Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

danulkaja1
6. júl 2015

@lucica a skúšala si volať do hotela Chopin?

giugia
6. júl 2015

@petronela.ficekova boli sme v titanicu...bolo fajin...na úrovni 😉 ...pláž pozvolny vstup...piesok...pre deti idelny areál. ... 🙂

lucica
6. júl 2015

@danulkaja1 na 11 dni ma to vyjde o 14eur viac ako inde, to je dost. Lebo vsade inde je 39€ na 12 dni, ale tu je tato cena na 7 dni

petronela.ficekova
6. júl 2015

@giugia das aj nejake foto? Dik 🙂

danulkaja1
6. júl 2015

@lucica tak áno,i keď pri cene dovolenky tých 14 euro nieje taká strašná položka,mne v cestovke neodporúčali nechávať auto na letisku...

kajka6
6. júl 2015

Ahojte letí niekto 15.7. z Ke do Alanye?

katkaeli
6. júl 2015

Ahojte a leti niekto v stredu 8.7. Z Ke do Antalye?

giugia
7. júl 2015

@petronela.ficekova ja nedavam foto na net;ked si pozres hotel titanic,tak foto su pravdivé,je to presne tak,nic skreslene... 🙂

deny3
7. júl 2015

@katkaeli áno, my 🙂 ale odlet máme až 22.40 hod, vy kedy?

upam
7. júl 2015

mozem odporucat s detmi Alba Resort v Side https://albahotels.com.tr/Home/Alba_Resort_Hotel spokojnost.. bazeniky pre deti, koniky, mini zoo, detsky miniklub, zelen na okolo vsetko co treba male minusy pre mna ze kdetu by trebali drobne opravy u 5*ale to asi je v Turecku ok a detsky bufet siel skor cestou co deti isto zjedia niezeby bol zdravy 🙂 ale bolo na vyber aj z dospelackeho jedla takze ok

lucica
7. júl 2015

Neleti niekto zajtra z BA do Antalye?

monika.v
7. júl 2015

My az 28.7. do izmiru do toho nestastneho sunis efes

majkacoke
7. júl 2015

@monika.v tak sa tam vidime-my letime 7.8. Vcera som sa dozvedela, ze este aj odlety tam su hrozne:-/ Tam 2:55 v noci a spat 0:50 😲 No snad dovtedy to tam dokoncia a bude fajn😉

mo77
7. júl 2015

@janicaa vedla hotela bol trh taky maly, my sme vonku z hotela nechodili a k hotelu nemam co vytknut,len to ze mi sme prisli v noci ubytovali nas len do prechodnej izby,nemala okno ani balkon ale bola krasna a dostali sme novu na druhy den ale bola obyta tak sme prisli, ze chceme inu, dali sme mu 5dolarov a nechal nas vybrat z 2 izieb, vybrali sme si izbu hned na recepcou, my potrebujeme poobede tien na balkon lebo si tam davame kavu a oddychujeme😁

nikinka1111
7. júl 2015

Neletíte náhodu niektorá 29,7 do hotela Adalya Ocean 🙂 ?

monika.v
7. júl 2015

@majkacoke to uz letime naspat tak to akurat my prideme do ba lietadlom ktorym pojdete do turecka.aj my mame super odlety tam o 3.05 a spat 0.50 naparadu :(

teskoma
7. júl 2015

Baby,co ja by som dala za ranny odlet,hoc aj o 3.OO .Ved tam potom uz mate cely den dovolenky.My odlietame 26.7. z KE o 11,45 a spät uz o 9.20 rano :( .Takze mame dovolenku kratsiu min. o cely den, ak uz teda neratam odlet domov.Aspon tam by som brala skore rano ...

martuska75
7. júl 2015

@monika.v
@majkacoke Neviete baby ako letie tie termíny čo idú 14.7-do 24.7? My ideme 14.8., ale mám pocit že je to ten termín čo sa točí. Tiež by ma zaujímalo ako budeme mať let.

mirka907
7. júl 2015

@katkaeli my ideme zajtra z KE ale do hotela v Side...let 17.20

mirka907
7. júl 2015

@januska191 tak to mate pekne vybavene...my sme sa dnes dohadali, ze sice mne a dcerke viza netreba ale priatelovi ano...nie je totiz Slovak...nastastie to vieme vybavit cez eVisa....pripadne myslim ze aj na letisku...my ideme cez Ruefa Reisen...

deny3
7. júl 2015

@mirka907 tak tento čas vám závidím, aspoň sa normálne vyspíte. A do ktorého hotela idete?

luba142
7. júl 2015

neleti niekto 12.7. z BA do Antalye?

peny33
7. júl 2015

My sme momentalne v Luna Blanca resort a spa v Side a je tu uuplne uzasne ,len akosi slovaci ziadny,to sa sem nikto nechysrpta na kus reci? :D

mirka907
7. júl 2015

@deny3 Kamelya World Holiday Village...cas je fajn...este stihame aj do prace rano a na obed k nasim 🙂

lucica
8. júl 2015

Pozrite prip.sa registrujte kto ma zaujem http://www.foreign.gov.sk/servlet/content?MT=/A...

januska191
8. júl 2015

mirka907 viza vybavite aj na letisku, ale rychlejsie je to cez eviza. My uz sa zajtra vraciame naspat, tak to sa asi obideme... uzite si to tu, je tu suuuuuper, treba vela kremikov na opalovanie 😎

katkaeli
8. júl 2015

@deny3 ahoj...aj my letime 22:40...a do akeho hotela idete? My ideme do Sural hotel a idete aj detmi?🙂

katkaeli
8. júl 2015

@mirka907 ahoj a do akeho hotela?my ideme do Sural hotel tiez v side...😉

mirka907
8. júl 2015

@januska191 uz ich vybavil cez eViza...kremov mam nabalenych..on uz z kufru vytahoval ze naco tolko ale pri mojom velavravnom pohladne na jeho bledu pokozku to vratil spat 🙂...tak sa asi minieme....uzite si to este dnes !!!

deny3
8. júl 2015

@katkaeli ideme primasol hane garden, ked som isla do cestovky,sural som mala na druhom mieste 🙂 sice nam v invii neodporucali cestovku,riskli sme to a rano uvidime.Takze saetisku isto stretneme,mam clapca, 5,5 rocny,ale je vysoky na svoj vek.Isto si nas vsimnes,ja gula,muz vysokyyy,maly hlucny,vlastne sme vsetci hlucny a chaoticky 🙂