Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
10. jún 2013

@nefertitka presne toto aj moja robila aby jej niečo neutieklo vždy nas budila že mami uz idem k moru? 😀

nivi
10. jún 2013

@maamiinkaa
@haslerka27

oni maju turecku liru a tu pouzivaju ale v letoviskach bezne beru aj eura alebo dolare.
Ale v Antalyi vam nie vsade zoberu, cize treba sa opytat.

nefertitka
10. jún 2013

@erinka123 ja tiez inak nerada na dovolenke vyspavam dlho rano, tiez mam pocit, ze mi nesmie nic utiect;) ale zas do takej pol osmej by som si aj pospala aspon, len dieta nas nenechalo 😝 ...nevladala ani z postele zliezt, a ked sme jej povedali, ze nech este spi, tak ani za svet

kvietok23
10. jún 2013

ahojte, co idete resp. ste isli cez rakusku cestovku - dostali ste doklady " elektronicky" - letenku, poukaz do hotela, vsetko mame v maily, ze si to mame vytlacit a postrihat a dat dokopy...neviem, zda sa mi to divne a za tu sumu, co sme im zaplatili...ale pre parkovaciu kartu na letisko do viedne ze si mame prist - tak sa mi to zda divne, ze nam to mohli dat vsetko do ruky... aku mate skusenosti vy? jedna sa o neckermann v poluse...
😠

tin007
10. jún 2013

@kvietok23 zaujimave; cez verne to robia tak, ze poslu nascanovane a potom este poslu originaly

haslerka27
10. jún 2013

@kvietok23 ahoj my ideme a ano doklady sme dostali elektrocniky aj letenky vsetko.kedy idete?

haslerka27
10. jún 2013

@tin007 presne nam ta poslali

haslerka27
10. jún 2013

@kvietok23 nam to poslali malilom aj v obalke vsetko vytlacene,vetky intrukcie.dokonca volali ci sme to obdrzali ci sme spokojni a tak.

kvietok23
10. jún 2013

25juna ideme nooo my si to mame vytlacit sami celkom ma to nahnevalo ....

haslerka27
10. jún 2013

@palomka no my ideme buduci tyzden a tiez sa bojim ze mala ochorie.chod k mudr nech ti napise prevetnivne atb.

haslerka27
10. jún 2013

@kvietok23 ale to ti mozno este dojde v obalke aj.uvidis....nam to doslo do 2 dni v obalke vsetko.aj mail aj obalka.a potom ste volali.

haslerka27
10. jún 2013

@erinka123 pocuj daj jej zvysenu davku vitaminu c a moru chod,ved more ma zazracne ucinky.uvidis 2 dni pri mori a choroba bude prec..do lietadla dieta lepsie oblec.je tam klima.ja malu dopujem teraz celaskonom,bio gaiou a dzusmi,vitaminmi.snad tyzden vydrzi.teraz je 7 mesiacov bez soplika.uplne fit.

libka1
10. jún 2013

@kvietok23 je to divne, my sme vzdy vsetky doklady dostali postou pekne vytlacene... co sa im pokazila tlaciaren? 😅 😀 to nie je moc dobra vizitka...

haslerka27
10. jún 2013

@libka1 ja si mylim ze jej to este poslu.nam tiez najprv doslo elektronicy a po par dnoch postou

januska191
10. jún 2013

ahojte, hlasim sa z dovolenky, vcera sme sa vratili domov, ale vobec sa nam nechcelo ist naspat, bolo uzasne, super sme si oddychli, stravili cas s detmi. Nastastie sme nic z lekarnicky nepotrebovali, deti boli uplne perfektne, hned sa aklimatizovali, aj v lietadle nebol vobec problem, uplne super vsetko zvladli... Tak teraz 2-3 roky opat setrit, lebo sme tam minuli kopeeec penazi 😉

kvietok23
10. jún 2013

tak nam povedali, ked volali, mame si to vytlacit a pre karticku si prist... no divne, ja som cakala, aj pred mesiacom, ked sme boli doplatit sumu, ze nam to daju vsetko doruky... idem im asi napisat, ze chcem originaly, ako tam budem vyzerat medzi rakusakmi, ako slovacka, co chcela usetrit, a isla cez AT cestovku a budem to mat vytlacene, ako pako a budu to tam hladat, ak nahodou nieco zle zopnem, lebo je toto asi 19stran... 😖

erinka123
10. jún 2013

@haslerka27 davam mu cebion a zvyšila som davky,dostal teploty ale len zvyšene 37.4 ,bola som na crp a negativne vraj je to zubov alebo zo včerajška sa mohol prehriat a nasledne klima v aute takže 😒 malo by to prejst ak nie vo štvrtok sa mam ukazat a da mi pre istotu nejake lieky,az by sa teplota moc zvyšila a vyrutila sa nejaka choroba tak nejdem....nevieš či sa to da prebookovat na iny termin keby som si doplatila?to asi zaleži aka je cestovka že?

bambina78
10. jún 2013

@liluska78 Bellinda je uzasna, super pre deti, boli sme min.rok a velmi spokojni. Aj tie programy tam, sluzby..nam sa vsetko pacilo. Hned by som isla 😉

haslerka27
10. jún 2013

@erinka123 stornovat asi nie,ale prebooovat myslim ze by sa dalo.zmenia termin a pripadne daco doplatis.zavolaj tam.37,4 nie je teplota.po odcitani v ritke ci bez odcitania?moja mala beha cely den a vecer ma zvdy 37,3 a ked si lahne k tv a je vklude tam ma 36,7

haslerka27
10. jún 2013

@kvietok23 a kam letite?my do alanyie

ovka27
10. jún 2013

letime 14.6 do turecka leti niekdo v ten isty termin?

erinka123
10. jún 2013

@haslerka27 po odčitani raz ma 37,8 potom 37.4 ...možno aj zuby ja uz som na nervy,počkam do stredy a zaleži ako bude na tom tak skusim vybavyť prebookovanie keby malý bol na tom zle. Vobec tomu nechapem rano mal nadchu teraz uz nie iba chrapči tak hlienovo ale papka všetko takže hrdielko ho neboli...len tie zvyšene teploty raz tak-raz onak 😠 a inak strašne sa poti...dovi či ozaj neni aj prehriaty zo včerajška,isli sme dlho autom a predsa i ked klimuješ tak slabo tak je dusno v aute. ...ale každopadne musim verit že do Turecka sa ide a hotovo!!!!

haslerka27
10. jún 2013

@erinka123 este tale mas cely tento prac.tyzden.bude dobre,uvidis.to sa stava.ja sa azdy vecer modlim a malu dopujem vitaminmi.toto je taka teplota typicka na zubky.

nastasja25
10. jún 2013

baby ,mám dotaz.letenky dostaneme na letisku?

zziiizziii
10. jún 2013

@nastasja25 aký opalovací krém berieš pre malého? 🙂

haslerka27
10. jún 2013

@nastasja25 a ti poslali eletronicky ta my mame taky kod pod ktorym nam na letisku na check ine vydaju letenky tak nam to povedali...

erinka123
10. jún 2013

@nastasja25 nam povedali ze sme zaregistrovany a na zaklade pasu nam daju letenky.

erinka123
10. jún 2013

@haslerka27 dakujem ,toto potrebujem pocut aby som sa ukludnila

haslerka27
10. jún 2013

@erinka123 mam dobry citak😉nas caka vo stvrtok DOD v skolke kde malu prijalu a dufam ze tam nieco tyzden rped odchodom nechyti.

kvietok23
10. jún 2013

@haslerka27 my ideme do side 🙂