Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

monika333slov
23. aug 2013

@trpezliva my 6x 🙂

zuzinr
24. aug 2013

@harmi Ahoj, my ideme ale uz 6.9. tak sa tam mozno stretneme 🙂

pavlina05
25. aug 2013

Ahoj, stále ještě nemám vybráno.... 😖
Byl někdo v hotelu: Süral resort
http://www.newtravel.cz/search.php?utm_campaign...

lubkam
26. aug 2013

Kocky,počasie 32℃,more30℃ v okolí side,víza sme v sobotu uz neplatili🙂

hvaculkova
26. aug 2013

Ahojte,tak v piatok sme sa vratili z hotela Mukarnas,aspoň v krátkosti,hotel je nádherný vrelo doporučujem.služby super,plaž dost kratka plytčina,ale bazeny a tobogany to vynahradili,akurat črevne problemy nám skomplikovali dovolenku,5 roč,dcerka skončila na infuzii v nemocnici a mi sa stale z toho dostávame,nepomohli naše lieky,takže asi by som už Turecko ako dovolenku nevolila.

stelinau
26. aug 2013

Ahojte,tak vcera sme sa vratili z turecka-bolo neskutocne super. A tu teraz citam ze zrusili viza ,ma ide normalne porazit,sak za tych 60eur sme mohli este nakupit kopu veci 😀

pavlina05
26. aug 2013

@hvaculkova 😢 co jste jedli? je holčička měla problémy?

popova
26. aug 2013

ahojte v sobotu sme sa vratili z Turecka bolo úžasne nemalo to chybu, ako strava bazeny, more, izba služby no supééééér Boli sme v hoteli ADALYA REZORT nemali sme žiadne problémy ,ani zdraVOTNE ani celkove s pobytom - odporúčam.

hvaculkova
27. aug 2013

@pavlina05 jedli sme len hotelovu stravu,problemy sme mali všetci ešte 4 dni po prichode na Slovensko,vodu sme pili len balenu,alebo čapovane nápoje,ja na Turecko nebudem mat moc pekne spomienky.

pavlina05
27. aug 2013

Holky, tak už mám koupeno také🙂
Sural Resort - Side

Co je v tom Side? Delfinárium? Památky? můžete doporučit?
Má cenu jít s malýma dětma k těm delfínům?

cinnamon111
27. aug 2013

@pavlina05 vrátili sme sa v sobotu so Side. maximálna spokojnosť. Síce nepoznám tvoj hotel, ale v Side asi zlý hotel ani nie je. Delfinárium tam je - vstup cca 45 eur, pirátska loď - celodenný válet - dosp. osoba 50 eur, dieťa 25 eur. A ešte kopec výletov, ponúkne vám ich aj český delegát. Samotné Side je krásne - večerné prechádzky

pavlina05
27. aug 2013

@cinnamon111 😉 a teplota tam? prší tam někdy?
My to máme do ide cca 9km, takže jak se tam dostat? Je tam bezpečno? busem nebo dolmuš,taxi? nemusím se bát o děti? no pro nás maximálně večerní vycházka a památky, děti jsou na tyhle výlety a atrakce malé.

cinnamon111
27. aug 2013

@popova A neboli sme náhodou spolu v hotely - Erika ?? 😀 😀 😀 😀 Tiež sme sa v sobotu vracali s Adalya Resort. Odlet v sobotu ráno o 3,05 - vy pokiaľ sa pamätám, tak okolo 8,OO hod.

pavlina05
27. aug 2013

@zofik 😕 😲 co teď? dovču mám platit zítra, tak nevím.....

cinnamon111
27. aug 2013

@pavlina05 Teplota sa pohybovala od 33 - 38 stupňov, more teplučké a čisté, pláž tiež, či tam prší - no asi áno , ale až tak október. Aj my sme mali do Side asi takto, určite dolmušom cena cca 2 eur/ osoba. Taxi okolo 20 - ale neviem či to nebola cena za auto, to fakt netuším. Na týchto atrakciách sme tiež neboli, máme len rok a pol ročnú dcéru, ale ponúkol nám ich delegát. Večerné prechádzky sú super - ale určite aj hotelový program sa im bude páčiť, to je asi v tých hoteloch podobé.
Naša malá všetko zvládla stravu, more, slnko - myslím, že sa netreba nejako špec. obávať.

pavlina05
27. aug 2013

a dávali jste týden před probiotika?

liluska78
28. aug 2013

Baby este sa opýtam,kočík sa berie ako batožina,mozeme ho mať pri sebe az k lietadlu? Ďakujem

zofik
28. aug 2013

@pavlina05 těžko říct...záleží jak to vyvrbí Amíci...

zofik
28. aug 2013

my letos si to taky užili, jak jsme tam byli v červnu, tak zrovna tam byli v Istambulu taky nepokoje...

pavlina05
28. aug 2013

@liluska78 kočárek normálně až do letadla, bez poplatku 😉

No tak to jsem na ty Amíky zvědavá...prý útok možná už ve čtvrtek. A zaplatit dovku mám už dnes 😅

zofik
28. aug 2013

@pavlina05 a letíte kdy?

slušná cestovka by měla vrátit peníze celé, v případě že by to nastalo....

horší to je s přerušením zájezdu...to cestovky toho moc vracet nechtějí...ukazovali to u toho Egypta....

pavlina05
28. aug 2013

@zofik 8.9. CK Alexandria

popova
28. aug 2013

@cinnamon111 No jasne ak ste zo Ziliny s malou kočkou tak posledný večer sme popíjali dtinky a naši chlapi pivo .Tak ako ? ste v pohode? my už zarezavame v práci majte sa

cinnamon111
28. aug 2013

Tak svet je teda malý 🙂 🙂 , no my sme trošku ochoreli, malá mala aj teplotu, ja len nádchu, ale už je všetko v poriadku. Asi ten prechod do takého chladného počasia sme nezvládli. No ja som na MD, tak som doma a manžel už pomaličky tiež začal pracovať. Potom pozdravujte Majku. Majte sa

zuzinr
28. aug 2013

no my mame letiet 6.9. ale tiez mam strach ze ako to bude co stale hovoria o tej "bliziacej " sa vojne v sirii. Najviac sa bojim toho ze sa to zacne ked budeme tam ☹

lauraa
28. aug 2013

@cinnamon111
@pavlina05 my sme zaplatili za piratsku lod len 70 eur 2+1 takze sa oplati asi porovnat miestne ponuky.... predpokladam ze ste sa plavili aj po rieke , vyskusali sladku aj slanu vodu , hlavne teplotmy rozdiel..... piratska lod bola super , hlavne treba sa informovat aky hostia budu na palube.... nedoporucam rusov, nam sa velmi pacilo , animacia pre deti po cely den bola super..... nase dieta bolo nadsene hladanim pokladu.....

popova
28. aug 2013

@cinnamon111 Tak, predstav si Majka sa mi vobec neozvala, ma moje tel čislo ale ja to jej nemam .Tak neviem možno sa ešte ozve. Maly chodi do školky a od septembra bude predškolák. Tak sa majte pekne mala nech sa rýchlo uzdraví.

jasikjana
29. aug 2013

ahojte, leti niekto do Turecka 7.9. o 3hod.?

alexis13
29. aug 2013

baby taka otazocka.....tiez rozmyslame nad tureckom odlet v stredu este to mame do zajtra rezerve ale vcerajsie spravy ma vyplasili tie nepokoje v Sýrii myslite zeto neni nebezepecne?