Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
24. nov 2013

@erinka123 v Delphin Princess bol nas kamarat tento rok a nevie si vynachvalit

erinka123
24. nov 2013

@nefertitka fakt? zatial som pozerala Delphin imperial,diva ten princess ešte mrknem,ale laka ma ma aj royal alhambra ten som videla aj plaž maju super...

ress
24. nov 2013

@mirkamurko cez akú cestovku idete?

nefertitka
24. nov 2013

@erinka123 aj ja tieto vsetky pokukam🙂

nefertitka
24. nov 2013

@mirkamurko a kde ste boli minuly rok?

erinka123
24. nov 2013

@mirkamurko super tak šup sem s infoškami,aky hotel?oblasť?strava? cestovka? 😀 😀 😀

mirkamurko
24. nov 2013

@ress cez nemeckú cestovku Oger tours.

erinka123
24. nov 2013

@nefertitka ten delphin princess mi google nevie najst ,nieje nahodou premenovany nevies???

nefertitka
24. nov 2013

@erinka123 jaj sorry, Delphin Palace to bol 😝

erinka123
24. nov 2013

@nefertitka tak to ano ten som pozerala vyzera super 😎

mirkamurko
24. nov 2013

@nefertitka @erinka123 Dievčatá,neni to taký luxusný hotel ako vy chodíte,mali sme All,všade, nám sa tam strašne páčilo,všetko bolo super až na tú cestu z letiska ktorá trvala skoro 3 hod.je to na konci Alanye a ešte dosť veľké vlny tam boli,ale všetko to vyberala sestra,aj minulý rok a aj zacvakala,takže mi ideme kde vyberie a ona sa tam chcela strašne vrátiť,hotel sa volá Drita je 5 hv.s jedným bazénom vonku s 1 vnútri,ale mi sme boli aj tak len pri mori,takže hotelový komplex mi je ukradnutý.

erinka123
24. nov 2013

@mirkamurko niekedy je aj jednoduchy hotel s dobrymi sluzbami lepsi ako luxus ja som bola aj v lacnejsich a pacilo sa mi mne zalezi na strave a plazi asi najviac potom to ostatne ale zas mnej ako 5* by sim do turecka nemohla ist aj vzhladom na deti a na ostatne okolnosti dolezite je ze sa tebe paci a ze ste sa tam mali uzastne .

nefertitka
24. nov 2013

@mirkamurko my tiez nechodime do drahych hotelov;) ten posledny bol drahsi, ale inak chodievame tak 3 - 4 hviezdy. Ten Drita hotel poznam z katalogu, vela krat som po nom uz pokukavala, ale neviem si predstavit este 3 hodiny ist z letiska a potom naspat to iste, tak do hodiny maximalne.

a fakt ide Turecko s cenami hore? 😒
@erinka123 presne aj mne na plazi a strava nech je dobra, aj ked to sa neda dopredu moc predpokladat. Ta strava myslim. Aj izba mi je sum a fuk, pokym tam nelozia svaby a nehnije to tam 😝 ...na izbe sme vobec neni, iba tam spime.

zuuzka
25. nov 2013

Ahojte dievcata,aj my uz pomaly vyberame...a neviete kedy vyjde katalog hydrotouru?

erinka123
25. nov 2013

@zuuzka skus si skopirovať tento link maju na facebooku par noviniek čo bude a katalog od 3.12 😎
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152...

halit13
25. nov 2013

neviete ako je to s mušlami? ak deti niečo nájdu na brehu alebo v mori - také tie klasické, maličké, môžu sa zobrať domov do lietadla ?

martina1305
25. nov 2013

@halit13 mozu, my si vzdy nosime par musliciek domov

halit13
25. nov 2013

@martina1305 si ma potešila, lebo kočky vždy do mora okuliare , šnorchel a keby si to nemohli vziať asi by bol menší problém, už len vydržať, dovolenka záloha vyplatená, teraz len čakať 🙂 , trošku síce strach, turecko poprvé, no snáď to nebude zlé

annia
25. nov 2013

Ahojte, my sme boli tento rok prvý krát v Turecku, v hoteli Novum garden v Side a straaasná spokojnost. Dlho sme vyberali a nakoniec sme vybrali tento. Cesta z letiska asi 45 min., izby super, sluzby ani nehovorim, malý sa nám tam prestravoval úplne bez problémov, bola tam detská strava.A to hocico nezje. Plaz nebola hned pri hoteli, museli sme ist asi 5 minut peso, ale aspon sme sa presli. More krásne, čistučké. 99 percent tam boli nemeckí dochodcovia, tak ked tam boli deticky tak by ich tam aj na rukach nosili.Boli sme velmi milo prekvapení. 🙂

nivi
25. nov 2013

@halit13 nemali by sa. ale my sme par musliciek vzdy bravali a nic sa nestalo, normalne som dala do batoziny co ide do lietadla, nie prirucky.

a do ktorej casti idete?

halit13
25. nov 2013

@nivi alanya, časť obagol, vraj je tam postupný vstup do mora, no necháme sa už prekvapiť

martina1305
25. nov 2013

@halit13 ja turecko milujem, chodila by som tam stale 🙂 …ale leto 2014 to mi uz doma neprejde, aby sme opät tam isli

halit13
25. nov 2013

@martina1305 my sme boli takto stále v chorvátsku, nádhera a perfektné služby, len už deti veľké a tým pádom nehorázne drahé....

mirkamurko
25. nov 2013

Babuľky chcem sa spýtať,kedže malá už bude mať 2 roky ked budeme cestovať,to bude mať nárok na svoju 15 kg batožinu a ešte aj príručnú?to by bolo super.

ajdije
25. nov 2013

My sme boli tento rok v Bodrume V Turecku a ja uz Turecko nechcem v zivote vidiet.. Na piaty den dovolenky ma chytili take horucky a bolest brucha ze ma v noci museli odviezt z hotela do nemocnice celu som noc napojena na infuzie na druhy den ma sice odviezli do hotela ale zvysok dovolenky som prelezela na izbe az doma sme zistili ze sme si okrem suvenirov doviezli domov aj salmonelozu ja a nas rocny drobec... :-~( Hotel s nazvom rodinny mal namiesto chodnikov take male kococky takze ste museli chodit pomalicky aby sme malemu dusu nevytriasli. A ani strava za moc nestala najlepsia bola pizza... No a este kedze zijeme raz tak daleko ako je slovensko tak nas let trval nekonecne 4 hodiny ☹

lauraa
25. nov 2013

@ajdije to ste mali poriadnu smolu, mozno ste netrafili na spravny hotel ☹ 😒

zuuzka
25. nov 2013

@erinka123 dakujem za info 😉 Som teda zvedava, co budu ponukat. Minuly rok sme boli cez tui, ale teraz by nas islo asi viac, tak by sme radsej leteli z Ba. Ale je to Turecko chytlave, bolo strasne fajn 🙂

danulik
25. nov 2013

@erinka123 - my sme boli v Delphin palace aj Delphin imperial, obidva úžasne. Imperial je novší, ale v palace boli asi o trošičku lepsie služby. Izba krajšia v imperial 🙂 Jedlo v obidvoch super.
Hotely su v Lare, je to stredisko najbližšie od letiska (cca 20 min.). Chodíme uz len tam, zatial sme boli vo všetkých hoteloch spokojni (Concorde deluxe, Limak lara, Baia lara a tieto dva Delphin).

nefertitka
25. nov 2013

@danulik a kolko vas to vyslo? Nie su moc drahe?

martina1305
25. nov 2013

@mirkamurko ano bude