Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
1. jún 2015

@babulka82 tu je to uplne bez problemov 😉

adrianazs
1. jún 2015

ahoj no neviem nepoznam ten vas hotel my chodíme do ali bey club manavgat pre deti detsky bazen s atrakciami vodny park atd maju tam fakt super programi vecer rozne show aj pre rodicov a kolotoce side je nadherne na prechadzky aj na pamiatky uz toho roku menime destinaciu tak prijemnu dovolenku vam

erikajanik
1. jún 2015

@nefertitka Dost si ma potesila, kde vlastne ste- oblast- mesto, daleko od side? Aby sme aj my mali teplucko😜

epelino
1. jún 2015

@nefertitka ahoj nasla som ze si bola v onyria claros minuly rok,mohla by si prosim napisat ako sa vsmpacilo?byvali ste v hoteli alebo vo vilkach?dakujem

kosska3003
1. jún 2015

@epelino co viem minuly rok bola v Hane garden sne boli v rovnaky termin my sme boli vedla v primasole

martuska75
1. jún 2015

@majkacoke
@adka_m
@brise My sa chytáme v polke augusta tak kto pôjdete skôr, tak dúfam že pošlete nejaké fotky + riadnu receziu 😀 😀 😀 Samozrejme, ak idete neskôr, tak určite pridám ja ked sa vrátime.
Ja som písala aj na FB cestovky nech pridajú nejaké fotky ale vraj nič nemajú. 😉

martuska75
1. jún 2015

@babulka82 Neviem teda konkrétne tvoj hotel ale myslím že v turecku v tom nebýva problém. Ja som pravidelne balila malej do plastovej nádobky ked bola malinka a acez obed spala. Prvý deň kukali že o čo mi ide, ale ako som to kuchárovi vysvetlila - tak už mi sám ukazoval kde je ryža, dusená zeleninka a kura (to som brávala) Za to na Rhodose ked som malému decku brala nahryznuté (nedojedené) ovocie čo už nevedela obsedieť v jedálni tak to prežívali akoby som s tým išla obchodovať.

brise
1. jún 2015

@martuska75
My odchadzame 23.6 ;)

babulka82
1. jún 2015

@martuska75 no to je super ,ved uvidim ak sa mi podari udržat aspon do 13 tak by bolo super aj by sme sa najdeli spolu a dala by som ho spat až potom. Hotel nemame ešte vybraty kedže chceme ist cez last minute.A postielku detsku by mi dali ked si vypytam ? mali ma sice 2 roky ale spava ešte v postielke.

martuska75
1. jún 2015

@babulka82 Pochybujem že by v slušnejšom rezorte bol problém s postielkou. Nám ju nanominovali aj ked sme nepýtali 😉

danulkaja1
1. jún 2015

prosím vás tie ktoré ste boli v Turecko,ešte stále platí,že s Turkami na trhu sa treba zjednávať?a dajú sa v tých ich stánkoch kúpiť veci do vody,napr.nafukovačky,plážové rakety....

martuska75
1. jún 2015

@brise No tak to ste skôr na rade. 😉 Tuším ste na adrenalín, ked ste to hned v júni riskli 😀 😀 😀

tinka76
1. jún 2015

@martuska75
@brise
@majkacoke
@adka_m
My ideme na druhy termin od 3.7. .... tak potom sa tiez ozvem.
Inak dik za fotky ☺

vika35
1. jún 2015

@danulkaja1 veci do vody kupis v pohode. a zjednavat tak ako kde ale ja som zatial skoro vsade na trhu zjednala.

martuska75
1. jún 2015

@danulkaja1 Na klasických trhoch v meste určite zjednávať -oplatí sa v okolí hotelov a v hotelových obchodoch už je to poslabšie. Nafukovačky, trička, plážové šaty, kýbliky a tak určite budú mať.Ale asi záleží aj od toho kam idete č sú tam okrem hotela obchody.

adka_m
1. jún 2015

@tinka76
@brise
@majkacoke
@martuska75 dievčatá my ideme 4.8., takže sa striedame s martuskou75, teda budeme čakať, dúfam len pozitívne recenzie. Len chcem poprosiť, keď tam budete, pozriete mi prosím, či má telka v hoteli usb port, lebo chceme deťom zobrať prenosný hard disk s rozprávkami. Vďaka moc

erikajanik
1. jún 2015

Tak toto by som aj ja chcela vediet, kto bol v kamelya r., da sa pustit usb v telke? Dakujem 😉

epelino
1. jún 2015

@kosska3003 aha, tak som si to mozno pomylila, som sa dostala do minulorocnej temy nejakej, tak dakujem 😉

martuska75
1. jún 2015

@adka_m
@brise
@tinka76 To je super. Strašne som zvedavá, hlavne na tú pláž. Ked som hľadala po nete fotky, tak ako tam pribudli tie vybetónované muriky vpredu od bazénov, tak netuším kde dajú lehátka. Ale inak to nevyzerá zle. Dúfam, že Sunis nás opäť nesklame. 😉

adrianazs
1. jún 2015

ahoj martuska 75 prepac to kde presne idete side a ktory hotel dak.adka

skriatko
1. jún 2015

Ahojte, chysta sa niekto 5.6.-16.6. do Hotela Annabella Resort? Odlet z KE? 🙂

majkacoke
1. jún 2015

@martuska75 no ja som si myslela, ze ten betonovy mur je tam docasny koli stavbe a ze potom ho odstrania...myslis, ze tam zostane? Na fotkach v katalogu nie je takyto mur len nejake kriky...to bude teda prekvapko😉

danulkaja1
1. jún 2015

prosím vás zástrčky v Turecku sú aj na naše nabíjačky na telefón,či treba brať tie redukcie?

peny33
1. jún 2015

Ahoojte zienky,my sa chystame do Turecka s 1,5rocnym malym a zacinam stresovat,ze co vsetko mu mam nabalit? Saty je mi jasne,ze ake ,ale kozmetiku,lieky atd??

katariang
1. jún 2015

@peny33 Ja som vcera balila taky zaklad- chceme ist cca 12.6 na LM ale kedze dovtedy makáme pomaličky balime.
Malej( 3r.) som brala hlavne opalovaky 50+, po opaľovaní, a lieky ako padanol, brufen,kinedril,nieco na hnacku na zapchu,na spaleniny, na zadocek.kasel, sopliky,urologicke tazkosti,odreniny,naplaste.....na oblečenie neberieme nejak vela toho

vika35
1. jún 2015

@danulkaja1 normalne ako u nas

mirullka
1. jún 2015

@katariang ahoj, ja som este pribalila Fenistil /na stipanceky/, octanovu masticku /minuly rok sme si na toboganoch vyvrtli clenok/ a teplomer. Inak dobry zoznam 🙂

mia265
1. jún 2015

@peny33 V turecku kúpiš veľa liekov našich, alebo majú iné s rovnakým účinkom. Ale keď ste zvyknutí napr. na coldrex,ten nemajú. Ale zas majú iné niečo,takže neumrete 😀

adrianazs
1. jún 2015

@peny33 ahoj ja balim malému stale jednu igelitku luekov clovek nigdy nevie co ho stretne maly mal 6 a pol mes. ked letel prvy krat na rhodos v lietadle prespal cely let kedze sme leteli vecer o 11 z ke hroza do hotela sme dosli nad ranom na letisku my sme maliu uz pripravene taxi zariadila nam to ck tak do igelitky balim hlavne sirupceky od kasla teploty dithiaden tb tb na bolest ako nurofen cipky od teploty fenistyl gel tzv.cierne uhlie tb.do uska kvapky borum aspon si myslim tak sa volaju do nosa spray masticku framykoin naplaste no v tej igelitke mame aj my s manzelom pre pripad keby trebalo asi sa ti to zda vela ale clovek nigdy nevie minuly rok nam maly na dovolenke v turecku druhy den vecer dostal teploity a dost vysoke delegatka nam vybavovala lekara ktory konstatoval anginu des a hroza ale nastastie este si to maly uzil sest dni sme boli zavrety v izbe bral antibiotyka takze minuly ropk dovolenka nebola nic moc tak tak prijemnu dovolenku my ideme toho roku na kretu pekny den

martuska75
1. jún 2015

@adrianazs Nejdeme do Side. Je to na druhej strane (smerom ku Grécku) - egejská riviera pri Izmire. 😉 Pri Side už sme boli 2x a manžel tam vraj už môže robiť sprievodcu (podľa jeho slov) 😀 Takže kompromis - opačná strana Turecka.