a hlavne cenovo. ..

giugia
31. mar 2015

@sakura77 ...ahoj....bolo to uz asi pred dvomi rokmi co ste boli v turecku....môžem sa spýtať v akom termíne ste mali zaplateny titanic...ked sa vám toto stalo. ..dostali ste aj nejakú kompenzáciu od cestovky...lebo aj ked kumkoy ma 5*....nieje na úrovni titanicu...a hlavne cenovo. ..

@sakura77

sakura77
1. apr 2015

@giugia Ahoj. Platili sme asi dva mesiace vopred celú dovolenku a mali sme ísť posledný augustový týždeň. Cenovo to vtedy vychádzalo približne rovnako s Kumkoy lebo som ho mala v päťke vybratých cca rovnako cenovo čo boli do 3000 eur pre rodinu.ale Titanic má lepší ten vodný svet okolo preto kvôli deťom sne chceli ten.no nasrata som doteraz na Hydrotour lebo ešte deň pred odletom som s nimi volala a nikto nič. A hlavne to že sme si vybrali aby bol transfer čo najkratší a aj tak sme sa museli kydať hodinu. Ale na Kumkoy čo sa týka služieb stravy mora nemôžem povedať vážne ani pol slova.

giugia
1. apr 2015

@sakura77 Ahoj. ..hmmm...v kumkoy sme uz boli....dobre miesto,ale 3000 je na tento hotel dosť. ..teraz mame ist do titaniku.....tak som sa trošku znepokojila.....ked som si to precitala.....a to vam povedali na letisku,akebo vás poslali prec krd ste boli v titanicu......a to vsetkych co mali ist v tom termine premiesnili..či len vašu rodinu. ...

giugia
1. apr 2015

@sakura77 ......kolko rokov mali tvoje deti....

sakura77
1. apr 2015

@giugia až v Antalyi pred transferom na hotel nám to tam delegátka oznámila. Decká mali 6 a 4 roky.do Titanicu sme išli len my vtedy.
No nervy som.mala riadne. Že oni to v Titanicu majú jak národný šport narobiť overbooking a potom to tam nemôžu napchat Preto ho ani nemajú ostatné cestovky, lebo po takých skúsenostiach ho vraj radšej vyradili z ponuky.ale tak snáď vám sa to nestane.ja by som tam rada ešte isla skusit ale už sa obávam. A ešte druhá vec, neviem či to ešte stále tak je,nejaká baba to tu spomínala že vonku v restike bolo jedlo len formou menu, že musíš si normálne objednať, nie švédske stoly.tak neviem ,či to ešte tak je alebo už to zmenili.ale každopádne drzím moc palce, je to krásny hotel a určite tam zažijete krásnu dovču☺😉

giugia
1. apr 2015

@sakura77 hmmmm....titanik ponuka aj satur a zda sa mi aj firo....no uvidíme. ....ak bude titanik obsadený. ..budem trvat na ubytku jedine v Lare...idem s 10mes. babom.....o tom menu som este nepočula. .....

mici111
1. apr 2015

Kocky,co idete cez kartago,minule ste tu spominali,ze vam uz pise casy odletov..skusala som znovu dnes a stale mi to vypisuje odlet/prilet 00:00,ale cislo letu to hodi..to je divne,ze vam to ukazovalo a mne stale nie.. 😕

giugia
2. apr 2015

@mici111 ...my ideme cez hydrotour....cas odletu ešte nevedia v ziadnej cestovke...satur pise odlety,ale to su len orientacne,môžu sa uplne zmeniť. ...aj o 10hod....neviem ci kartago uvadza,ale urcite by som sa toho nedrzala...

zebricka23
2. apr 2015

@mici111 kartago zatial ukazuje len tie tyzdnove

martinam79
2. apr 2015

My ideme teda uz 8. Maja cez reisen.sk 😊

popova
2. apr 2015

@giugia AJ nám už píše čas letu ideme1.8. cez Kartago na 7 dní letime 17.50 z Košíc

giugia
2. apr 2015

@popova možno z Košíc to vedia....ale z BA určite nie.....tam sa mi stalo ze sa čas zmenil aj den pred odchodom....a meskaju pravidelne aj niekolko hodin...to by ste mali celkom super čas o 17:50....dufam ze sa vam nazmeni 😉

nefertitka
2. apr 2015

@martinam79 jej, ved to mate za chvilku🙂 a kam presne vlastne?

zebricka23
2. apr 2015

@giugia ja viem tiez svoj z ba.....

jankako
3. apr 2015

Ahojte.Babule,bola ste niektorá v Turecku časť Side,hotel Calimera Serra Palace?Ponúkli nam ju v cestovke. Ale že to nie je Top.kedze ide ešte jedna rodina s nami, ta asi nebude súhlasiť s Kumkoyom,vyjde ich podstatne drahšie, aj ked mne v cestovke povedali že Kumkoy je Top.

jankako
3. apr 2015

@teress aj my tam máme v pláne ísť. 😉

jankako
3. apr 2015

@dlucy chodíte cez Tui?ako si to zajednavate?

janka5861
3. apr 2015

@jankako Jani , práve dnes som pozerala tento hotel Calimera a na to ako ho vychvaľuje CK ,ma úplne odrovnali recenzie ,ale že úplne ... tak hľadáme ďalej ...

teress
3. apr 2015

@jankako my už mame zajednané na 16.6.2015:-) nam ho v cestovke odporučali...tak uvidíme

dlucy
3. apr 2015

@jankako hej hej cez tui

jankako
3. apr 2015

@dlucy ale odlet je z AT,nie?

@teress no som zvedavá čo poviete naň.
@janka5861 aj mňa odrovnali recenzie..☹ preto sa obávam.