Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jaaty
10. júl 2015

@luba142 hotel Marti Myra a vy?

luba142
10. júl 2015

@jaaty hotel Katya v Alanyi

katkak512
10. júl 2015

@jaaty prosim vas potom by som poprosila recenzie. My tam chceme ist buduci rok.

abigael
11. júl 2015

Hadam sa to ukludni babenky

deny3
11. júl 2015

A co sa deje v turecku? Sme tu teraz a nic sme si nevsimlk,uplna pohoda

popova
11. júl 2015

Baby letíte niektoré 1.8.z Košíc? do Turecka

luba142
11. júl 2015

Baby ako je to z jedlom v lietadle. Letime rano o 5:00 do Turecka z BA, co tam podavaju a napoje v cene?

kosska3003
11. júl 2015

@luba142 v lietadle dostanete bagetku vodu colu dzus si mozes vybrat dobozka tam bola a kavu caj davaju ale v klude mozes mat jedlo aj v prirucnej

luba142
11. júl 2015

@kosska3003 Maji a nevies ci aj kinedryl mozem mat v prirucnej? A ske boli tie bagetky, dosky s cim? Boli chutne?Vies decka mi hocico nechcu

darinka60
11. júl 2015

@luba142 možeš mať aj kinedryl,dcéra bola na Malte av kabelke mala kinedryl,ATB,niečo na bolesť hlavy,Smectu,a ešte čosi na hnačku a v pohode mohla mať
syn sa vratil z Turecka a detto tieto lieky mali v kabelke, boli aj v Side na výlet ,v celom rezorte klud a pohoda

teskoma
11. júl 2015

tak baby, tu budeme dovolenkovat my ...este sa len tak potichu a opatrne tesim, moje deti su experti ochoriet tesne pred dovolenkou 😉 😉 .Uverim, ze som tam , az ked budem na lehatku lezat a mojito pit ..potom vam pridam aj real fotky..mali by sme byvat v tych prednych budovach, mame zaplateny vyhlad na more ..uz len dufam, ze vsetko bude tak, ako je pisane ..http://www.sultanofdreams.com/

luba142
11. júl 2015

@teskoma no peknucke veru 🙂 My ideme teraz v noci, teda nad ranom uz do BA o piatej mame odlet, tiez sa zacnem tesit az budeme aspon pred hotelom stat 🙂 Teraz mam akurat stale nervicky

luba142
11. júl 2015

ked sme styria, mozeme mat na kazdeho prirucnu batozinu?

kosska3003
11. júl 2015

@luba142 bageta taka pomazanka ako by sunka syr a doboska taka ako vesna na ten styl a prirucnu ano mozu mat vsetci 4ja mate na to narok kazdy jeden

lauraa
12. júl 2015

Dievcata nejake aktualne Foto z Efesu?

liluska78
12. júl 2015

Ahojte dievčatá, tie čo ste leteli zo Sliača ako tam funguje letisko ?viem tam po kontrole kúpiť deťom vodu ak by nam ju zobrali?

peggy589
12. júl 2015

@liluska78 ano,bol tam automat na vodu...a ešte niečo sa mi zda

liluska78
12. júl 2015

@peggy589 dúfam, že aspoň pre malú nám vodu nevezmu, tam asi nie je žiadna kaviareň alebo niečo neviem si to tam predstaviť ,zatiaľ sme vždy leteli z BA

peggy589
12. júl 2015

@liluska78 nie nevezmu vam vodu,teda aspon nam nin.rok nevzali...je to malinke letisko,ale je tam aj detsky kutik hned pri vstupe a oproti aj kaviaren,taka malinka,ale je a potom za pasmom je už len automat na vodu a sladkosti?To už si nepamätam,ale voda,kava napoje určite.My sme tiež leteli min. rok prvy krat zo Sliaču a tak sa nam zapačilo,že ideme aj teraz v piatok zo Sliaču 🙂 🙂

liluska78
12. júl 2015

@peggy589 ďakujem Ti velmi pekne 🙂

liluska78
12. júl 2015

Ešte sa opýtam, eurom sa dá platiť asi všade, netreba si zamieňať peniaze,ja si to už nepamätám

mirka907
13. júl 2015

V Side prave teraz...trosku viac sa oteplilo..

silviaaa21
13. júl 2015

@mirka907 To je Kamelya, že?

mirka907
13. júl 2015

@silviaaa21 jj...relax pool...nasa oblubena...inak update..myslela som ze teplejsie nebude...ale omyl...slusnych 43..uz aj ja max 15tkova som sa natrela 30tkou na pleciach

silviaaa21
13. júl 2015

@mirka907 A my sme práve pri tomto bazéne ani raz neboli, joj hneď by som sa vrátila 😉

hasleerka
14. júl 2015

kočky nám napríklad nezobrali vodu na letisku v antalyi... čo som bola veľmi prekvapená ... ukázala som či môžem zobrať zabalený džusík, a dcéra držala otvorenú flašku ... pani sa opýtala či to mám pre baby, ja reku áno (pritom už má 8) a ona v pohode zoberte si ...

tinka76
14. júl 2015

Ahojte kocky... dnes sme sa vratili z efes royal palace... dnes len kratko... vobec sa tam nemusite bat... niekde mozno male nedostatky...ale nic take co by ste nenasli aj inde. Mali sme krasnu dovolenku 😊

ewelinna
14. júl 2015

@tinka76 pridavam sa k Tinke, bolo fajn🙂 , len ta plaz...vsetko ine bolo az nadstandardne...plaz nebola piesocnata, hlane pri vstue do mora boli kamienky, kamene, strk, kamenne platy aj balvany ☹
ck by mala reagovat a uviest spravne informacie o plazi, ktora mala byt 100%pieskova- bolo pisane v katalogu aj povedane v CK...este sme horsiu plaz nemali....inak krasny hotel, super sluzby, more chladnejsie ako na Tureckej riviere, personal ochotny- usluzny, animacie - s detickami perfektne, cvicenie aj brusne tance vynikajuce,pacilo sa nam, ale ak nic neurobia s plazou, uz sem neprideme.

martuska75
14. júl 2015

@tinka76
@ewelinna Ste zlaté baby, že ste na nás nezabudli a ozvali ste sa. Budeme určite rady aj za obšírnejšiu recenziu prípadne nejaké fotky ked sa "vybalíte" a zaklimatizujete doma. 😉

majkacoke
14. júl 2015

@ewelinna dakujem krasne za info-ta plaz ma mrzi-pre nas je dost dolezita plaz a more a tentokrat si ju ich neuzijeme:-/