Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

harmi
16. apr 2014

baby myslite ze hechter bude mat take super vypredaje aj na jul a august? nemate skusenost ako to mavaju? alebo niekoho v hechteri...

lia09
16. apr 2014

mna by zaujimalo este mesto belek,lebo tam ideme ci tam je nieco na videnie,kam sa oplati ist a tak

yollanda
16. apr 2014

@harmi s hechterom nikdy v zivote. nechali nas v bulharsku, nikto nam nic nepovedal, vyhodili nas z hotela. ked sme sa v hechterovi stazovali, tak nam povedali, ze mame byt radi,ze nas aspon do ostravy doviezli. doletiet sme mali do ba.
NIKDY NIKDY V ZIVOTE

erinka123
16. apr 2014

@peggy589 aj taxíkom aj dolmušnami(mini bus) 😉 za taxik som platila cca 7eur zaleži kolko je km do side od hotela aj to sa da dohodnut ale iba s niektorími ,a dolmušne sme mavali raz zadara patrilo to ku hotelu a raz som platila 1euro

erinka123
16. apr 2014

@harmi tak na ten hechter som aj ja zvedava vätsinou čo teraz ostalo bolo odlet sliač a košice iba 8 dnovky BA bola hned fuč ,mne jeden znami hovoril že take zlavy uz nebudu mat a ked pozriem klasika terminy a cenik tak kopu toho sa tam preriedilo na jul a august ale dufam že ked niečo strelia nejaky last tak budu po 1 izbe a cca 800e na os( to je moj nazor) lebo oni jediny nemaju zvyšene palivove poplatky a neplati sa ani za infant...tak vedia že ludia u nich kupia aj za taku sumu....ale necham sa prekvapit

nivi
16. apr 2014

@lia09 tam ani tak nic :D Aspendos je tam celkom blizko, delfinaruim, golf :D a to je asi vsetko podla mna. Uz len nejaka prechadzka po mestecku. V Seriku tiez nic zaujimave.
To uz skor vylet do Antalye na vodopady, do historickeho mesta, lunaparku, Perge, alebo tam je este taky parcik s miniaturami pamiatok z celeho Turecka.....

lia09
16. apr 2014

@nivi och skoda zase budeme trcat na hotely.Ale tie vodopady som pozerala v ramci fakultativneho vyletu takze asi skusime to

nivi
16. apr 2014

@lia09 ano Belek je taky. raj pre golfistov a milovnikov rezortov. ale daju sa urobit vylety, len na to treba bud teda ist na organizovany alebo rentnut auto

harmi
16. apr 2014

@yollanda my sme boli s hechterom uz veeeeeeelmi davno v egypte a vtedy bolo vsetko super. tak sme mali stastie.

zuzla2
16. apr 2014

my sme boli s Hechterom v roku 2012 v Turecku a absolutne ziaden problem...

peggy589
16. apr 2014

@harmi aj tento rok idete do Turecka?u nas ma Turecko premieru,tak som zvedava....

peggy589
16. apr 2014

aj my sme už boli s Hechterom a uplne v pohode,všetko ok,bolo to v Bulharsku...

peggy589
16. apr 2014

@zuzla2 ahoj a v ktorom hotely ste boli?

zuzla2
16. apr 2014

@peggy589 v Side Star Resort

peggy589
16. apr 2014

@zuzla2 🙂 a mohla by si mi napisat ako tam bolo??Lebo aj my tam ideme...

eweny
16. apr 2014

Caute bol niekto z vas v novum lilyum v side? Letime tam 10.6.z Blavy z Hechterom.

zuzla2
16. apr 2014

@peggy589 fantasticky...co som pozerala..tak teraz tam este cosi prirobili...all inclusive 24h, kanvica na izbe..kazdy den doplnany minibar.akurat trosinku dalej na plaz...🙂

peggy589
16. apr 2014

@zuzla2 to viem,že je to trocha dalej,ale tak hadam to nebude take sztrasne a ide sa na plaž cez nejaku zahradu...izba bola pekna?Nemali ste hnačky?lebo toho sa obavam najviac,ideme s 21 mesačnym synom...ake boli animacie??bolo tam čo robit?

zuzla2
16. apr 2014

@peggy589 ano cez zahradu..ale chodi tam aj ten ich minibus..co vozi dole...hnacky ziadne (a to sme boli v Turecku 2x)..my sme boli dokonca s este mensim..syn mal vtedy 18m 😎 animacie super..je tam slovenska animatorka Julka..nasa dcera dokonca chodila doobeda a obcas aj poobede do detskeho klubu..super ihrisko pre deti je tam..wifi pise,ze za poplatok,ale my sme sa normalne pripajali na izbe🙂

peggy589
16. apr 2014

@zuzla2 a strava bola dobra?

harmi
17. apr 2014

@peggy589 velmi radi by sme znova do Turecka. Boli sme uz 2x a vzdy bolo fantasticky. Strava je tam vynikajuca tak hnacky by nemali hrozit. Predtym sme chodievali kazdy rok do Egypta. Maly bol v Egypte prvy krat ako 22mesacny 😎 Potom bol este 2x a vsetko bolo unho v poriadku.

uvidime asi ake budu LM na jul a august lebo kedze uz budeme mat skolaka od septembra tak jedine cez letne prazdniny uz budeme moct chodievat. Predtym sme vzdy v juni a v septembri chodili.

peggy589
17. apr 2014

@harmi ved dufam,že aj nam sa hnačky vyhnu a že si to užijeme....to je jedine,čoho sa bojim...boli sme v Egypte,ešte pred krpcom a tam sme tiež nemali žiadne tažkosti,bolo tam perfektne,tak snafd aj tu to tak bude...🙂

harmi
17. apr 2014

@peggy589 ja si myslim ze tam urcite nebudete mat hnacku. tam vyborne varia, je to tam na urovni 😵 neboj sa

sintra
17. apr 2014

dievcata, bol niekto minuly rok alebo sa chysta tuto sezonu v juni do IC Santai, Belek?
Ak by na oplatku niekoho zaujmal Grand Prestige v Side alebo Aska Buket v Okulcalar, dam info.

nefertitka
17. apr 2014

@harmi ahoj, tak znova Turecko? 😉

harmi
18. apr 2014

@nefertitka ahoj 🙂 no uvidime, najradsej by sme znova do Turecka 🙂 pozeram ze aj vy ste mu ostali verni 🙂

nefertitka
18. apr 2014

@harmi ano, uz tretim rokom;)

moonaa
18. apr 2014

Dievčatá, zaujíma ma jedna vec. Viaceré tu píšete, že ste dali v hoteli pri ubytovaní recepčnému do pasu nejaké všimné a oni Vám potom dali lepšiu izbu. A teraz to, čo ma zaujíma- ako je to možné, ved u nás ked si kúpiš nejaký pobyt s konkrétnym typom izby, tak Ti určite za tú istú cenu nedajú niečo nadštandard. Snáď som to opísala zrozumiteľne a podelíte sa so svojimi skúsenosťami. Inak ideme do Lara Baia a ked sa tu na ten hotel pýtam, až sa začínam báť, či vôbec existuje😀 doteraz mi nikto nenapísal, že by tam bol...

lauraa
19. apr 2014

@moonaa ano, zaplatis si izbu ale tato moze byt od plaze pekne daleko, a za maly baksis( co ocakavaju v turecku vsade) dostanes izbu v prvej rade....my sme nechavali sprepitne aj casnikom v restike alebo na bare pravidelne aj ked sme mali al. inkl...

lauraa
19. apr 2014

@moonaa cez koho idete a kedy?