Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nelie
5. jún 2016

@ingusz my letime uz utorok s 1,5 rocnou ... teploty si tam super 28-32 max .

certi
5. jún 2016

@nelie odkial, kam?

baumka
5. jún 2016

@nelie tak krásnu dovolenku a daj vedieť,ako sa máte,aký bol let 🙂 Je tam naozaj horúco,aktuálna teplota vody -24 st.,budete sa mať perfektne 🙂

olik2009
5. jún 2016

Kočky idete niektorá do Arcanus Side Resort? 😉

baumka
5. jún 2016

@olik2009 my nie,ale známa tam bola,veľmi sa jej páčilo,ona má veľké deti ,tak chválila hlavne ponuku AI nápojov-nealko aj alko drinky,že si tam mala z čoho vyberať. 😀 ALe asi ty hľadáš iné informácie,možno sa niekto ozve 🙂

nelie
5. jún 2016

@certi Dovolenka Turecko a odlet mame z Viedne ;)

nelie
5. jún 2016

@baumka Dakujeme 🙂

monicka101210
6. jún 2016

Ahojte ,Je Turecko dobra volba na rok 2016?Bol tam tento rok ,uz niekto ?

kendall
6. jún 2016

My sme boli už 4x s malými deťmi, vždy v trochu inej oblasti a vždy úúúplne super,vyberali sme si ale hotely pre deti a vždy vysoká úroveň. Išli by sme aj tento rok všetkými desiatimi, keby nebola taká situácia aká je. podľa mňa to momentálne nie je úplne bezpečné,a už vôbec by som nešla s deťmi, leda ak sama s manželom aj to len teraz cez jún, kým nie je ešte hlavná sezóna. Stať sa môže v súčasnej dobe čokoľvek, aj tu v Európe, tak by som neriskovala a nešla do krajiny, kde už bolo toľko veľa atentátov, oni tomu nezabránia, nie je to tam bezpečnostne na takej úrovni, však ani Brusel nedokázali zabezpečiť....
a priznajme si, žial Turecko má príliš veľa utečencov (ktokoľvek môže byť medzi nimi....) a je príliš blízko pri Sírii, žeby sa tam nič neudialo... Keď sa toto zmení, tak ideme budúci rok hádam zas.

macusikzv
6. jún 2016

@monicka101210 momentalne som tu,vsetko je zatial ok

nelie
6. jún 2016

@macusikzv a kde ste? My letime zajtra - Lara

certi
7. jún 2016

@macusikzv jej, no vidis, hovorila som ti....kde ste? odkial si letela?

macusikzv
7. jún 2016

@nelie v okulkare....okolie teda nic moc a vsade plno rusov

macusikzv
7. jún 2016

@certi z blavy....dneska odpalili bombu v Istanbule....nech som doma

mk22
7. jún 2016

@macusikzv ja obdivujem kazdeho kto tento rok voli turecko a este s rodinou..boli sme min rok..tento rok ani zadarmo😶

certi
8. jún 2016

@mk22 a preco?

certi
8. jún 2016

@macusikzv istanbul je ako daleko od teba?

certi
8. jún 2016

@mk22 ved minuly rok to bolo horsie

babulka82
8. jún 2016

@certi myslim že istanbul je asi 800km od tychto letovisko je to na opačnej strane na severozapade turecka niekde.

certi
8. jún 2016

vcera som bola v cestovke a ze Turecko sa zrazu riadne rozbehlo a uz skoro nema volne pobyty...

certi
8. jún 2016

@babulka82 ved aj v ck hovoria, ze to byva daleko od letovisk...len ide o to, ci potom nebude problem s odletom atd

babulka82
8. jún 2016

@certi tak ono nikto ti nemože zaručit kde sa to stane ale tak isto sa to može stat kdekolvek na sveteved tie utoky už naozaj kdekolvek .

ingusz
8. jún 2016

@adrianazs dakujem velmi pekne za nazor .. tak ja nevim ci ist alebo nie s malym on ma rok a pol a v septembri bude mat 1,8 m. Ci to vydrzi :(

zuzik311
8. jún 2016

@ingusz my sme boli minulý rok v side s 2,5 rocným a 7 mesačným a v pohode. ale mora sa bál a vody tiež. ale to závisí od dieťaťa

macusikzv
8. jún 2016

@certi ani neviem,ale dost

macusikzv
8. jún 2016

@ingusz su tu aj s batolatom,aj s tskymi ako mas ty...

ingusz
8. jún 2016

Dakujem velmi som sa zlakla ze nezvladne to teplo tak neviem ako to znasali tu zmenu teploty vase deticky ? A co tam jedli ? Muz bol a vravel ze horuci piesok a mam obavu ze ani nesadne do piesku a co sa tyka chodenia asi mu kupime tie topanocky do vody .. ideme 1krat tak sa informujem postupne .. a co si mam vsetko pobalit urcite ?

sonia1712
8. jún 2016

@ingusz ahoj my sme boli minuly rok a maly mal presne 1 a pol a zvladol to super,mora sa trochu bal a vystacil si s pieskom a lopatkou,bala som sa presuvania z letiska a tak a stravy ale bolo super,keby sme sa nebali ideme aj tento rok

ingusz
8. jún 2016

@sonia1712 dakujem 🙂

sardinka335
8. jún 2016

ano, aj mna by zaujimalo čo tam papali vaši drobci okolo roka. Moja mala bude mat rok v tom čase, brali ste si aj nejake Hippky? Ja furt vaham či nezobrat. A kolko plienok na den ste brali? Ja ratam tam 5 denne - aj s rezervou plus kupacie, tak tých nie 5 na den...
My ale budeme asi hodinu stát v Antalyi nakolko letime na Cyprus...no to som zvedava tu hodku v lietadle s tak malým (uz sme na Cypre boli a takto sa stoji v Turecku) ...asi jej dam makovy odvar.