Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jankako
9. jún 2015

@vevka02 kúpaciu plienku by som dávala aj do mora.ale pokial vieš v akom čase približne ti máva stolicu,tak nemusíš.uteráky žiadne nebrať.klasika letné veci.lieky a kozmetiku..

martuska75
9. jún 2015

@luba142 Asi ako kde, nie? Ak máte pieskovú pláž tak podľa mňa netreba. MOje aspoň topánky do vody nechceli.

babulka82
9. jún 2015

@katariang no čo už ste niečo vybrali? Nam dnes prišla ponuka za 1500e na piatok.

martuska75
9. jún 2015

@vevka02 Ja som brávala také neoprénové plavky do vody. mala dvoje na striedačku aby stihli preschnúť. Ako nechodila som ju prezliekať na izbu, ale predsa len nevieš aký ľudia chodia po svete....nebehala naholo.

lauraa
9. jún 2015

@babulka82 na kolko a kam..

erikajanik
9. jún 2015

@jankako Jani kukni ten planik kamelye co som dala

luba142
9. jún 2015

@erikajanik mali ste auto na platenom parkovisku pri letisku? Ako to funguje, ked tam prides musis volat na nejake cislo aby vas oidviezli na letisko, alebo ako?

erikajanik
9. jún 2015

@luba142 Nie, viezol nas brat, aj bol pre nas, ale baby tu uz o tom pisali, aj kde sa dobre oplati park. listok atd., popozeraj predosle komentare 😉

jankako
9. jún 2015

@luba142 parkovanieletisko.Sk alebo parkoviskoletisko.Sk. obj. sme to online aj zaplatili, ticket pride dom. Parkovisko je na Swechate-Mazur a od 21.-28 nás to vyslo 44eur aj dake drobne s postou. Z parkoviska ide bus kazdu pol hod.

luba142
9. jún 2015

@jankako my prave dostaneme parkovaciu kartu uz v cestovke. My mame odlet z Bratislavy

jankako
9. jún 2015

@luba142 aha. Tak v cestovke ta poucia. Nás vtedy pred dvomi rokmi či tromi viezol autom z toho ich parkoviska aj bolo auto pre nás. Vtedy to tusim ešte len rozbiehali. Prisli sme spat v noci, nedalo sa im dovolat, šofér asi zaspal, tak sme si vzali taxika,sme mu dali hubovej polievky. Cez email sa potom ospravedlnili a vratili aj aj časť penazi za parkovne. Korektný boli teda.

silviaaa21
9. jún 2015

@erikajanik Jój s tými rusmi si ma moc nepotešila. Mne vadia len v reštikách a jedálňach, lebo kvôli ním zachvíľu nič nie je. Naložia si toho ako keby týždeň nejedli a potom to skoro celé vrátia naspäť :'( Som rátala, že ich tam bude asi viac, lebo rakúske cestovky, keď som pozerala, tak mali Kamelyu drahšiu ako naše, asi kvôli zazmluvneným kapacitám, ale dúfala som, že to nebude také zlé.

jankako
9. jún 2015

@erikajanik pozrela som ten plánik. Tie cisla to je tá časť village?

erikajanik
9. jún 2015

@silviaaa21 Ako ved su to ludia- aj ked pre mna nieco ako cervene mravce, ale asi si to netreba vsimat. Mne vadi, ze tu taky drzi a maju pocit, ze im vsetko patri. My sme boli cez at cestovku a vyslo nas to lacnejsie sk.

erikajanik
9. jún 2015

@jankako Ano, ale aj tie su rozdelene neako, zajtra ti este tuknem, som ko😴

katulka74
9. jún 2015

Zienky poobede letime do Turecka, beriem golfky, mizem ich doma obalit foliou a tak odovzdat na letisku?

lulik01
9. jún 2015

@katulka74; mozes ich zabalit foliou a odovzdat, ale takisto si ich mozes nechat pri sebe a odovzdat ich az pred nastupom do lietadla.

katulka74
10. jún 2015

@lulik01 ale mam ich zabalit ci nemusim? Maly uz nie je v kociku, beriem ich tam len na vylety .

erikajanik
10. jún 2015

@katulka74 Ak ich uz nebudes potrebovat, zabal. Ak ano zober foliu a zabal az tam. Vlastne foliu mozes zober tak ci tak, ved letite aj spet. V turecku to balenie batoziny stoji okolo 9€

erikajanik
10. jún 2015

@katulka74 Napisala som to jak tatar, ale snad chapes, ci 😀

erikajanik
10. jún 2015

Inak dievcata, odporucam vam kupit v dm praciu tubu na cesty. Velmi sa mi osvecila. Mala sa mi vzdy s niecim zaprplala- jahody, rajciny atd. a pekne som vzdy len zaprala fliacik a ziadne veci sa mi neponicilit. Stoji asi 1-2€

qwerty81
10. jún 2015

Baby, poradite aktualne nejaky hotel v Turecku? Kam sa oplati ist? Chceli by sme hlavne aby tam bolo nejake vyzitie pre deti (4,8), slovenski animatori, tobogany, blizko trh (kde by som kupila synovi futbalove dresy), all inclusiv (aby sme nedoplacali pri bazene za lehatka ako sa nam naposledy stalo v Chorv.)... atd. Vdaka.

upam
10. jún 2015

@erikajanik co je pracia tuba ako vyzera?

erikajanik
10. jún 2015

@upam Je to praci gel, vyzera to ako zubna pasta- dm znacka- denk mit a je medzi prac. prostr.

luba142
10. jún 2015

@qwerty81 my ideme do Alanye Hotel Katya 5*

epelino
10. jún 2015

@babulka82 a kam idete nakoniec? Videla som lm v hydrotoure s odletom za 2-3 dni za vyborneceny 🙂

luba142
10. jún 2015

pocula som, ze ludia mavaju crevne problemy, stretli ste sa v Turecku s tym?

kosska3003
10. jún 2015

@luba142 stava sa ja dom v turecku 3ti krat s nic a ani nic neberieme ziadne ptobiotika nic netreba jeste jedno cez druhe pit ich vodu a dobre bude

luba142
10. jún 2015

@kosska3003 mozeme vsetko pit aj jest ich?

lucica
10. jún 2015

@qwerty81 ideme do waterworld magic life belek, su tam topogany, ponuka kartago prvy krat a aj TUI. Uvidim ako bude. ideme o mesiac