Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nikina17
23. máj 2015

@petrina82
@mici111
nasli sme 3* s all inclusive na 10 dni za 1397€. Ale tak stale zvazujeme ci pohladame este nieco ine,pripadne pockame kym pojde cena este trosku nizsie alebo naskrabeme este dake € na iny hotel. Za 1637€ sme nasli 4*+1/2* na 10 dni s all inclusive v centre Alanye priamo na plazi. Uvidime. Ideme prvy krat do Turecka,doteraz sme chodili len do Bulharska.

adinam
23. máj 2015

@nikina17,tri* by som do Turecka neriskovala.To je ozaj málo,prihliadaj nato,že máš malé deti...

petrina82
23. máj 2015

@nikina17 3* je na Turecko fakt malo, radsej by som potom este dosetrila ako pises na ten 4* . Dobre je aj precitat si nan recenzie...Ako keby ste isli len dospeli tak by sa to dalo risknut ale s detmi by som neriskovala 3* urcite.

lauraa
23. máj 2015

@nikina17 ktory Hotel si vybrala 3*?

nefertitka
23. máj 2015

Ahojte, uz mame prvy den za sebou🙂je teplucko,more je chladnejsie,ale nic hrozne. Taka info pre tych,co teraz idete niekedy do turecka. Hotel lonicera super,zatial sa nam velmi pozdava

nikina17
23. máj 2015

@adinam
@petrina82
@lauraa zatial nemame nic vybrate,ale ideme teda hladat nieco od 4* a viac 😆 akurat sme si nasli v schranke vyuctovanie takze 270€ preplatok nam umozni trosku vyssi rozpocet 😊 a dedko vraj tiez prihodi nejake €. Tak hadam nieco solidne a vhodne pre deti najdeme. Viete poradit nejake dobre stredisko? A neviete ako je to s ponukou a cenou plienok a vyziviek?

lauraa
23. máj 2015

@nikina17 my sme boli v hoteli KDE boli aj presnidavky a kasa v detskom kutiku.takze skus najskor najst Hotel a potom ries ostatne, plienky zober a ak bude chybat dokupis na meiste..

erinka123
23. máj 2015

@nefertitka krasnu dovolenku, tesim sa na recenzie a fotecky 😉

epelino
23. máj 2015

ahojte, ja pozeram to tui center co tu uz niekto pisal, na 10 dni z Viedne vychadzaju aj 5* hotely okolo 600 eur na osobu. samozrejme, treba pozriet co je zac, ale som prekvapena, ze taka nizka cena, u nas za ti ehotely pytaju ovela viac. a to je podotykam 5 tyzdnov pred nasim planovanym odchodom.

Nebol niekto prosim vas v Sea planet resort and spa? dakujem

erikajanik
23. máj 2015

@jankako My tiez ideme cez pani z az travel, ale nam povedala hned, ze casy letov du zatial orientacne a upresnia sa 5 dni pred odletom. Tiez mame mat jeden let nocny, ale neako nam to nevadi- cestujeme z TN

erikajanik
24. máj 2015

@nikina17 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=9024904..., skus pozriet toto, urcite by som vyskusala viac cestoviek a vybrala by som naj cenu😉

jankako
24. máj 2015

@erikajanik no práveže mne nič také nepovedala,preto sme od nej kúpili tu dovolenku.mes.pred dovčou sa to zázračne zmenilo.5 dní pred dovolenkou ešte dostaneme presnejšie inštrukcie tiež.No mne ten nočný vadí ohromne.. 😠

kakaovyrez
24. máj 2015

@nefertitka Ahoj, mate aspon 30 stupnov? Podla predpovedi to bohvieako nevyzera, my ideme v polovici juna, tak mam strach, ze budeme mat chladno. ☹

erikajanik
24. máj 2015

@nefertitka Ahoj, to pocasie by zaujimalo aj mna, pisala si, ze teplo, ale ako je to vecer a v noci, treba este asi mikinu a nieco teplejsie na spanie- teda aspom detom😉

nefertitka
24. máj 2015

@kakaovyrez
@erikajanik vcera bolo slnecno a dnes az doteraz zamracene,ale nie zima. Teraz uz zas pripeka

lauraa
24. máj 2015

@jankako a cez ktoru cestovku letite, myslim rakusku priamo, mozno by manzel mohol zajst priamo do cestovky v at ...

nefertitka
24. máj 2015

@erinka123 dakujem🙂

jankako
24. máj 2015

@lauraa no len ktovie či je taka cestovka v jeho okoli kde pracuje

mirullka
24. máj 2015

@lauraa Ahoj, ten parkticket, co mate z cestovky za 45e co si tu v diskusii spominala to mate pri letisku vo Schwechate? Dakujem 🙂

lauraa
24. máj 2015

@jankako a ktorou letite?
@mirullka ano , ten nam zabezpecuje vzdy cestovka pri objednavke zajazdu tento rok uz stoji 47 na 14 dni...

karinkaeich
24. máj 2015

@kakaovyrez a kedy presne idete a kde?

jankako
24. máj 2015

@lauraa Ježiš, sak som zabudla. 😱

mirullka
24. máj 2015

@lauraa no to ma zaujima 🙂 a prosim ta, na ktorom parkplatze budete? My vzdy byvame n C-cku a vyjde nas to do stovky. Kazdy rok ideme cez rakusku cestovku /tui, gulet/ a daju nam ticket. Dakujem. 😉

petka2826
24. máj 2015

ahoj my sme boli s detmi a uplne super nedoporucam pit vodu ani zuby si snou umyvat a ked bude moc teplo tak sa nachvilu schovat 🙂 asi tam pojdeme zas 😉

erikajanik
24. máj 2015

@jankako My ideme cez alltours, uz 2.6. a zatial ziadna zmena, dufam,ze ani nebude 😵 , uz som sa vyspriadala s tym, ze letime v noci- rano sme tam a mozeme uzivat slniecko, horsie je domov, to letime rano o 9:00,takze posledny den v cudu, ale nevadi, uz sa moc tesime. Aj ty sa tes a predstavuj si ako ako si uzivas, nekaz si to 😉

jankako
25. máj 2015

@erikajanik tuším aj my ideme cez túto cestovku..ja nie som odkázaná platiť si dovolenku s lacnejším nočným letom...

kakaovyrez
25. máj 2015

@karinkaeich do limaku v lare, 16.6., dufam, ze bude aspon 32 stupnov

babulka82
25. máj 2015

baby a ake momentalne počasie a teplota mora v turecku?

epelino
25. máj 2015

aj mna by zaujimalo, ako je v Turecku..neleti niekto na konci juna?

kosska3003
25. máj 2015

@babulka82
@epelino je tam teraz @nefertitka pisala ze je tam teplo a more chladnejsie ale da sa co mam povasie tak na dlhodobu pise tak okolo 30 stupnpv ja letim 5 juna