Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lenkaoravcova
23. jún 2015

@ksts jedlo super fotky z plaze neviem ci niekde mam ale boli sme v Turecku 4 x a plaz bola vzdy lepsia sko v Meryane su tam kamienky dost nie je tam cisty piesok

jankastubka
24. jún 2015

@suzim my sme boli teraz v hoteli Rubi cast avsalar a mali sme uzasnu plaz s krasnym modrym morom, len poobede trochu stmavlo, farba zavisela od sklonu slnka. Bola to plaz ocenena modrou vlajkou, a pri tomto hoteli sa o nu pekne starali.
My sme boli velmi spokojni aj s hotelom, ale mal uz starsie vybavenie. Takze pre narocnejsich ludi zvyknutych na luxus, alebo nove veci by to asi nebolo. Ale teda plaz sa mi pacila omnoho viac ako tie co som videla minuly rok v chorvatsku. Tam sa o tie mestske plaze velmi malo starali a bol to samy spak, crep a vrchnacik z niecoho.

jankastubka
24. jún 2015

Prikladam fotky z plaze pri Rubi hotel.

giugia
24. jún 2015

@nicky04 ahha super ta cabana stoji okolo 80€ ...pravda....no skúsim ak bude voľná. ... 😉

jaaty
24. jún 2015

@adka_m vybrali sme si my, išli sme do Kumkoya a poplatok bol za všetkých. Doplatili sme len rozdiel, lebo Kumkoy bol drahší.

berusaa
24. jún 2015

@epelino ahoj,kedy cestujete do toho sea shell resortu? páči sa mi tento hotel,je to dvojročný hotel,tak podla mna by mal byt už OK 🙂

liluska78
24. jún 2015

Ahojte,mate prosim skusenost s hatelom ananas v alanyi? http://www.travel.sk/katalog/turecko/alanya/ala... . dakujem

suzim
24. jún 2015

@jankastubka no tam to vyzera ozaj lepsie .....len pre porovnanie toto je zase nase more ..... vobec nebolo modre 😒

melipa
24. jún 2015

@tinka76, @majkacoke, @adka_m, @martina_1305 - videli ste reportaz v správach na JOJ? jedna uz niektora z vas s ck o storne alebo vymene?

eeffka
24. jún 2015

@melipa to bol hotel v turecku? aky a aky rezort? diky moc

diorissima
24. jún 2015

ahojte, ja som bola s malou 3 rocnou zaciatkom mesiaca v Lare v Antalyi, komplex bol perfektny ale to sa vzhladom na cenu dalo ocakavat, cize kto chce celodenne programy, super stravu a zabavu pre deti mozem odporucit, co sa tykalo plaze tak nic moc, ta oblast sa sice oznacuje modrou lagunou ale ... plaze su strkopieskove tmave, vlny boli dost velke a dost silny vietor... ale na splnenie ucelu stravenia s malinkou to bolo super, horsie je to s okolim, okrem fakultativnych vyletov realne nie je co, okolie hotelov je dost spinave a neupravene, cize realne to spada na stravenie dovci v rezorte... takze peknu dofcu zelam 🙂

barcabejby
24. jún 2015

@katusiatenko @epelino hotel Sea shell, cca 9 km od Side
par fotiek z mobilu..

jejo
24. jún 2015

otazka na tie ktore su prave v Turecku - dievcata aku menu je najlepsie si zobrat, eura, dolare? 🙂
da sa platit aj kartou? - zrejme len v kamennych obchodoch.
dakujem za odpoved

tinka76
24. jún 2015

@melipa @martina_1305 @adka_m @majkacoke
Všetko je to zle!
Hydrotur si stale hudie tu svoju pesnicku... vsetko bude hotove!
Absolutne odmietaju vymenit hotel!
😈
Asi zavolam nejakemu pravnikovi alebo do novin sj ja!!!!!

tinka76
24. jún 2015

@barcabejby
KRAAASNE fotky.... uzite si super dovolenku. Hotel vyzera uzasne.

eeffka
24. jún 2015

@tinka76 aky hotel pls?

martina1305
24. jún 2015

@tinka76 to som tak aj predpokladala, ze oni si chybu nepriznaju a budu nas tam silou mocou chciet doviest. uplne nekorektne spravanie! no vidim, ze odteraz budeme lietat uz len z VIE

kosska3003
24. jún 2015

@jejo my sme vzdy lrn eurami platili

tinka76
24. jún 2015

@martina1305 poslala som ti spravu

barcabejby
24. jún 2015

@tinka76 dakujeme ☺je tu naozaj super, nic nam nechyba

Baby tak ma mrzi ten efes hotel, dufam, ze vam nakoniec nejak vyjdu v ustrety a ze si nakoniec uzijete super dovolenku. Silno vam drzim palce... ved clovek sa cely rok tesi a potom ma riesit este a stracat nervy 😕tfuj tfuj

jejo
24. jún 2015

@kosska3003 super, lebo som nevedela co si vziat . na izbe je trezor vsak? 🙂

kosska3003
24. jún 2015

@jejo ani je no nikdy sme ho nevyuzili a eurami sa da vsade platit

jejo
24. jún 2015

@kosska3003 len ja sa bojim nosit stale so sebo velku hotovost, chcem tam aj dievcatam kupit nejake oblecenie, neporadis mi kam mame ist?

kosska3003
24. jún 2015

@jejo a kde presne idete no my sme malu vsetko v kufri schivate ale da sa sj trezor zajednat

jejo
24. jún 2015

@kosska3003 do Belconti predsa ako vy

kosska3003
24. jún 2015

@jejo jaj boze blik hihi akosi nick som prehliadla hihihi my sme boli v akvarku v antalyi ale ako za tie prachy som cakalla viac ale deti boli nadsene viac sa mi delfiny pacili
ak chcete vuec tak side kuknut alebo v managvate vodopady my sme sa vuac menej zdrziavali v hotely moj muz sa s detmi nechce nikde trepat moc ze ked budu vacsi

jejo
24. jún 2015

@kosska3003
jasne, chapem, my ideme 4 rodiny, urcite nejake vylety podnikneme a viem ze mamicky chcu aj shopovat nejake oblecenie , hlavne teda detske , len neviem kde, ci v beleku alebo kam sa mame vybrat

aalinka
24. jún 2015

@nicky04 prosim ta, kolko stoji cabana na den? a este sa chcem spytat, obed ti donesie normalka z restiky, alebo len to co je k dispozicii na plazi ? dakujem

margaretka12
24. jún 2015

@yidaky no boli sme v fame residence hotel a bolo fakt uzasne, naozaj vsetko pre deti, hotelu ani sluzbam ani plazi sa neda absolut nic vytknut, vsetko bolo na 1, jedine, co mi bolo luto, je , ze priroda je tam taka dost o nicom, ale na to sme i tak moc casu nemali, lebo sme sa kupali a santili v piesku

nicky04
24. jún 2015

@aalinka Presne si to nepamätám ale je to nejak tak ze 1 rad ten pri mori je tuším 90 EUR a tie za ním sú 80 alebo 70. Ci aj z restiky neviem my sme si objednali z plážového baru. Treba si ho rezervovať čo najskôr lebo je to dosť obsadené. A fakt to stojí za to.