Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

dannynko
3. júl 2014

@kosska3003
Ahoj, už ste sa vrátili z dovolenky??? My zachvíľu letíme. Ako bolo v Turecku?

dannynko
3. júl 2014

@kosska3003
Ahoj, už ste sa vrátili z dovolenky??? My zachvíľu letíme. Ako bolo v Turecku?
@vanduska3
Ahoj. Tak ako bolo v Turecku? Prosím Infooooo🙂ˇĎakujem.

denklo
3. júl 2014

@kosska3003 Fotečky sú dokonalé, teším sa ešte viac 🙂!!!!

jurinka1
3. júl 2014

@kosska3003 dakujem za info,fotecky,vsetko krasne,uz sa moc tesime 🙂

kosska3003
3. júl 2014

@dannynko ano vratili bolo super teplucko super dovolenka so super ludmi hned by som sa vratila 😀 😀 😀

kosska3003
3. júl 2014

@denklo tu mas foto z delfinom a papagajom to nam robili v alanyi v delfinariu a potom foto co nam robil fotograf na hotely

denklo
3. júl 2014

@kosska3003 Jejoooo, krásne 🙂! To aj za foto s papagájom 20,-€? A ešte sa spýtam na večerné animácie s program - to bývalo v rezorte alebo na pláži? A to bolo spoločné aj pre ostatné hotely 😉?

denklo
3. júl 2014

@kosska3003 Tie rodinné fotky sú dokonalé, ste tam strašne pekní 🙂! Si veľmi sympatická osôbka 😀 😉 !

tanika
3. júl 2014

Ahojte kočky nevrátil sa niekto zo Sea planet resortu / Hydrotour/? Adayla ocean deluxe vypredaná , titanic už dávno vypredaný tak neviem čo vybrať a v Evrene a Kumkoy sme už boli ....budem rada ak sa mi nikto ozve dík Táňa

kosska3003
3. júl 2014

@denklo nie papagaj bol za 5 eciek toho papagaja mal aj fotograf z hotela chodil s nim po plazi animacie raz sme maly na plazi a potom vzdy v hotely a len pre nas hotel to kazdy hotel ma svoje animacie program bol hned pri bare cize sme sedeli popojali a kukali

zebricka23
3. júl 2014

@kosska3003 ahoj, kolko vas vysiel ten vylet do delfinaria???kolko ste platili,ak ste to isli ako vylet???

kosska3003
3. júl 2014

@zebricka23 isli sme o 8 rano o pol 1 sme boli na hotely a platili sme 30 eur a 20 platila dcera 5 rocna maly mal zadarmo kedze nema 2

zebricka23
3. júl 2014

@kosska3003 dakujem

vanduska3
3. júl 2014

@dannynko bolo super,užili sme si slnko, vodu aj jedlo, zalietali na padáku a oddýchli si. Len najmladšia bola chvíľu chorá, ale nič vážne to nebolo.fotky dodám neskôr, ešte ich musím pretriediť 😀 😀 😀

tinka76
3. júl 2014

@456456 dnes cez obed 44°C

nefertitka
4. júl 2014

@vanduska3 ake to bolo na tom padaku?;)leteli ste len nad morom, ci aj nad pevninou?

vanduska3
4. júl 2014

@nefertitka tentoraz len nad morom, ale aj tak boli detio nadšené. 😀 😀 😀 😀 😀 máme fotky aj video len som sa k tomu ešte nedostala 🙂 🙂 🙂 .vo vzduchu bol taký kľud, že až 😀 😀 😀 . dosť nas povozili aj na člne, takže dvojitý zážitok 😀

nefertitka
4. júl 2014

@vanduska3 ja mam paniku z vysok, rozmyslala som, ci si nedam sokovu terapiu, ale neodvazila som sa 😝 mozno nabuduce

mici111
4. júl 2014

@vanduska3 mozem sa spytat, kolko stal ten padak? 🙂 dakujem

denklo
4. júl 2014

Dievčence, bola niektorá z vás na výlete Perge - Aspendos - Kuršunlu prípadne v Pamukkale??? Uvažujem nad nimi, tak ma zaujíma, či stoja za to 😉.

nivi
4. júl 2014

@denklo bola som na vsetkych miestach ale nie ako organizovany vylet. Urcite stoji za videnie kazde jedno miesto. V Aspendose byvaju aj predstavenia ja som bola na anatolskych ohnoch nieco uzasne to bolo.
Ak mas rada historiu a prirodu bude sa ti pacit.
Pamukkale co ja viem cakala som asi viac :D

popova
4. júl 2014

@cinnamon111 Ahoj boli sme spolu v ADALII spominaš si ?kam sa chystate toto leto?

cinnamon111
4. júl 2014

@popova Ahoj, no my sme už v stredu vrátili. Boli sme v Babillon Belvil v Beleku. Prihodím aj nejaké fotky, keď mi ich manžel stiahne....však aj vy sa chystáte - v auguste ...či nie ?

popova
4. júl 2014

@cinnamon111 My ideme 2.8.do VON club Golden beach ,ten Papillon sa aj mne pozdaval ,napíš ako bolo či su tam atrakcie aj pre 6 ročné deti ,nielen velké tobogany a aké boli izby ,,,strava a tak ...

denklo
4. júl 2014

@kosska3003 Ešte mi, prosím Ťa, povedz, v ktorom delfináriu ste boli - TROY alebo SEALANYA?

kosska3003
4. júl 2014

@denklo Sealanya sme boli

cinnamon111
4. júl 2014

@popova Tak hotel bol krásny, my sme bývali v takých vilkách, pekné , izby slušné - ale menšie ako v Adalyi, každá izba mala balkón, alebo terasu - viď foto. Ubytovanie v hlavnej budove sa dalo priplatiť, ale bolo to dosť drahé - 70 eur na osobu. Tam boli izby veľké. Hlavná budova - vi´d foto
Tobogány boli aj pre malých aj pre veľkých, fakt perfektne vyriešené, spolu s deckým PAPY svetom. viď foto.
Strava - veľa, všetkého , hlavná reštaurácie a 5 menších - 1 x za pobyt si mohla vyskúšať - talianksa, čínska, rybia.....a už ani neviem aká 😀 . No kopec úžasných, až luxusných vecí napr. vysmážaná zmrzlina, čokoládová fontána s ovocím, často boli krevety, kalamáre, steaky, pečené prepeličky, alebo holuby či čo to bolo. No a klasika - tie mleté mäsové guľky, klasické rezníky, cestoviny, veľa rýb....kade čo.
Celý areál hotela maximálne udržiavaný, čistý.
Pláž - no trošku horšia ako minulý rok, Belek nemá čisto piesočnatú pláž, ale pri vstupe do mora boli malé kamienky, potom zase piesok dalo sa to zvládnuť bez topánok. vi´d foto
Perfektný večerný program. na to sme boli v cestovke upozornení, že siete hotelov papyllon si na tom dávajú veľmi záležať a teda mali pravdu. My sme chytili 2 x muzikál, Mama mia a Leví kráľ - ten bol nádherný. Potom čínsky národný cirkus, nejaký akrobati, ruský artisti. No paráda. Klasika - večer sa začínal baby disco. Milé bolo aj to, že ak si sa zapojila do tých denných aktivit a vyhrala by si - napr. vo vodnom póle, alebo v streľbe z kuše a pod. Tak večer bolo normálne vyhlasovanie výsledkov a odovzdávanie diplomov a medaila.
Platilo to aj pre dospelých aj pre deti.
Trošku nevýhoda bola to, že hotel je zle situovaný, bol tak osve spolu s asi 6 inými hotelmi. Dookola samé golfové greeny, no nedalo sa kam ísť, len tak na prechádzku, alebo do obchodíkov. Mala som pocit, že je dookola ale les - ale to boli tie golfové ihriská. Všade tma, nič neosvietené. To mi veľmi chýbalo...museli sme ísť dolmušom do takého mestečka aby sme si kúpilo pár hlúposti. Na hoteli bolo pár obchodov, ale neskutočne predražené veci. Tak sme sa odviezli do Kádrye a tam sme pokupovali - to bolo cca 4 km.
Ale boli sme spokojní.

miriam05
4. júl 2014

ahojte, boli ste niekto teraz v hoteli Grand Kaptan v Alanyi?? nejaké skúsenosti? čo si treba vziať, čo tam je... vopred vďaka

skorica05
5. júl 2014

Baby, aký faktor ste používali na začiatku dovolenky, A ešte kolko trvá cesta z letiska do Okulcaru, Dík. My odchádzame zajtra, ale dvaja dospelí do hotela Justiniano park conti

skorica05
5. júl 2014

Pardon, do okurcalaru?