Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

13mandy
15. máj 2014

@lauraa Vďaka 🙂 Našla som aj ja niečo, má lepšie hodnotenia, lebo je 5* oficiálne a Beach je 4*. No ale aj tak čakám na prvé recenzie od "nekritických" Slovákov 😀 😀

z9z9z9
15. máj 2014

@petrina82 jej to je super tak sa stretneme 😀 nie este som nevidela cas odletu ☹

nefertitka
15. máj 2014

@z9z9z9 boli sme tam minuly rok🙂 v albume mam aj par fotiek, ked chces, pozri, je skvely, velky komplex bazenov, aj pre deticky, smyklavky, strava vynikajuca a pestra, animacie super...no budete spokojni🙂

z9z9z9
15. máj 2014

@nefertitka dakujem,uz som si pozerala album,fotky su nadherne 🙂 uz sa tesime na dovelenku 😀

nefertitka
15. máj 2014

@z9z9z9 mate sa naco🙂 fakt je tam super...ak mas hocijake otazky, pytaj sa;)

z9z9z9
15. máj 2014

@nefertitka 😉 a more bolo ciste?a este by som sa chcela spitat ci ste boli aj v meste Side a ci neni daleko od hotela?

harmi
15. máj 2014

@z9z9z9 pripajam sa k nefertitke aj my sme tam boli minuly rok a je supeeeeer. more uzasne, dost vlny boli na blaznenie a v Side sme boli skoro kazdy vecer na nakupoch . nieje to daleko. tak isto aj Manavgat. 🙂

z9z9z9
15. máj 2014

@harmi
@nefertitka baby,naozaj dakujem za info 🙂 tak veru mame sa naco tesit 😀

harmi
15. máj 2014

@z9z9z9 to sa veru mate, bolo super 🙂 tak si to uzite.

petrina82
15. máj 2014

@z9z9z9 odlet mame 4.10 rano

z9z9z9
15. máj 2014

@petrina82 to fakt tak skoro rano?ale z jednej strany je to dobre 🙂 diky za info 🙂

nefertitka
15. máj 2014

@z9z9z9 uz ti
@harmi odpovedala🙂ciste more, vlny vacsinou velke, co my by sme radsej male, ale tak co uz...vsetko ostatne bolo super 😉

peggy589
15. máj 2014

@nefertitka ahoj a bolo teple?Viem,že ste boli začiatkom juna tušim...

nefertitka
16. máj 2014

@peggy589 take akurat, trosku mozno studensie,ale nic strasne....my sme boli uz od 25. maja na dva tyzdne🙂

stankapk
16. máj 2014

@divaka aj my sme boli v Bella resort minulý rok, bolo super!!! baby si to uzili, my tiez... tento rok hotel renovovali, tak bude este lepsie. krasnu dovolenku 🙂

dannynko
16. máj 2014

Ahojte,

ak teda ide niekto do zrekonštruovaného hotela Primmasol Serra Gardem v Turecko, poprosím Vás, keby ste sem potom dali Vaše názory. Aj my to máme už zaplatené, len chceme vedieť, ako to tam v skutočnosti vyzerá. Ďakujem.

divaka
16. máj 2014

@stankapk jej dakujeme no pozeravam ich na fb ako prerabali 🙂 sa tak tesime len ja asi neviem to lietanie ci zvladnem 🙂

kosska3003
16. máj 2014

@dannynko my ideme 20 juna 😀 😀 potom podam info aj foto 😀

vanduska3
16. máj 2014

@dannynko aj my ideme 20 júna, tak to budeš mať dvojmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lipicano
16. máj 2014

@tinka76 - prosim ta ako to bolo v Limaku s osuskami na plaz...dufam ze nemusim brat z domu

anka2103
17. máj 2014

Mam otazocku. Rada by som so svojim 19mes.syncekom sla na dovolenku. Len on rano a vecer na spinkanie pije mliecko. Ako to riesite, lebo len to ma napadlo ako problem ist niekam koli tomu.

lenkaleg
17. máj 2014

@anka2103 ahoj. aky problem v tom vidis. zober si so sebou nutrilon a flasku, vodu kupis aj tam, popripade si zabal 1-2 flasky dojcenskej a tiez ohrievac mlieka 🙂)).....my sme boli minuly rok ked mal 9 mesiacov v Spanielsku a s tymto nebol ziadny problem. ak mas nejake otazky spytaj sa kludne.

nefertitka
17. máj 2014

@anka2103 v restauracii urcite bude mlieko, minimalne na ranajky davaju, k cerealiam a tak aby si clovek mohol nacapovat, no a na vecer my balime normalne do kufra zo dve tri krabice mlieka a davame na izbe

anka2103
17. máj 2014

@lenkaleg len maly pije klasicke 1,5% inak by som to neriesila. A este kde zohriat

anka2103
17. máj 2014

@nefertitka. A zohrievas ako? Tak myslela som zobrat so sebou, len ma nenapadlo ci mozem do kufra a ci sa s tym nic nestane.😉

lenkaleg
17. máj 2014

@anka2103 ano v tom ohrievaci zohrievam. nieeee nic sa ti s tym nestane, nejak to zabalis do kufra. a vsade uz najdes v potravinach - v supermaketoch aj detske vyzivi a pudingy a tieto veci, cize nemusis toho vela brat z domu. ja som sa uz naucila tak. alebo vies aj v mikrovlnke som uz zohrievala na hoteli. vzdy si zistim, ci ma hotel mikrovlnku na izbe a ked ma, tak neberiem ohrievac na mliecko. ale vacsinou to maju izby/apartmany. a co sa tyka tekutin pocas letu, vdzy som dodrziavala pokyny na letisku ale aj ked mas viacej toho ci mlieka alebo cajiku, to beru do uvahy, niekedy ta poslu bez problemov dalej inokedy to ochutnas pred nimi na letisku a nie je ziadny problem.

katemis
17. máj 2014

@anka2103 my sme tak boli minulý rok, malý pil ráno, aj večer mlieko. Nič sme si z domu nebrali, na raňajkách majú mlieko a večer nám vždy v reštike ďalšie mlieko dali, aj celú krabicu. Keďže nemáme ohrievač, vždy nám ho buď ohriali v reštike, alebo som ho ohriala pod horúcou vodou na izbe. Jemu stačí také letnejšie 😉

anka2103
17. máj 2014

@katemis aj mojmu take staci a kde ste boli? Len on niekedy chce jednu a nikedy aj 2 vecer

mirkamurko
17. máj 2014

@anka2103 naša tiež pila plnotučné a tam som jej kúpila umelé a kanvicu som si zobrala so sebou,a potom ked došlo ku konci asi predposledný deň,tak som tam kúpila krabicové a poprosila ich zohriať v mikrovlnke aj na letisku boli ochotný,ale v jedálni bolo na čapovanie mlieko do tých guličiek.

katemis
17. máj 2014

@anka2103 boli sme v calimera serra palace a v side star beach,v obidvoch hoteloch nebol problem a mlieko davaju klasicke krabicove.nie som si ista, bolo asi plnotucne. Tak si zober 2flasky a das si ich naplnit.ak ti jedno ostane,das si do chladnicky na izbe a mas vybavene 😉