Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

vika35
5. jún 2015

@teskoma mojito maju skoro vsade nie len v kvalitnejsich hoteloch. ale ak to myslis ako ponuku v ramci ALL tak to skor len tych ULTRA ALL je v cene ako pise @cinnamon111 , inak si ho musis normalne kupit

teskoma
5. jún 2015

dakujem baby, mame ultra al, potesili ste ma 🙂)

zebricka23
5. jún 2015

@trpezliva ahoj,aj my ideme do Kemeru.....co ste mali oblecene ked ste sli hore???

zebricka23
5. jún 2015

@sonia1712 ahoj, my tam ideme az o mesiac...tak daj vediet ako ste sa mali 🙂

danulkaja1
5. jún 2015

@cinnamon111 možno hlúpa otázka,ale ako budem vedieť čo je v cene?Majú nejaký nápojový lístok,kde je napísané čo je v AL?

cinnamon111
5. jún 2015

@danulkaja1 no pokiaľ ideš na dovolenku poskytujúcu služby ultra AL, tak by si v rámci stravy a nápojov nemala v hotelovom komplexe platiť za nič. Nie je v bare nápojový lístok rozdelený na to čo je v cene a čo je platené. Si na dovolenke ultra AL a neplatíš si proste za nič. Ja teda takú skúsenosť nemám, aby som vytiahla peňaženku a platila si za niečo . Postavíš sa k baru vypýtaš si čo chceš, dostaneš a ideš...Samozrejme sú služby ktoré sú spoplatnené - welnes, masáže, kaderník, kozmetika, prenájom tenis. kurtov, prenájom, plážové záležitosti ako surfing, a jazda na banáne, vodné skútre a pod. - to si platíš. Jedlo a nápoje nie. Aj tie čo máš na izbe v bare sú zadarmo, vypijete a každý deň vám doložia nové. Teda ja mám takú skúsenosť, tento rok ideme do Turecka 4 x. a vždy to tak bolo.

vivi
5. jún 2015

Baby, ktoré podľa vás sú lepšie k moru do vody?

kakaovyrez
5. jún 2015

@vivi Tie prve, mozes ich prisposobit na nohe, vysusia sa rychlejsie a nebudu tlacit na palce. Tie druhe by sa asi tak rychlo nevysusili, takze by zbytocne chladili.

baska1
5. jún 2015

@vivi ja skor tie druhe, mas kryte prsty a su ohybnejsie

lauraa
5. jún 2015

@danulkaja1 normalne by si to mala mat v popise cestovnej kancelarie co je v cene zajazdu... My sme minuly rok platili 1€ za cerstve stavy a napoje na diskoteke vsetky AJ nealko...

lauraa
5. jún 2015

@teskoma na nete pisu ze koktaily na plazi v bare stoja 2 €

luca223
5. jún 2015

caute. neviete co stoja take tie vodne srandicky v turecku .myslim banan, skuter a tak.dakujem

erikajanik
5. jún 2015

@vivi Aj ja by som brala tie druhe, mali sme podobne ako tie prve, ale mala v tom zakopavala a dorachala si prsty. Este k tomu to prestalo aj lepit po case.

martuska75
5. jún 2015

@teskoma
@danulkaja1 Ani v rámci Ult. AI nemusí byť úplne všetko zadarmo 😉 Dokonca aj v tom istom hoteli nemusí byť to isté pitie zdarma. Boli sme v rovnakom 2x po sebe a raz mali mojito v cene a raz druhý raz tam bol malý doplatok a iné koktaily boli zdarma (píše sa to na izbu a platí obyvykle naraz). Mala by si mať jednak info z cestovky, alebo býva aj nápojový lístok na bare, ak sa niečo pripláca. 😉

martinaca
5. jún 2015

@danulkaja1 Ahoj na recepcií htl. si vypýtaj letáčik co všetko spadá do all in alebo ultra all in balíčka po prípade si to pýtaj od delegátky. V rámci all in môžeš mať v cene nielen jedlo a nápoje ale aj napríklad nemotorizované športy vstup do kúpeľov atď.

danulkaja1
5. jún 2015

@martinaca ďakujem za odpoveď,budúci rok budem fakt vyberať dovolenku v tvojej cestovke,lebo vidím ,že sa naozaj vyznáš😊

martinaca
5. jún 2015

@danulkaja1 Budem veľmi rada🙂

danulkaja1
5. jún 2015

@martinaca a ešte sa chcem spýtať býva niečo podobné ako LM aj na ubytovanie v Prahe?

martinaca
5. jún 2015

@teskoma veľmi dobrý výber hotela Maxx Royal Belek ale ani jeho sesterskí hotel Maxx Royal Kemer nieje na zahodenie🙂
http://www.catravelpoint.sk/Zajazd/?ID=342757

martinaca
5. jún 2015

@alienka73 už sa neplatia asi 3 rok🙂

martinaca
5. jún 2015

@danulkaja1 žiaľ nie:/.. last minute pokyny vznikajú /vo väčšine prípadov/ tak, že daná CK si na začiatku roku pred vytlačením katalógu dohodne z hotelmi koľko kapacít a za aké ceny nakúpi od hotelierov dopredu. Teda ak tie htl nepredajú klientom na začiatku roku ostanú im na Last minute /niekedy ale aj tieto kapacity však vracajú pokiaľ by CK mala mať veľkú stratu/. Neviem o tom,že by niekto nakupoval dopredu kapacity v Prahe takže im nemá čo ostať. Skôr je lepšie prahu riešiť skôr ,kedy nájdeš viac možností ubytovania...

erikajanik
5. jún 2015

@luca223 Toto Je v Side, ale bude to asi vsade rovnake😉

luca223
5. jún 2015

dakujem

petrina82
5. jún 2015

@vivi mame tie druhe, dcera ich mala minuly rok, tento rok sme jej kupili dvoje kazde inej farby a synovi tieto modre . ich vyhodou je to, ze dieta ked zakopne si neoskrie prsteky a zaroven krasne sedia na nozke. ta latka je nieco ako neopren takze myslim, ze to aj rychlo schne, my sme nepouzivali do vody.

erikajanik
5. jún 2015

@nefertitka Tak vam delfin a nam sa vcera spred dveri zahade stratila lodka- rybka. Take som mala nervy, ale muz ju dnes zbadal pri bazene plnu hraciek, nikto pri nej nebol, tak si ju zobral. Neviem kto nam ju slohol, ale to je vrchol!

nefertitka
5. jún 2015

@erikajanik no pekne,my uz si takmer vsetko radsej odnasame so sebou,ked ideme prec.

erikajanik
5. jún 2015

@nefertitka No ale my sme to mali na chodbe, nechcela som to brat na izbu ani na balkon, ale teraz to mame na balkone- UŽ

babulka82
5. jún 2015

@erikajanik
@nefertitka kočky a aké je počasie? Tu u nás stale ked pozerám tak ukazuje 26.

erikajanik
5. jún 2015

Aj mne ukazuje 26, v tel., ale pece o dusu a more je super, tu ides do mora 20m a stale voda po pas, je uplne super - tepla. Ja horucavu moc nemusim a aj toto je na mna dost. Len vecer je uz chladnejsie, ale to bude uz len par dni😉

ppppetra
5. jún 2015

@martinaca aku mas cestovku?