Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

ewelinna
21. jún 2015

@zebricka23 dakujem za objasnenie, trosku sa mi nezdalo...predsa len Kos a Ke 🙂 , nevedela som v informaciach z Kosickeho letiska nic najst...tak klikam, hladam....

brise
21. jún 2015

Aha tak moze byt. My sme presne kupovali v januari ;)

giugia
21. jún 2015

@tinka76 ....skus zavolat na infolinku hydrotouru,ja som volala dva týždne pred odletom a vedela mi presne povedať o kolkej odlietame aj o kolkej priletime späť a je to identické ako na pokynoch a tie som dostala az teraz v piatok.....môžno tito vvyrieši dilemu 😉

sonia1712
21. jún 2015

Ahojte mamicky,hlasime z marti myra v kemeri krasne pocasie,pomerne teple more,uzasne sluzby a prepracovane detaily pre rodiny s detmi,ale vela vela vela ruskych turistov,okrem par cechov a nejakych nemcov len sama rustina😀😀my s manzelom ako generacia bez zakladov sa ale snazime nieco pochytit hihi tak krasnu dovolenku vsetkym!!!

zebricka23
21. jún 2015

@sonia1712 jupiii, sa tesim z info......izbu mate novu???teda prerabanu,ci starsiu???

epelino
21. jún 2015

@zebricka23 aj ja som si vsimla, ze Hydrotour pridal terminy... mam doma aj katalog a tam je ovela menej terminov, napr. co mam vyhliadnuty hotel, tak je tam skoro kazdy den uz teraz let..

sonia1712
21. jún 2015

@zebricka23 mame novsiu,obrovska kupelna- teda na nase panelakove pomery hehe a vsade je plno zelene,jastericky,vtaciky,drobec sa nepohne od miniozoo,ktore je v areale hotela,na izbe ma potesila rychlovarna kanvica na vecernu kasu😁

natalyi
22. jún 2015

@mirka907 my sme v seline Je to tu velike ale vobec nie prepchate Da sa tu v pohode poprechadzat a aj pre deti je tu toho vela Plaz je tiez velka akurat su vlny a moj maly sa bal ist aj prvy den do mora ale terz uz v pohode 😀

giugia
22. jún 2015

@natalyi ahoj....kolko stupňové je večer. ...deti v pohode kr.rukav a kr. Nohavice stačia?

zebricka23
22. jún 2015

Nove foto EFES

@medo @brise

tinka76
22. jún 2015

@zebricka23
Uz som ich pozerala... na tej predposlednej je vlavo vidiet asi rozostavany aquapark.... takze to este nie je hotove 😕

martina1305
22. jún 2015

@tinka76 skoda toho aquaparku, nasa mala sa tesila na tobogany 😒

tinka76
22. jún 2015

@martina1305 Ja stale dufam ze to do nasho prichodu stihnu. Ked si tu fotku stiahnes a zvacsis , tak nejaka mensia smyklavka - modra- tam uz je.
Inak prave som dostala pokyny 😕... a tiez nam odlet posunuli na 1:20 v noci... presne ako vlani ... co uz...

brise
22. jún 2015

@tinka76
@zebricka23
@martina1305
Nam povedali ze do 25.6 ich spustia, no zatial sa detska budu spustat na tom mensom modrom, dnes o 23.20 sme na letisku tak zajtra vam pofotim aktualny stav toboganov ;)

martina1305
22. jún 2015

@brise dakujeme a stastnu cestu.

jankastubka
22. jún 2015

Tak my sme boli v Rubi, velmi sa nam pacilo. Len skoda traviacich problemov. Mala vracala v piatok este na dovo. A my s manzelom po prichode na striedacku.
Ale dovolenka to bola inak krasna.

katkak512
22. jún 2015

@sonia1712 jeeej super. Som rada,ze je tam dobre. Aka je plaz? Piesok alebo kamienky? My sme mali na kazdej dovolenke samych rusov. Iba v jednom hoteli sme stretli cechov. Nam to vyhovovalo aspon nam nikto nerozumel. A s personalom sme komunikovali iba po anglicky. Vzdy sa ku nam spraval personal lepsie ako k rusom. 🙂 Prajem este prijemnu dovolenku.

hasleerka
22. jún 2015

Jaj vy ste sa tu viacere nasli co idete...a ku mne sa zatial nik nepridal...zeby do konakli nik nechodil ☹

katusiatenko
22. jún 2015

Ahojte.Má niekto skúsenosti s cestovnou kanceláriou solvex?Chceli by sme íst cez ňu do Turecka. 🙂

jejo
22. jún 2015

@katusiatenko ja osobne nie, ale pamatam si pripad ked mali aferu s bulharskom. Uvadzami 3-4*hotel a bol to kemp kde chceli ubytovat skupinu viacerych ludi , tusim 8 do 1 izby... Skoncillo to na sude 😔. Pamatam si to preto ze ucastnici boli priatelia mojej kolegyne advokatky.

luba142
22. jún 2015

@katusiatenko ani ku mne 😒

silviaaa21
22. jún 2015

@natalyi Plážové osušky môžem meniť každý deň? My letíme v stredu, tak či mám baliť pre malého.

mes1177
22. jún 2015

@hasleerka Ani ja som si tu nenašla nikoho kto by siel do Kahya Aqua Resort

lauraa
23. jún 2015

@silviaaa21 ja nosim vzdy jednu osusku so sebou, TU co dostaneme na plazi je na lehatko na utretie mam svoju...

sesilia
23. jún 2015

LIMAK LARA niekto?

brise
23. jún 2015

@tinka76
@zebricka23
Tak sme tu ;( a faaaaakt sklamanie
Jeden bazen uuplne zeleny, tobogany vobec neposkladane boooordel okolonich, hotel ako tak ok krasny ale aj tak sa to na 5* novostavbu nechyta. Oskrete parkety, dvere od balkonu nam dali izbu s balkonom aj predzahradkov so strkom kde su spaky a dolamana dlazba, a daj tam deti ;( podium rozbabrane neviem kde bude vecerny program,nijaka zelen proste fakt sklamanie, mozno o rok to tu bude ok,

tinka76
23. jún 2015

@brise uff... tak teraz neviem co robit. Super je ze vas aspom hned ubytovali. Som zvedava co vam povie delegat... a ako je na tom klub markiza.... cakame na kazde nove spravy.

melipa
23. jún 2015

@brise, @tinka76, @medo, @adka_m, @martina_1305 - ☹ 😠 😲 ...co teraz?

mici111
23. jún 2015

@katusiatenko ja som bola cez solvex dva roky dozadu na rhodose a NIKDY VIAC!!!! neodporúčam!!

majkacoke
23. jún 2015

@brise ☹(((