Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

nefertitka
13. mar 2015

@jenn7 Lonicera World🙂

lilly30
13. mar 2015

Babule chceli by sme ist s drobcom k moru mate nejake skusenosti s fajn hotelom?drobec bude mat v auguste 1rok.ako letecky chceme ist urcite manzel povedal ze on soferovat nebude 😉

karinkaeich
14. mar 2015

@17crystal to maju pravo na zvysenie ceny, ked raz uz mame zmluvu podpisanu?

halit13
14. mar 2015

@karinkaeich majú, je to uvedené v zmluvných podmienkach čo sme podpísali.....

karinkaeich
14. mar 2015

@halit13 no pozeram prave 😖 😠 super. ktovie s cim, vobec pocitat 😒

martuska75
14. mar 2015

@tinka76
@adka_m No tak dúfam baby, že potom poreferujete. My ideme až 14.8. To sa budeme s @adka_m akorát striedať 😉
Ja dúfam že bude fajn aj ked hotel ešte nestojí. Boli sme v sunise 2x a vždy všetci spokojní, tak dúfam že si plánujú udržať svoj štandard. Ale na osobné recenzie som zvedavá. Ale zdá sa že sa celkom hotel uchytil. Ja som to kupovala už novembri a manžel že čo sa blbnem tak skoro 😀 😀 😀 Ae minulý rok sme to nechali na LM (manžel si nemohol dovolenku viazať dopredu) a nič normálne už nebolo. Ešte k tomu sme boli Tureckej riviery už prejedení a v ponuke mal hydrotour Bodrum len na týždeň a skoro žiadne Grécko 😝 . Takže tento Izmir nam úplne super zapasol tak som to zajednala hned, že čo sa budem potom stresovať 😉

petrina82
15. mar 2015

Euro ma vraj voci dolaru nadalej klesat. Kartago ma v zmluve, ze ak kurz sa zmeni o viac ako 5%, budu ziadat doplatky za zajazdy a zvysovat ceny. Takze pre tych, ktori si este zajazd nekupili uz budu nove ceny, pre tych, ktori maju zaplatenu zalohu budu platit doplatky ale pre tych, KTORI MAJU VYPLATENY UZ AJ DOPLATOK GARANTUJU POVODNE CENY. Takze kto mozte, vyplatte si dovolenku celu (Kartago Tours). My sme dnes doplatili doplatok prevodom, tak dufam, ze zajtra nevydaju vyhlasenie o zvyseni cien lebo na ucte este mat doplatok nebudu a tym padom by sme museli doplacat aj my. Maju v podmienkach toto: Zákazníkom, ktorí v čase vyhlásenia cenovej úpravy na základe zmeny kurzov budú mať uhradenú plnú cenu zájazdu, garantujeme pôvodne dohodnutú cenu.
Inak mam pocit, ze v najblizsich dnoch by mohli tie ceny zvysovat, kedze predtym mali v podmienkach, ze do vysky zmeny kurzu 10% nepytaju doplatok, dnes tam maju uz len do vysky 5%. A doplatok budu pytat asi v takej vyske, akej sa zmeni kurz v %, co robi dost. Myslim, ze ta zmena kurzu je uz teraz okolo 10% takze pri cene zajazdu 2500€ to je uz 250€ rozdiel ☹

17crystal
16. mar 2015

Baby bola som dnes v cestovke (Tiptravel) a bolo mi povedané, že ak budeme mať uhradený zájazd v plnej výške kým vydajú nejaké rozhodnutie (o tom či sa bude doplácať alebo nie) nás sa to už nebude týkať. Čiže sme to vyplatili celé a máme teraz pokoj...

magdulka1
16. mar 2015

@17crystal ahoj 🙂 ano toto je pravda. My sme raz nezaplatili celu sumu a nafta sa zvysila... 20-30 na osobu sme doplacali

petrina82
16. mar 2015

@17crystal Presne toto som pisala o prispevok vyssie vcera. Tiez sme to vyplatili...

vlasa
16. mar 2015

@zebricka23 aj my sme tento chceli,je suprovy,odporucili mi ho v kartagu,ale v nasom termine uz nemaju volne letenky ☹ tak ideme do paradise side beach,papilon to nebude,ale snad to nebude katastrofa.

karinkaeich
16. mar 2015

@petrina82 @17crystal aj my sme dnes uhradili zvyšok. tak som zvedavá, čo sa bude diať :-/ btw. od dnes to máme presne za 3 mesiace 😉

adka12
16. mar 2015

Baby tie čo idete s dvoma deťmi, koľko vás výde dovolenka? Ja čo som cca rátala, všetko okolo 3000€ čo sa mi zdá strašne prehnaná suma. Ked sme boli len s jednou dcérou, vyšlo nás Turecko UAI na 1600€ na 11dní 3 roky dozadu.

petrina82
16. mar 2015

@karinkaeich tak dufajme, ze nas uz sa pripadne doplacanie tykat nebude 😀

karinkaeich
16. mar 2015

@adka12 11 dní, deti skoro 5r. a 2,5r. cca 2100e 😉

adka12
16. mar 2015

@karinkaeich a hotel

magdalenatothova33
16. mar 2015

my mame dobre skusenosti s rakuskym cestovkami,aj cenovo ovela nizsie ako u nas

karinkaeich
16. mar 2015

@adka12 monart city v alanyi, globtour ho má jediný v ponuke, potom rakúske ck. známi boli, pochvaľovali, tak verím, že aj nám bude fajn

silviaaa21
16. mar 2015

@nefertitka Tak to je super cena. My za tú sumu ideme na 11 dní

vlasa
17. mar 2015

baby,nejde niekto do paradise side beach hotela nahodou,alebo uz tam bol niekto?

zebricka23
17. mar 2015

@vlasa myslis tu marti myru??no to bola take krajne riesenie,chceli sme nakoniec opat belvil,ale tam uz nemali letenky pre nas....tak preto toto...a cenovo vychadzal velmi dobre 🙂

vlasa
17. mar 2015

@zebricka23 ano,tu sme chceli aj my,ale letenky uz niesu,iba 18,7, a to manzel nemoze.ja som chcela Ayschu,ale sa bojim tych meduz,ideme v auguste a more bude zase horuce ☹ tak sme vybrali paradise side beach.viem,ze Belvil uz nic nebude,ale snad to nebude katastrofa.

vlasa
17. mar 2015

@zebricka23 a inak Papillony vychadzaju stale najdrahsie 😀

zebricka23
17. mar 2015

@vlasa no ved..nas na tyzden vychazdal skoro 3000tis....tento nejako 2200...ideme 11.7..v ayschi sme boli tiez a teda meduzy sme nemali

vlasa
17. mar 2015

@zebricka23 viem,ze ste boli,ale nam vraveli,ze v auguste je more uz prehriate a meduzy mozu byt vsade ☹ tak dufam,ze tento rok ich nevychytame

mgabrhel
17. mar 2015

Ahojte ak hľadáte nejaké inšpirácie pre dovolenku skúste pozrieť sem www.magazinsvet.sk

petrina82
19. mar 2015

baby, koho zaujimaju casy odletov tak Kartago uz ma predbezne casy, mozte pokukat 😉

zebricka23
19. mar 2015

@petrina82 mne neukaze...kedy idete??

danarka
19. mar 2015

@petrina82 a kde to mám hľadať. Na ich stránke mi to neukazuje...

zebricka23
19. mar 2015

@petrina82 uz mi to ide.....
@danarka daj si na stranke zakaznicka sekcia, overenie online...tam zadas cislo zmluvy a vyhodi ti to.....
nase casy nic moc

link : https://www.kartago.sk/online-overenie-letu