Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

martina1305
19. jún 2015

@tinka76 jeej no vidis, aj na FB sme sa nasli 😉

tinka76
19. jún 2015

@luba142 Ja zvycajne pouzivam 15 na telo a 30 na tvar.

martina1305
19. jún 2015

@luba142 ja mam snedu pokozku, berieme si 15

luba142
19. jún 2015

@tinka76
@martina1305 ja sa aj u nas tazko chytam s opalovakom, teraz uz zaklad mam nejaky uz som sa slnila, tak zoberem 30 a 15 🙂 Deti samozrejme 50 stale. Uzivate aj betakaroten?

lenulienka86
19. jún 2015

@giugia u nas je vela moznosti. Najbeznejsia je ta, ze check in musi vidiet tvoj kocik a oznaci ti ho kodom a vysackou delivery at the aircraft pokial to dane letisko fakt robi /ze ti ho doruci pri lietadle a nie na batozinovy pas/. Ak mas svoj vlastny obal hlas to na cekine. Nech ti to nalepia na obal. Aby si to ty neznehodnotila. Nie vzdu dostanes vysacky na gumicke. Niekedy su to tie pevne nalepky, ktore uz nerozlepis.
Az ratas s tym, ze ti daju plastovy sacok, aj to moze byt, v tom pripade uz oni olepia to vrece. A ty das donho kocik tesne pred vstupom do lietadla.
Ale najbeznejsie je ze ti oznacia kocik kdesi na rucke a ty uz nemas nijaky obal.
Ak vsak kocik vobec nepotrebujes, mozes ho odovzdat priamo na cekine ako normalnu batozinu. Ak naozaj nema formu kufra, povedia ti nech to odovzdas na oversized countri. Cize tam kde sa odovzdavaju bicykle, lyze,psy a ine sprostosti. A v takom pripade ti pride na pas.
zalezi na tebe ci ho potrebujes po letisku alebo az v cieli. Kazdopadne ho ukaz na cekine a oni ti povedia co s nim.

martina1305
19. jún 2015

@luba142 neuzivame nic, akurat malej chcem zacat davat v tychto dnoch probiotika. a ju budem tiez tou 15 natierat, tiez je taka snedulka po mne

luba142
19. jún 2015

@martina1305 probiotika chystam nasadit vsetkym aj ja , letime 12.7.

giugia
19. jún 2015

@lenulienka86 ....potrbujem ho az k lietadlu,pred lietadlom ho chcem zbalit do obalu na kočík a nebude trcat ani rúčka. ...preto sa pytam ci sa to da na ten obal....zvyknu kočíky pekne zničiť pri preprave....tak bez obalu neviem mam steach ,ze mi ho znicia aj v obale.....ale Ďakujem velmi pekne za hodnotné odpovede...máš to vsetko v maličku 🙂

kosska3003
19. jún 2015

@nefertitka ahoj hihhi este sa aklimatizujem 😲 😲 bolo super pocasie super posledne dva dni uz 37 to bol horor uz pre nas tych 33 bolo akurat a nebala som sa ani ze mi deti spece
hotel v pohodke, nic take co by sa my vyslovene nepacilo, jedine co ma stavalo na plazi tie kamienky ale zvykli sme si toto v primasole nebolo mam pedikuru zadara 😀 😀 😀
strava v pohode stale bolo cosi rovnake ale sa aj obmienalo nieco jedla neurekom cely den cosi aj zmrzka, napoje kade jake aj drinky v ramci all
miniklub super len nebola sk animatorka ale dalo sa s ruskmi dohovorit a moc sme ho nevyuzivali boli sme cele dni na plazi
vecer minidisko a vzdy niaky pogram o 23 sme chodili spavat
izby ciste kazdy den upratane doplneni minubar o kolu sprite vodu aj pivo a detom krabickove dzusi, uteraky na plaz sme menili kazdy den za ciste to bolo velke plus lebo neviem kde by som ich susila pri ich vlhkosti vzduchu 😀 😀 😀 😀
no a neviem co by si este chcela vediet

hasleerka
19. jún 2015

@kosska3003 super recenzia, kde si bola???

medo
19. jún 2015

Ahojte kocky ano letime uz 23.6. a prave som si dala prezistit info ohladom hotela Efes cez pani ktora nam to cene vybavovala a povedala ze aj detske bazeny aj hotel su dokoncene a ze su tam uz prvy host hostia a aj ludia z hydrotouru takze fotky budu pridavat postupne cize uvidime ako to je 🙂

melipa
19. jún 2015

@medo, super, diki za info...fotky co som zatial videla su velmi pekne, tak verim ze to tak aj bude...a hlavne cakame info od vas, co tam idete prve...o kolkej mate odlety?

medo
19. jún 2015

tam veru nie je velmi pre deti 1.20 cize celu noc na ceste asi budeme trosku rozbity ale my to dame ved tam mozeme lenosit a napchavat sa 🙂

melipa
19. jún 2015

@medo - takze nezmenili to uz...je to fakt cela noc precestovana, dufam ze vas aspon rychlo ubytuju. Ak budeme aj my mat odlet v takomto case, vazne zvazujem ze este môjmu dietatu - 4 r. - zoberiem golfovy kocik. Hoci ho uz nepouzivame, ale aspon v ramci cesty moze spinkat, lebo neviem kto ju bude umrncanu a ospalu vlacit na rukach 😖...a spat na SK kedy mate odlet?

medo
19. jún 2015

@melipa dufam ze sa niekde zlozi aj moj drobec lebo ja na rukach tazko koli brusku no mozno na tatikovy zalomi a potom v lietadle ved uvidime koli tomu vobec nestresujem on to da v pohode ved cestuje od jeho 11mesiacov a vzdy super bez komplikacii tak dufam ze aj teraz...odlet spat 11:40 tazke po ranajkach mozeme uz vyspinkany vyrazit 😊

kosska3003
19. jún 2015

@hasleerka belek -bel conti

nefertitka
19. jún 2015

@kosska3003 tak super🙂 ja sa tiez aklimatizujem este;)

to ste teda mali uz poriadne horuco

brise
19. jún 2015

@majkacoke
@adka_m
@melipa
@medo
@tinka76
Takze po celodennom urgovani doplnili fotky z efesu, a nakoniec info ze tobogany niesu este otvorene, totiz sme volali priamo do hotela ;( napokon po telefonate s riaditelom hydroturu ich vraj 25.6 spojazdnia 3 dni po nasom prichode, co nieje tiez 100p iste,
Cize tie vo idete 3.7 uz snad bude vsetko fungovat.
Dohodli sme sa na nejakej kompenzacii tak uvidime

tinka76
19. jún 2015

@brise dik za info.... to sa to dobre natahuje... a aspom detske bazeny budu funkcne? To nevies?

adka_m
19. jún 2015

Nooo, tak to je hanba, a ešte ho dávajú aj do last minute a pritom má také nedostatky. Nechcem vidieť tie nedostatky a nedorobky na izbách, ak majú v globále také veľké nedorobky. No som zvedavá na prvé recenzie, dúfam, že nebudeme musieť prebookovávať.

kosska3003
19. jún 2015

@nefertitka no uz to bolo dost ale boli to posledne dva dni

lauraa
19. jún 2015

@jankako uz dovolenkujete?

brise
19. jún 2015

@tinka76
Tie vraj funguju, no v utorok podam info priamo z centra diania ;) inak je vraj vsetko funkcne , tak som zvedava

jankako
19. jún 2015

@lauraa v nedelu ráno 6.50 máme let. Zajtra navečer ideme k muzovi do AT spat, ma to odtiaľ na letisko 20min.

silviaaa21
19. jún 2015

@hasleerka No určite ber aj kartu, keby sa stalo niečo nepredvídateľné, treba mať aj vyššiu hotovosť . Ja by som bez karty nešla, beriem aj debetku a aj kreditku.

danulkaja1
20. jún 2015

@kosska3003 ahoj,prosím ťa ako ste boli oblečený v lietadle?mali ste dlhé nohavice,či v pohode boli aj kraťasy?my odlietame dnes v noci a stále neviem čo si máme obliecť..

hasleerka
20. jún 2015

@silviaaa21 co myslis zeby sa mohlo stat??? lebo ja som sa v cstovke pytala ze keby daky uraz alebo nieco tak ti ide cez poistovnu

a inak nik stale nik nenakukol co leti 26.6.????

moni244
20. jún 2015

@danulkaja1 my ked sme isli s manzelom do Tuniska, mali sme dlhe gate, isli sme v noci, na letisku bolo chladno, aj v lietadle

kosska3003
20. jún 2015

@danulkaja1 dlhe si daj ako ja som mala 3/4 a bose nohy zima mi nebola ale deti mali dlhe ponozky a mikinu ked zaspali aby im zima nebola na maleho som aj deku hodila lebo klima bola dost silno pustena