Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nyusika
16. júl 2016

@matulikm neberte to v zlom. Ale keď bude v Chorvátsku, nepôjdem tam

lasicka2
16. júl 2016

No toto zasa čo je😢,my máme letieť 26-teho dúfam že dovtedy sa to upokojí,alebo aspoň vymenia destináciu.

prevenar
16. júl 2016

@gabika53 podla mna Syria je este lepsia ..si predstav tie ZLAVY !

..akurat si treba pozriet ukony, ako preprava tela spat na SK a pod ..ale okrem toho pohodicka , more , vlnky ..slniecko. LOL

prevenar
16. júl 2016

@matulikm to su "dobri moslimovia" nie krestania .. ^^ budu obrovskym prinosom - kulturne nas super obohatia ..a tusim uz aj zacali ^^

mk22
16. júl 2016

Dovolala som sa do tip travelu mam napisat mail ze mam zaujem o zmenu destinacie..a najst si nieco nahradne nevedel mi povedat zaakych podmienok sa to bude nebude dat..treba mailom..a napisat aj nahradnu dest plus hotel. Stornovat zajazd sa oplati den pred datumom z lekars dovodov..vtedy je vratenych 90perc zo sumy. Ja som zaplatila dovcu tyzden pred tym vybuchom a mrzi ma to ale dovolenka je o relaxe a co sa tam deje nahsna hrozu uz len ked to vidim pocujem a to som doma.

matulikm
16. júl 2016

@mk22 a lekársky dôvod má byť aký? teda závažnosť by mala byť...?

matulikm
16. júl 2016

@mk22 my sme mali letieť zajtra, z cestovky mi napísali, že sa nemáme čoho báť, ale kdeže....my tam už nechceme!

mk22
16. júl 2016

@matulikm mne tak povedali v cestivke kde mam vybornu kamaratku proste potvrdenie od lekara pohitovost alebo klas navsteva vysoke horucky angina len teda den vopred

popova
16. júl 2016

@prevenar Tomu sa povie škodoradost !!!!! Doteraz si bol kde _ že píšeš až teraZ?

mk22
16. júl 2016

@matulikm ja som dovcu zaolatila tyzden pred vybuchom uz vtedy som vedela ze nepojdeme mrzi ma to tesili sme sa a tak som hladala volila grecko turecko ale toto co sa deje je des..to sa relaxu a uzivaniu ani neblizi..skus ze nech ti najdu nahr destinaciu..su povinni vyjst v ustret.

mk22
16. júl 2016

@popova tie jeho prispevky su trapne

popova
16. júl 2016

@mk22 Naozaj trapko!

mk22
16. júl 2016

@prevenar ano? Tak super..sup sup pobalit a poprosim fotky ako si sa mal. Bud prispievaj normalne alebo sa zdrz alebo uz cestuj do syrie lebo ta vsetci predbehnu

nyusika
16. júl 2016

@matulikm neberte to v zlom. Ale keď bude v Chorvátsku, nepôjdem tam

prevenar
16. júl 2016

@popova jezis prepac, na buduce si od teba vypytam povolenie sem prispiet. moja chyba.

kosicanka1
16. júl 2016

@mk22 este si over aku mas poistku storna zajazdu. Pred par rokmi pred dovolenkou ochorela dcera, mali sme potvrdenie od dr. Chceli sme stornovat zajazd. V cestovke a poistovni mi povedali, že stornuju iba dceru, že iba ona je chora... Ostatni mame normálne isť bez nej 😕 asi sme mali len tu zakladnu poistku lacnu

mk22
16. júl 2016

@kosicanka1 dakujem preverim

kosicanka1
16. júl 2016

@mk22 popripade dolozte potvrdenie od dr. ze ste cela rodina chora. urcite sa s dr. da dohodnut.

novana
16. júl 2016

@mk22 Pozri si, v ktorej poisťovni je cestovná kancelária poistená a prečítaj si podmienky, za akých vráti 90%.

novana
16. júl 2016

@kosicanka1 S lekárom určite, ale nie s poisťovňou.

mk22
16. júl 2016

@kosicanka1 si zlata taketo prispevky ocenujem co pomozu ..nie ako niekto sa tesi tomu ze tak im treba a podibne..🌸dakujem

mk22
16. júl 2016

@novana 🌸🌸konecne rady ktore pomozu🌸

lasicka2
16. júl 2016

Žienky máte odvahu ísť ešte po tomto do Turecka?Ja vôbec neviem co robiť,myslite ze vymenia destináciu?

babulka82
16. júl 2016

@lasicka2 ja by som nešla určite. POdla mna toto všetko čo sa tam deje je dovod na strach a preto by vam to mali vymenit destinaciu ,aspon by som to skusila.

mk22
16. júl 2016

@lasicka2 precitaj vyssie co som pisala ..treba mailom ale urcite nie cestovat my mame 2.8. A bud vymenim alebo storno

sardinka335
16. júl 2016

@nyusika ale ja nejdem do Turecka....ideme na Cyprus. Tam sa nič nedeje. Jediny ,,problém,, jej ze na turecku čast Cypru neletia priame linky, musi sa pristavat v Antalyi...
Z cestovky nam povedal, ze je mozne ist aj cez ,,grecky,, Cyprus na letisko v Larnake a tak...pooobede budem mudrejšia.

novana
16. júl 2016

@mk22 Mám to naštudované. 🙂 My sme pred dvomi rokmi v pondelok zájazd LM zaplatili, v stredu sme mali odletieť, no v utorok manžela hospitalizovali. Preplatili nám obidvom. Ale poisťovne majú angíny a im podobné nemoci v podmienkach ošetrené

matulikm
16. júl 2016

Baby, teším sa že sa tu našli aj také čo veru že pomôžu radami, a nie rečami že tak nám treba...Ja sa práve snažím tiež niečo zistiť, ale u nás je to horšie...kedže my máme letieť zajtra ☹

mk22
16. júl 2016

@matulikm musis sa dovolat do cestovky v tip travel mi povedal ze ruesia zajtraj odlety ze ja mam o 14dni ale poradil co a ako

novana
16. júl 2016

@matulikm Vám ostáva len iný zájazd, výmena, a to čo najskôr, lebo takých ako Vy je určite veľa. Najlepšie s odletom zajtra. Od ktorej cestovky máte kúpenú dovolenku?