Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

tinka76
13. feb 2015

@sesilia
my sme boli pred 2 rokmi...
MAXIMALNA SPOKOJNOST
Kludne sa pytaj.

sesilia
13. feb 2015

@tinka76 my budeme mat v case dovolenky 1 a 4 1/2rocne deti, nemali ste nejake zazivacie problemy prosim, to je to coho sa asi najviac bojim.

sakura
13. feb 2015

Baby poradte dobry hotel pre 1,5 rocne a 4 rocne deti...
Najlepsie nieco nove😊
Diky🙂

karinkaeich
13. feb 2015

@sakura my ideme tento rok do alanye, hotel monart city (ma ho ck globtour). skus pozriet 😉

sakura
13. feb 2015

@karinkaeich
Dakujem popozeram🙂

tinka76
13. feb 2015

@sesilia
Ako som uz pisala... ideme do turecka po 6x ... vzdy si teda snazime vybrat kvalitny hotel... ale zatial nikdy sme nikto nemali problem...
Moji budu mat tento rok 5 a 7 ... ale boli aj malicky...boli sme prvy krat ked dcerka este nemala 2 roky (je novembrova)... potom sme jeden rok neboli lebo sa v juni narodil Martinko... ale dalsi rok v auguste uz sme boli (Matko mal 14 mesiacov)... a od vtedy kazdy rok.
Boli sme v hoteloch: Crystal Admiral, Ali Bey Club, Selin, Limak Lara a minuly rok Titanic.

karinkaeich
13. feb 2015

@sakura z vyberu sa nam zdal najlepsi, maju 24h. all inclusive, ihrisko pre deti, vsetko blizko 😉

sakura
13. feb 2015

@karinkaeich
My sme boli Evren Beach a chceme zmenu.. Sme tam boli pred 3 rokmi..
Chceme nieco pekne, kvalitne a nie priemysel aby tam bolo milion ludi:-//

ewelinna
13. feb 2015

@tinka76 letime z Kosic a mame 8rocneho syna, aj 19 mesacnu slecnu, ale ta s nami nepojde 😲

lipicano
13. feb 2015

@sesilia - aj my sme boli toto leto v Limak Lara, a mali sme sa vyborne 🙂 ...mali sme dieta stare 3 a pol roka s nami a dokonca tesne po chorobe, bleda ako stena, doznievajuci kasel, bez chuti k jedlu...a najlepsie co sa mohlo stat, ze sme tam prisli, dala sa tam uplne dokopy, postupne jej zacalo chutit a slniecko a more jej spravilo velmi dobre, domov sa vracalo ine - stastne a zdrave dieta...cize v hoteli takej kategorie ako je Limak sa vôbec neboj o hygienu a stravu, po cely den voda a cola v chladnickach vo flaskach v chladnickach po celom arealy, dokonca ja krabickove dzusiky pre deti...v strave si najdes vzdy co ti chuti, aj detom

tinka76
13. feb 2015

@ewelinna
Tak to sa stretneme az tam... my letime z BA.

ewelinna
14. feb 2015

@tinka76 dufam, ze sa spozname....musime vymysliet nejake heslo 😉 poznavacie znamenie.

margaretka12
14. feb 2015

baby a este by ma zaujimalo na ako dlho idete (nasa bude mat 11mes v juni, ked ideme) a ci idete first alebo last minute??????????????????? dakujeeeeem

karinkaeich
15. feb 2015

@margaretka12 minulý rok 12 dní, teraz 11. byt na mne, tak aj celý mesiac. tiež v júni 😉

margaretka12
15. feb 2015

@karinkaeich a vies mi pros poradit cestovku a uz ste si vybrali alebo idete last minute? A aky hotel? Vrela vdaka

margaretka12
15. feb 2015

@lipicano aka cestovka a kedy objednat? Dakujem

lipicano
15. feb 2015

@margaretka12 - my sme boli s Firo Tour, ale tento hotel ma aj Satur a tusim aj Kartago...?...s takym malym dietatkom velka vyhoda ze z letiska je to cca 15 min. Kedy objednat? No minuly rok na tento hotel LM neboli cele leto ziadne.

karinkaeich
15. feb 2015

@margaretka12 my ideme do hotela Monart City (Alanya), na SK ho ponuka jedine Globtour. uz mame zajednane, aj zalohu zaplatenu. ideme 16.6.

karinkaeich
15. feb 2015

@margaretka12 last minute sme nechceli, lebo vtedy byva problem s rodinnymi izbami (my sme 4). a radsej si vyberiem, nech mame aj dobry all inclusive a okolie, nech je blizko centrum a je co vidiet 😉

nefertitka
16. feb 2015

@karinkaeich ze?aj dva mesiace;)
my ideme na tri tyzdne, mala ma zlu imunitu, zlateho stafylokoka v hrdle, na atb je to rezistentne, tak nam dr. radila, ze bud hory alebo more na 3 tyzdne.
Tak vyskusame. Esteze sme nasli aj cenovo vyhodny hotel (si myslim), lebo inak si to neviem predstavit, nastastie, inak by sme museli od Turecka upustit a ist niekde do Chorvatska alebo Talianska. Co tiez nie je zle, ale velmi som chcela este Turecko🙂

karinkaeich
16. feb 2015

@nefertitka waaaaaaaaaaw, tak to zavidim, ze na tak dlho idete (teda odhliadnuc od dovodu). muzovi by nedali ani tolko dovolenky, lebo ideme mimo ich celozavodnej, robi v automobilke. a ja nahanam novu pracu, tak hadam sa to utrasie. kolko vas to cele vyjde?

nefertitka
16. feb 2015

@karinkaeich my sme sa tiez obavali, ze ako to bude s dovolenkou, ale nastastie muzovi daju, len to musime vykompenzovat tym, ze si dovtedy ziadnu nevezme. A ja som s pracou momentalne na tom tak, ako ty.
Cele nas to vyjde na 2400eur. Co si myslim, ze na taku dobu a za troch je super cena. Cez TUi to takto vyslo, cez nasich to vychadza omnoho viac.

margaretka12
17. feb 2015

Baby este jedna dolezita otazka: kocik... Aky smie do lietadla? Ale nie ku kufrom ale ako prirucna... Dik

cinnamon111
17. feb 2015

@margaretka12 ja som ešte nezažila, že by niekto bral do lietadla kočík, vždy sme všetci odovzdali ku kufrom.
Ale odovzdávaš ho až pri nastupovaní do lietadla, tak malé máš na letisku stále v kočíku.
K príručnej batožine by logicky mal ísť len taký čo po zložení spĺňa rozmery príručnej batožiny. ja taký poznám len jeden a to gesslein buggy F4 a oni k nemu dávajú aj tašku, že ke´d ho zložíš, tak si ho zabalíš aj do tašky .

nastasja25
17. feb 2015

@sakura skúste alba resort,detičky budú nadšené 😉

sakura
17. feb 2015

@nastasja25
Bola tam kamoska... Ze celkom fajn🙂
A ze Lara hotel je super..
No budem to musiet popozerat😊

lauraa
17. feb 2015

@nefertitka a co ste vybralali a kedy,v podstate cim dlhsie zostanes tym lacnejsie, hlavne mimo sezony...., drahe su letenky....

nastasja25
17. feb 2015

@sakura my sme boli v tomto a úplne super 😉

nefertitka
17. feb 2015

@lauraa hotel Lonicera World...

margaretka12
18. feb 2015

Nasla som jeden super hotel fame residence lara a jedna rakuska cestovka ho ma v podobnej cene ako jeden slovensky sprostredkovatel... Cestovali ste uz niekto cez dovolenka.sme.sk?????