Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
30. mar 2014

ahojte, boli ste niekto v tomto hoteli?von resort golden coast

Ponuka uz je teda veru dost obmedzena, tak vyberame z toho, co ostalo

popova
31. mar 2014

@nefertitka ahoj my ideme do jeho sesterskeho hotela VON CLUB GOLDEN BEACH a GOLDEN COAST TO je spolu na jednom pozemku ,tiež som predtým písala či tam niekto nebol,alebo sa nechysta ale nikto neodpísal .Recenzie na obidva hotely su rozne, ten aquapark je v GOLDEN Beach, ale to patri spolu ku GOLDEN COAST tak uvidíme ...

nefertitka
31. mar 2014

@popova my sa momentalne rozhodujeme medzi tymi dvoma hotelmi🙂 skor sa ale priklaname k tomu Coast....

nefertitka
31. mar 2014

@popova pozerali sme oba hotely aj na mape a ten Coast je o dost blizsie k plazi, aj ked na obidva pisu, ze su hned na plazi...ale ten Beach je tak vzadu za Coastom. Tento rok sme chceli nieco uplne na plazi, po minule roky sme sa dost nachodili, kym sme prisli na plaz a uz nam to lezie na nervy. Vy idete tusim 10.6. si pisala?My ak dnes teda dame zalohu ( co asi dame), tak ideme 4.6.

popova
31. mar 2014

@nefertitka My ideme 2.8. musiš si ma s niekym pliest, minuly rok sme boli v ADALII rezort mali sme hned plaž pod nosom.ale strašne u nej zdvihli cenu tento rok. Čo sa týka golden beach chodi každých 10 min, taky minibus, alebo vlačik či čo to je na plaž.. Nevadi zaleži do ktorej vilky nas ubytujú tešíme sa inač je tam aj lunapark a zoo ahoj pekný den...

lauraa
31. mar 2014

@popova s tou adalia rezort mas pravdu , ja som ho mala vyhliadnuty minuly rok ale nakoniec sme boli v asterii a tento rok som ho pozerala a cenu ma teda ovela vyssiu ako minuly....

nefertitka
1. apr 2014

takze zmena, ideme na koniec sem: onyria claros beach & spa resort, Izmir, prvy krat cez rakusku cestovku, tak som zvedava, teda ale ceny su neporovnatelne lepsie, ovela nizsie ako cez nase cestovky, teda spon naco sme my teraz natrafili cez tui

cherry1981
1. apr 2014

My sme chodili do Turecka rok co rok, ale teraz neviem ci zozenieme ubytko s tromi detmi, vsade co som pozerala tak max dve deti. Boli ste niekto aj s tromi detmi? Dajte tip na hotel dakujeem

duska88
1. apr 2014

@nefertitka onyria claros som mala vyhliadnuty minuly rok, no neboli sme, tak budem rada ak hodis potom info ako bolo, pozitiva aj negativa, ci mam buduci rok nad nim rozmyslat 😎 😝, lebo tento rok sme sa rozhodli autom.. budem ti velmi vdacna ... zelam prijemnu dovcu 🙂

nefertitka
1. apr 2014

@duska88 jasne, ze hodim info🙂ale ak by som cistou nahodou zabudla, pripomen sa🙂
a dakujem, aj vam prijemnu dovcu;)

erinka123
2. apr 2014

@nefertitka tak uz mate vybrate ? super potom aj mne daj info nech viem o com možem premyslat lebo my pôjdeme až jul alebo zaciatok augusta,skor nemožem kvôli svadbe 😀 a dcera ma primačky a to čo som chcela uz vypredali junový termin 😖

nefertitka
3. apr 2014

@erinka123 mi hovor, malo je toho na vyber teraz...tak dufam,z e sme vybrali dobre

erinka123
3. apr 2014

@nefertitka pozerala som ho vyzera pekne,v tej casti som nikdy nebola 😉

nefertitka
3. apr 2014

@erinka123 ani ja nie, tak som zvedava, a sice som aj zvyknuta na ine, dlhe plaze, rusno a tak, toto je tak v ustrani, mala plazicka, ale ked sme hladali cez tui, tak vzdy pri kazdom hoteli bol zadrhel, bud daleko od letiska, alebo od plaze, alebo s prestupom v Istanbule...

peggy589
4. apr 2014

ahojte,takže je rozhodnute,dovolenka zarezervovana,6.6 odlietame do hotela SIDE STAR RESORT bol tam niekto?Poteši ma každa informacia🙂..

zuzkamin
4. apr 2014

Ahoj my sme boli v turecku asi pred troma rokmi, uzasne tam bolo. vrele odporucam.

peggy589
4. apr 2014

@zuzkamin a kde konkretne ste boli?

zuzkamin
4. apr 2014

@peggy589 my sme boli v časti Alanya, je síce najdalej od letiska ale velmi sa nam tam pacilo, hotel sa volal Happy elegant, momentalne ho slovenske cestovky nemaju k dispozicii, ale bol to nanovo otvoreny zrekonstruovany hotel. takze super. my sme boli velmi spokojny. aj okolie bolo krasne a tie utesy z cervenej skaly este teraz mam zimomriavky, krasa. ale side je vraj este krajsie. moja kolegyna z prace bola opakovane v hoteli Washington resort alebo nejak tak sa volal a velmi si chvalila. vyber hotela v turecku je najdolezitejsi. tak drzim palce nech vyberiete ten najlepsi

peggy589
4. apr 2014

@zuzkamin dakujm,no dufam,že bude dobre🙂

dada2007
4. apr 2014

@nefertitka ako si vedela, že to je s prestupom v Istanbule? ....pýtam sa na cestovku Tui 😉
a super že už máte vybratééééééé 😵 😵 😎

peggy589
5. apr 2014

ahojte bol niekto v BELEK BEACH RESORT?mame sice už zarezervovany hotel side star resort,ale ešte sa to da zmenit a teraz sa neviem rozhodnut🙂Poprosim o každe info...

halit13
5. apr 2014

@dada2007 cez Tui to vždy vypíše let , čas-prestupy , aj my sme vedeli už v októbri čas letu aj prestup

dada2007
5. apr 2014

@halit13 aha, dakujeeeeeem 😉

nefertitka
5. apr 2014

@dada2007 tak tak, ako pise
@halit13 ...tam uz ako objednavas, vies vsetko. Treba to len rozkliknut.
Ja uz teraz viem, ze odlietame poobede o 15tej a naspat letime vecer o osmej tusim
@dada2007 vy este vyberate?

dada2007
5. apr 2014

@nefertitka jj, stále 😅

nefertitka
5. apr 2014

@dada2007 tak nech dobre vyberiete🙂 uz je toho Turecka pomenej na vyber, tak aby tam bolo vsetko co by clovek chcel

dada2007
5. apr 2014

@nefertitka dík.....ked mi stále ani krajinu nevieme 😅 bude záležať od pár okolností 😉 ved možno nejaký last minute to istí 😵

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka cez aku cestovku idete ked uz vies odlet musim sa asi na to opytat 😀

kosska3003
6. apr 2014

@nefertitka uz som sa docitala cez tui s tymi sme boli menule leto tiez do Izmiru sme leteli

denis006
6. apr 2014

@veonli už máme termín - pôjdeme 21.6. Budem ti vďačná za akékoľvek info. Čokoľvek čo nám pomôže rýchlo sa zorientovať - let, stravovanie ako rezervovať reštiku, v akom čase sa preberajú osušky na pláž či k bazénu, aké sú izby a pod. ďakujem prajem krásnu dovolenku