Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nastasja25
5. jún 2013

@danu no jasné..v cestovke mi hotel baby strašne vychválili,boli v nm aj osobne,a recenzie tiež super.. 🙂 a hlavne piesočnatá pláž...

sussie259
5. jún 2013

@mirkamurko my az v koncom septembra do Lary : 😀

ivkaj
5. jún 2013

Nejedete někdo v srpnu do Iz Flower Side Beach. Případně nějaké aktuální zkušenosti s hotelem?

mirkamurko
5. jún 2013

@sussie259 jaj škoda,som myslela že či sa náhodou nestretneme na letisku,mi ideme od 14.9.

nivi
5. jún 2013

@ivkaj bola som tam davnejsie a v celku sa pacilo. Patri k takym strednym hotelom, nie je to velky rezort. Je priamo na plazi (pekna, piesocna), trosku na kopecku s peknou zelenou a hned kusok hore mas nakupnu ulicu, bary. Varili super aj pestro dalo sa vybrat, zamestnaci aj animacne programy boli fajn. Je to v casti Kumkoy co je tak asi 10min busom. od Antik Side.

fabula
5. jún 2013

@erinka123 to ti az tak nepoviem ,ale viem ze vsetko jedlo aj to minimum co beries do lietadla musis pred nimi otvorit a daju ti odjest ... teda urcite aj nutrilon ... ja som letela so synom 1 krat mal 16 mesaicov a tak nas nutrilon nestihol na cestach ...

lucula73
5. jún 2013

@vikinka2012 to idete do toho novootvoreného??????aj my ideme ,ale až 5,júla............prosím ťa,napíš mi ak sa vrátite,že ako bolo...pre istotu si napíšem tvoj nick 🙂
a ráno o 4 z blavy?my ešte nevieme...

popova
5. jún 2013

napište či idete niektora do ADALYE rezort, zatial neviem o nikom. my ideme 14.8.2013 z Košic

mirika86
5. jún 2013

tak s tou termoskou asi nepojdem .a hadam mi v lietadle flasu vody zohreju pre maleho.a nebojite sa tych nepokojov co tam su ze vraj sa to presunulo uz do Anthalie

vikinka2012
5. jún 2013

@luciana157 na stranke travel aktualizuju iba raz za den,v cestovke nam vyratali tuto cenu 🙂

vikinka2012
5. jún 2013

@luciana157 lucka myslim,ze ti tu cenu vedia vyratat aj v inej cestovke..my ideme cez cestovku v RK 🙂

nivi
5. jún 2013

@mirika86 nebojim sa. Protesty su aj v Antalyi ale nieje to tam nebezpecne, prebehli celkom pokojne. Ludia sa viac menej sustredili na namesti, spievali si, skandovali a presli sa ulicami. nieje to ani prvy a ani posledny protest, ludia tam casto vyrazaju do ulic (zdravotnici, ochranari prirody a ini) len o tom sa clovek bezne nedozvie. i tak do centra nepojdete a inde je klud, zatial.
pripajam video ako to tam v Antalyi na proteste vyzeralo

https://www.youtube.com/watch?v=EKxUOeFyYnM


urcite je namieste sledovat situaciu a na zaklade toho sa rozhodnete.

slavka80
5. jún 2013

@kvietok23 aj my máme odchod 25.júna aký máte hotel? aj ja sa bojím toho mora, že bude studené.

lucula73
5. jún 2013

@vikinka2012 písala som do cestovky,my máme odlet že o 3h.......no sila.............som zvedavá,čo povieš ak sa vrátiš.či tam všetko fungovalo 🙂

stanislavao
5. jún 2013

pozerate spravy na markize? nepokoje zasiahli uz aj turisticke destinacie. este stale si myslite, ze je vsetko v poriadku?

haslerka27
5. jún 2013

@stanislavao no vraj je tam klud uplne.kamoska mi poslala fotky z dovce a nevie si vynachvalit ze je tam super a pokoj.ze po nepokojoch ani stopy.su v alanyi..dalsia ide teraz v soobtu a my o 2 tyzdne to iste bol ov grecku,cypre sa tam v jednej casti stale bojujeegypt obcianska vojna a tento rok je uplne vypredany uz teraz,tunis detoo....markiza hlasi ako je to v ba zaplavenednes tu svieti cely den slnko,dazd ziaden.zaplavuje neobytne plochy,hektare pody njic viac nic menej

monika76
5. jún 2013
ivkaj
5. jún 2013

@nivi díky ;o) četli jsme hodně recenzí a podle nich by to měl být pohodový hotel, tak snad to tak bude i v srpnu.

nvidia
5. jún 2013

@vikinka2012 Aj my sme kúpili dovolenku do Eftalia Splash Resort,ale až na august,nás to vyšlo 2400 eur,2 dospelí,2 deti a 1 infant.Budem ti vdačná,ak nám napíšeš zážitky z novootvoreného hotela.Vy už letíte cubi-dup,tak si to krásne užite 🙂

haslerka27
5. jún 2013

@monika76 precitaj si cely clanok hlavne to co sa pise dole.

haslerka27
5. jún 2013

pozeram ze pocet nas ktori sme si vybrali turecko ako dovolenkovu destinaciu tu stupa...-)my letime 21.6o dva tyzdne...pozeram spravy,citam noviny,su tam nepokoje ale zatial co sa ku mne dostavaju spravy od dovolenkujucich teraz v turecku tak len pozitivne.uvidime....

mirika86
5. jún 2013

dievcence ako je to s baksisnym na recepcii,oplati sa dat nieco na lepsiu izbu?a kolko?

nivi
5. jún 2013

@monika76
@haslerka27
no hlavne su tam fotky z Istanbulu, kde ten zasah policie bol prehnany, co uz uznali aj vladny cinitelia. ludia su nasrati, uz dlhodobo im erdogan a jeho vlada lezi v zaludku, a zvlast Istanbulcanom, kedze on este epredtym bol tam guvernerom ci starostom alebo ako sa to u nich vola. Inak ak ste boli v Istanbule, viete aky je velky a zije tam asi 14milionov obyvatelov. okrem toho Istanbul je na uplne opacnejs trane ako Antalya. tak ja neviem ak by take protesty boli v Bratislave bali by ste sa v Kosiciach? co je asi taka vzdialenost ako Istanbul Ankara. a dvakrat taka ak nie viac do Antalye. Akurat tusim v Bodrume boli nejake protesty mierne (co je vlastne tiez letovisko)
uvidime ako to pojde dalej.

alex2201
5. jún 2013

kočky boli ste niekto tuto? Ali Bey Club Manavgat http://www.firotour.sk/letna-dovolenka/dovolenk...

lucula73
5. jún 2013

@nvidia nás to vyšlo tiež 2400 od 5.júla.......2 dospelí a dve deti 🙂

nvidia
5. jún 2013

Maminky,ktoré idete do Eftalia Splash Resort,vyššie som poslala link,ked ho otvoríte,kliknite na fotky a tam sú fotky dovolenkárov,povätšine nemcov a poliakov.Vyzrá to tam zaujímavo,len tá pláž sa mi velmi nepozdáva.

lucula73
5. jún 2013

@nvidia a kde sú tie fotky?

jarmillka
5. jún 2013

@erinka123 ahooj..tak slubene info 🙂 let sa nam začal v pohode..žiadny problem pri vzlietaní ani nič...len asi cca pol hodku pred tym ako sme mali pristat, malinka začala histericky vrieskat..bola hrozne unavena a ona nie je zvyknuta na rukach takže to bol horor...☹ dohadovali sme sa s letuškami že chceme svoj kočík hned pri vystupe z lietadla (inak kočiar som nebalila) ale nezajem...nedali nam ho.. potom sme vybavili viza a čakali na batožinu.. Každy čakal na kočík pri batožine,ale oni tie kočíky davajú na opačnej strane haly na zem..boli tam doslova nahadzane na zemi...porozhadzovane deky a všetko ☹ chvalabohu bol ale moj kočiar v pohode...inak brala som aj vajíčko...aby mohla malinka v autobuse cestou do hotela aspon trošku pospat.. a keby som vedela že nemajú obsadene všetky miesta v lietadle,tak ho zoberiem aj na palubu...potom by nebol problem so spankom ani vreskotom ako sa tam nemohla nijako uložit ☹ Ked pojdete na check-in,tak hned sa tam tej osoby opytaj či majú volne miesta v lietadle..vysvetli prečo a určite ti vyjdu v ústrety..aj ked pri vzlietaní ti bude musiet sediet na rukach ale potom to je ovela lepšie takto..no nič..viem aspon na druhy krat ☹

lucula73
5. jún 2013

@nvidia aha už som to našla...............super,idem kuk 🙂

jarmillka
5. jún 2013

@mirika86 dali sme 5 eur..a chlapec nam dal izbu s vyhladom na bazeny nie von do ulice...všetci ostatní čo prišli s nami sú ubytovaní na druhej strane..