Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
4. jan 2016

@popova my mame strach a ani tam radsej nejdeme...co ma velmi mrzi, ale co uz, radsej si pockame, aka bude kde situacia a podla toho budeme vyberat. Ale urcite nie ziadna arabska krajina.

mk22
4. jan 2016

..ja milujem svoju rodinu..a 10 dni pri so strachom, z ktorej strany sa co stane..to nepotrebujem taku dovolenku, a to sme pri mori rok co rok..ale situacia je katastrofalna..v turecku tiez..to co tam nebolo nic hrozne, neznamena, ze je to tam bezpecne..uz samotny let je riziko..u nas tento rok krasy nasej krajiny.. 🙂

jejo
4. jan 2016

Ahojte dievcata , prosim ma niektora z vas skusenosti s tymto rezortom? http://www.regnumhotels.com/ dakujem za odpoved a prajem vsetkym stastny Novy rok 2016.

veselamirka2
4. jan 2016
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

ja by som nesla teraz v tychto nepokojoch do Turecka

ivkalam
14. jan 2016

V pondelok sme zrušili naplánovanú dovolenku do Side v Turecku. Cestovka nám včera vrátila peniaze :o(

sakura77
19. jan 2016

No veru aj my už prehodnocujeme turecko😕

olik2009
19. jan 2016

@ivkalam aku ste mali cestovku?

sardinka335
19. jan 2016

A čo hovoríte na Cyprus? Turecky....my by sme chceli ist...tam sa mi to zda realtivne kludne aj čo som pozerala info. na ministerstve.

gabika53
19. jan 2016

My sme min tyzden zrusili Turecko, vraj sa tam predpokladaju dalsie utoky...skoda... ☹ tak ideme s detmi na Kretu

ivkalam
20. jan 2016

@olik2009 TUI ReiseCenter. to sú sprostredkovatelia a mali sme ísť cez nemeckú cestovku.

popova
9. feb 2016

Mate niektorá skúsenosti s CK HAPPY TRAVEL? majú celkom pekné ponuky ....

baumka
9. feb 2016

@popova nebola som,ale tú sú nejaké recenzie,dole sú najnovšie http://www.dobrodruh.sk/node/7164#comment-26464

mk22
9. feb 2016

@popova boli sme 3x po sebe a dovolenka super 🙂

ninka1234
9. feb 2016

@popova my sme boli s nimi v Turecku, a boli sme veľmi spokojní. Delegátky majú skvelé, čo sme potrebovali vedieť na všetko odpovedali, odporúčali, vybavili

popova
9. feb 2016

@ninka1234
@baumka dakujem dievčatá

martuska75
20. feb 2016

Aj my tento rok Turecko určite vynecháme. kA by sme išli, určite by som si neoddýchla, lebo by som bola v strese.

katka512
29. feb 2016

@olik2009 ahoj citam ze idete do turecka do akej oblasti idete? my mame tiez uz zaplatane ideme do Avsallaru v juni.....

sakura77
15. mar 2016

fuha...baby ,dalsi utok v turecku... 😖 ☹

luciaalex
15. mar 2016

turecko? turecko? to nemyslite vazne dievcata? pred takmer rokom som nieco riesila v cestovke a dievcina ma silou mocou tlacila do tuniska. hovorim jej ani sa nenamahajte. a v juni to tu bolo.
nanestastie zijeme casy, ked musime viac uvazovat a byt trochu opatrnejsi a zodpovednejsi, a nevymenit mozno vyhodnu cenu za dovolenku za pocit bezpecia. niekto povie ze stat sa moze vsade (pariz, ,londyn, madrid). ano, moze, ale su miesta, kde sa to, zial, stane mozno trochu pravdepodobnejsie
staci sa trochu lepsie pozriet na mapu (migracne trasy), odsledovat spravy vo svete a vyber je natolko zuzeny, ze tento rok ani nie je moc kam ist. a kedze tema je turecko, moje tipy neuvadzam. tak stastny vyber a stastny navrat, kamkolvek niekto z nas pojde

gabika53
15. mar 2016

No v mojom okoli vsetci zrusili Turecko, ako aj my...dovolenka je o pohode a relaxe, nie o sttrese, ci daco bude ci nie...Ideme na Kretu-vymena za Turecko, aj ked Grecko je tiez otazne, no Kreta by mala byt nezaujimava pre migrantov. A v septembri Portugalsko..sme sa zhodli, ziadna moslimska krajina a ani Grecko pevnina+niekt ostrovy zaplavene migrantmi

erinka123
15. mar 2016

@gabika53 aj my tento rok urcite volime bud Riva del garda to je ori jazere v Taliansku alebo , kanarske ostrovy a este rozmyslam nad Sardiniu

mk22
15. mar 2016

@luciaalex my chodime rok co rok, minuly sme boli v turecku, a uz som mala strach..tento rok si vobec neviem predstavit letiet a tvarit sa pokojne dokonca si uzivat..obdivujem kazdeho kto vezme rodinu a ide dovolenkovat..tento rok isto nie.
U nas sturovo..pochodime nase slovensko🙂

luciaalex
17. mar 2016

@erinka123 ked najdes nejake kanarske, kde hotel nebude 500 m od plaze, daj vediet. dik 😀

katariang
5. apr 2016

My tento rok predsa len zvažujeme zas Turecko.Zo všetkého nám to vychádza najlepšie a minulý rok sme boli nadmieru spokojný a to sme nemali veľký hotelový komplex.Pôjdeme určite lastminute a podľa toho sa rozhodneme kam nakoniec.Šli by sme najradšej na cyprus ale ten je stále drahý a keďže chceme ísť dve rodiny buď zoženieme dobrý last pre 7 ľudí v júni, alebo potom chorvátsko autom v auguste.Uvidíme aký bude výber, ale nepredpokladám nejaké útoky v hotelových komplexoch ani útoky na české a slovenské lety.Niesme veľká krajina a niesme ani zaujímavý terč pre ohrozenie európy.A koniec koncov psychopat strieľal aj v BA čiže osudu nerozkážeš podľa mňa.Minulý rok som sa tam cítila bezpečne a to sme boli s mužom a malou trojročnou dcérkou aj mimo areál niečo pokúpiť aj taxíkom sme šli len traja sami a vôbec som nemala strach alebo niečo podobné.Muž je policajt tak hádam by si poradil nejako🙂)) Ale ako vravím nemala by som obavu v komplexe.Myslím si, že stať sa môže aj cestou do Tatier hocičo a keby som len na to mala myslieť asi by som si neoddýchla nikde.
Aj keď chápem, že niektorý sa radšej tomu vyhnú, moju mamu skoro porazilo keď som povedala, že toho roku asi zasTurecko 🙂)

gabika53
5. apr 2016

No tak to obdivujem každého, čo sa tam nebojí ist..hmm, komplexy nepatria Slovákom, vždy je tam prevaha Rusov, Nemcov, Angličanov, Francúzi, podľa majiteľa hotela..ako v Tunise..na letisku zasa masa ľudí v hale. Tričko s nápisom I Am from Slovakia nepomôže😉 a policajt Slovákov mať zbraň asi nebude mať pri sebe..ako vojak z povolania..inak sme teraz v Tíme, no vojnova zona, tu si človek uvedomí, že terorizmus je všade okolo nás..nikde v ck nepíšu, aké napätie je tu..a to som len v Italy..všade vojaci, v metre, pri pamiatkach, ale aj tak sa tu necítim bezpečné, napriek tomu, že majú samopaly..no takto keď má dovca vyzerať, ďakujem..Turecko sme zrušili, vymenili za Kretu s potom Portugalsko, ale neviem neviem..inak vcera tu v centre vybuchla plyn bomba na varenie v jednom bare, zahynul zamestnanec, no nechcite vidieť chaos a zlaknutie návštevníkov..no proste, určite ak máte rodiny, neriskujte, za tie peniaze to nestojí..krpcov som nechala domka, ale som rada, ak bude naďalej situácia takáto napätá, určite sa sem nevrátim. Ale prajem každému pokojnú a supernu dovcu, nikomu nechcem pokaziť radosť, či sa hocikde vyberiete, ale myslím, že mozme ďakovať, že sme na Slovenskú. Teda aspoň z tohto pohľadu😉

gabika53
5. apr 2016

@gabika53 v Tíme😉

gabika53
5. apr 2016

@gabika53 v Rim-italy

gabika53
5. apr 2016

@gabika53 no písanie z mobilu..☹ same chyby

katariang
6. apr 2016

Každý má danú vec iný pohľad.Ja nemám pocit, že by som sa Turecka musela obávať.Samozrejme Egypt Tunis by som nešla teraz ani náhodou, ale to Turecko mi príde ešte v celku fajn.
To je len môj názor samozrejme,nemusia ho zdieľať ostatní🙂)

vevesh
6. apr 2016

@katariang aj ked tam je v sucasnosti ozbrojeny vojensky konflikt?