Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kendall
28. jún 2016

@baumka ja mam Turecku rada, chodime tam pravidelne, ale prepanajana keď je raz taká situácia aka v tej krajine je , tak sa tam netrepem na dovolenku. Este mam kus zdravého rozumu

prevenar
28. jún 2016

@kendall turecka riviera je v inej galaxii ..v podstate ^^ ..a skutocne neverim ,ze nejaki radikali, ktori ti kludne odrezu hlavu by boli az taki zli, aby tam dosli niekomu ublizit. to by radikali urcite NIKDY nespravili ! normalne dam ruku do ohna ! v podstate su to dobri ludia, ktori chcu len kulturne obohatit ostatnych ^^

prevenar
28. jún 2016

@baumka dievca, mas cestovku ? ..zamerana na Turecko ? ..len nahlas rozmyslam. 😎

kendall
28. jún 2016

@prevenar Ona má už kúpenú dovolenku a nemieni sa jej zubami-nechtami vzdať

tehula
28. jún 2016

@kendall zmyslam podobne ako ty a hoci v Turecku sme zazili ozaj uzasne dovolenky, uz 2r ho nezvazujem vobec a ide to tam dolu vodou, co sa politickej situacie tyka. Velka skoda.
Chapem ale aj tu diskutujuce, dokym sa nestane to, co sa stalo v Tunise, ze nejaky mamrd tam nabehne do rezortu a zacne strielat po turistoch, tak to nebezpecenstvo nevnimaju nejak realne. Ono ozaj je Ankara aj Istanbul daleko, no mamrdov zmagorenych je zial vela a nikdy nevies....a vela ludi zije v zmysle, ze aj cestou na Siravu sa mozem s kamionom zrazit a je koniec....

prevenar
28. jún 2016

@kendall jaaj taaak 😀 ..ale ved nikto jej ju pre boha neberie , ci ? LOL

@baumka tak vela stastia, budes ho zrejme potrebovat ^^

cindyy
28. jún 2016

Teraz hlasia nejake vybuchy a utoky v Turecku na letisku...

abbey1
28. jún 2016

@cindyy Nepíš to tu! My už sme dostali po prstoch, že informujeme. 😉
Ale fakt hrôza, čo sa deje.

cindyy
28. jún 2016

@abbey1 jaaj to akoze nesmiem??a preco ved aj tak sa to kazdy dozvie.

abbey1
28. jún 2016

@cindyy To sa mňa nepýtaj. Mne tiež prišlo normálne to sem zdesená napísať. vyberám dovolenku na leto. Minulé leto sme sa tesne streli s teroristom v Tunise, tak som teraz fakt opatrná.

cindyy
28. jún 2016

@abbey1 aha a to od koho vam prislo?ved bude plne noviny nevid dovod preco by sme nemali o tom pisat.my sme mali ist tiez do Turecka ale nesli a asi aj chvalabohu.clovek aby uz ani necestoval.

gabika53
29. jún 2016

To som sa snazila napisat, boli sme pred 3 tyzdnami, chodime cca 3x za rok k moru, nalada tam nie je taka ako kedysi, je tam citit, ze aj oni maju strach, aj ked sa snazia o normalny chod..aj ked niekto pise, ze super...nie, cestujeme moc, nie je to tam teraz take super...Turecko je paradne,rezorty pre rod s detmi na vysokej urovni, preto sme boli len v hoteli a na plazi..som zvyknuta chodit volne po vyletoch, preto sa mi to moc nepacilo..

gabika53
29. jún 2016

@abbey1 kto nemá ešte kúpenú dovču, nechoďte tam dievčence!! s deťmi už vôbec nie.. 😒

gabika53
29. jún 2016

@abbey1 nechávajú útoky na hlavnú sezónu, keď bude všade moc ľudí..to je len začiatok podľa mňa.. 😒

kendall
29. jún 2016

@baumka stále sirime len poplašné správy??? Či už si sa zobudila? Veď len od minulého leta je toto už najmenej desiaty útok, nielen na domácich ale aj na zahraničných turistov. Stále Vám to príde ako dobrý nápad na dovolenku a ešte aj s deťmi? Kiež by to tak nebolo, ale tak sa pozriem aka je realita.

kendall
29. jún 2016

@gabika53 presne tak, veď zo Sirie to majú hneď na skok, keď nemajú problém zorganizovať útoky v Európskom, tak tam to zjavne problém nebude

popova
29. jún 2016

Baby som zdesená......

emilia25
29. jún 2016

No 50 ludi mrtvych je to strasne citat.tiez by som rozmyslala ci vedome ohrozovat rodinu deti stoji za to.ked dovolenka skor chorvatsko to vizera byt bezpecnejsie ako turecko.

macusikzv
29. jún 2016

@emilia25 pisu 39 ludi,ale mohlo sa to navýšit a možno bude....jaj som ja rad,že som doma 🙂

janka.l
29. jún 2016

@silviaaa21 Tento rok je v Beleku delfinarium zavrete.

gabika53
29. jún 2016

@janka.l nam povedali, ze ho rusia, ze ochranari sa postavili proti tomu, este pred 3 tyzdnami bolo otvorene, ze posledny rok.samozrejme sme nesli, kvoli bezpecnostnej situacii sme boli len v hoteli..preto mi vadilo Turecko..na plavanie s delfinmi by sme chceli v sept do Portugalska, no uvidime, ake utoky budu v sezone..podla mna toto bola len prva lastovicka:'(

mirage
29. jún 2016

Dievcata keby som mala zaplatenu dovolenku do Turecka aj ja sa bojim. Verim, ze ste sklamane, bojite sa, neistota. je to pochopitelne. Ja mam obavy tiez, a to ideme do Grecka..

gabika53
29. jún 2016

@mirage v takychto situaciach cestovky bez poplatku menia za ine destinacie..nemal by to byt problem..

mirage
29. jún 2016

@gabika53 aha, hadam to tak bude.

gabika53
29. jún 2016

@mirage nam tak vymenilo Kartago Tunisko min rok, ze ak mame strach...vybrali sme si Korfu..takze v pohode sa to da🙂 teda zalezi, asi aka ck..preto nechodime cez zahranicne ck, aj ked platime viac..vzdy sa lepsie dohodnem osobne doma priamo v ck

katarinakatka
29. jún 2016

@gabika53 nemenia a to je smola :( prave som sa informovala lebo mame vćela rodina 16 clenou zaplatenu dovolenku do Turecka , že jedine ked odporučí ministerstvo necestovat do Turecka a storno poplatok 75% s ceny , tak že asi uspori v kely

katarinakatka
29. jún 2016

@gabika53 no a nam prave Kartago nechce vymenit ☹ ☹

gabika53
29. jún 2016

@katarinakatka do kelu, vážne? no ja myslím, že ministerstvo to dá na stránku, aj tam napíšte..ešte je to čerstvé, ale mali by to vymeniť..neexistuje v tak vážnej situácii, aby nevyšli v ústrety..my sme mali letieť min rok do Tuniska, vyplatili sme 4 osoby 2600€ ešte v januári a v marci bol ten 1.útok do Tuniska v múzeu, hneď som menila pobyt..za Korfu.. 😒

katarinakatka
29. jún 2016

@gabika53 no mi sme platili este v decembri ako vianocny darcek a riadna suma pri tolkych ludoch , a pani povedala že nakolko cestujeme 16.7. že zmeny už mesiac pred odletom nerobia 😠 😠 😠

ingusz
29. jún 2016

Tak prajem Vam krasnu dovolenku aby ste sa vratili zivi a zdravi !!! Ja som sa Turecka vzdala dakujem velmi pekne ale toho roku nie urcite nie ..