Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

17anit07
18. feb 2014

@lutsousek ano to urcite pozeram ze ceny isli poriadne hore ☹

lauraa
18. feb 2014

@lutsousek aj nam sa v asterii velmi pacilo......odporucam vsetkymi 10 dalej.... 🙂 🙂 🙂

michaela_borikova
20. feb 2014

My sme boli aj v Kamelyy aj v Silence. V Silence bolo lepšie ...

sandy5
20. feb 2014

@lutsousek v Asterii bolo perfektne ze? My sme tam chceli ist aj tento rok, ale nedalo sa s 2 detmi. Tak ideme do Papillonu

lutsousek
20. feb 2014

@lauraa @sandy5 Holky, v Asterii bylo skvěle! Hned bych se tam vrátila. 🙂 Ale letos jsme nějak propásli ty největší slevy na first minute a teď už je to finančně dost náročný... U nás ho má v nabídce jen jedna CK, takže bohužel. Ale obávám se, že ať pojedeme kamkoliv, tak budeme zklamaní ve srovnání s tou Asterií. 😀

lutsousek
20. feb 2014

@sandy5 Jsem zvědavá, jak budete spokojení v tom Papillonu, taky jsem se na něj dívala. 🙂

sandy5
20. feb 2014

@lutsousek no zatial som len samu chvalu citala, tak uvidime... Vraj pre decka je to super. A stihli sme aj zlavy, aj ked bola dilema ci ist s malinkou ked bude mat len 8 mesiacov ale ideme. A o rok snad zas v Asterii 🙂

janulabb
25. feb 2014

ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, možno trochu trápna otázka.. Plánujeme dovolenku v Turecku s dvojročným synčekom. Kolegyňa mi spomínala, že tam mali s rodinou počas pobytu nejaké črevné a žalúdočné problémy. Myslela som, že tento problém sa týka len Egypta príp. Tuniska. Ako ste na tom boli vy? Vďaka za odpovede.

danim
25. feb 2014

@janulabb tak stat sa ti to moze hocikde- ak pijes vodu z vodovodu napr... cize vodu pit len balenu. Ale ziadna taka pohroma ako byva bezne v Egypte, Tunise- nehrozi.. ( tam aj ked rozkroja zeleninu.. atd.. uz z toho kludne chystis problemy.. ) Europa- bezpecna- aj ked istu opatrnost- ako pisem v prvej vete je potrebne dodrziavat vsade mimo domu 🙂 takze klud 🙂

pea87
25. feb 2014

@janulabb nam tam nebolo nic, ti co tam mali male deti tiez nic nespominali... ale tak my sme pili iba balenu vodu - pre istotu

erinka123
25. feb 2014

Tie čo sa nahodou chystate do Bella resort ,bude novučka aj interier aj vonku pozrite si fotky ako ju prerabaju
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6605480...

popova
25. feb 2014

@janulabb ak možem písat za seba, boli sme v Turecku minulé leto , nemali sme žiadne zdravotné problémy,boli sme s 5 ročným synom,a všetko v pohode, pili sme iba balenú vodu ktorú mali v hoteli.

janulabb
25. feb 2014

@danim
@pea87
@popova ďakujem vám, takže len balenú vodu a malo by to byť v pohode 🙂

hvaculkova
1. mar 2014

@janulabb dobrý večer,ak možem prispiet trochou skuseností,minuly rok sme boli v Turecku s 5 ročnou dcerou,skončila na infuzii,nakolko mala horučky a hnačky,treba si dávat pozor na lad a točenu zmrzlinu,inak v Turecku je nádherná dovolenka,prajem pekny vikend

janulabb
1. mar 2014

@hvaculkova ďakujem, budem musieť hlavne muža upozorniť, ten pije všetko ľadové aj teraz v zime a točenú zbožňuje 🙂

lauraa
2. mar 2014

@janulabb nie vzdy je to tak , my sme pili a jedli vsetko , dokonca som si zuby umyvala vodou z vodovodu , mala si veselo chlipkala voda z bazena a nikomu nam nic nebolo......

jaaty
2. mar 2014

@sandy5
v Papillone sme boli dva roky po sebe Ayscha a minulý rok Belvil - určite budete spokojní 😵

handm
2. mar 2014

Ahoj, nejedete někdo do Green Max - Belek? Jinak
@jaaty na papillon jsme taky koukali, moc se mi líbil...🙂

sandy5
2. mar 2014

@jaaty Jeej dakujem, my ideme do Belvilu tak som zvedava 🙂

zebricka23
4. mar 2014

@sandy5 urcite budes spokojna...bolo uzasne...pridatm ti par foto

17anit07
4. mar 2014

@zebricka23 super prosim Vas kde to je vdaka

zebricka23
4. mar 2014

@17anit07 papillon belvil

dai
4. mar 2014

@janulabb ahoj - ak idete do dobreho 5hviezdickoveho rezortu tak podla mna problemy behrozia - my dme boli uz 3x a nic nebolo - voda bslena, dzusy ruropske krabickove, zmrzlina eu balena, v minibaeoch balena voda neustale doplnovana, kdekolvek vratane plaze su eu balene vody dostupne... nikdy sme nemali zuadne problemy ( a to sme ich pritom mali v super luxusnych rexortoch na kube ci v emiratoch - v turecku nie... )

moonaa
4. mar 2014

Baia LAra- nebol niekto z Vás?

sandy5
5. mar 2014

@zebricka23 si zlata dakujem 😉 no uz tam vidim moju starsiu. a ked tam maju aj korytnacku... to v Asterii tie dve furt hladala 🙂

bafinka
7. mar 2014

ahojte, my ideme zaciatkom septembra do Paloma Grida v Beleku. Nechysta sa tam este niekto?

peta131
7. mar 2014

my sme boli v lete v Alba resorte, doporucujem vsetkymi desiatimi, paradny hotel pre deticky 🙂

pavlina05
7. mar 2014

@janulabb my jsme byli loni v Turecku-Side s dvoročním a pětiročnm a bez potíží. Pohoda,není se čeho bát 😉

zuuzka
10. mar 2014

Ahojte dievcata, my ideme 31.5. Uz sa tesim, aj ked ten let....no zatnem zuby a vydrzim 🙂 Len letime v case obeda tak by som sa chcela poradit, co take by som mohla malemu vziat so sebou na obed. Nieco, co sa nepokazi a chuti dobre aj studene. Rozmyslala som nad zemlovkou...Beriete nieco detickam na obed, ked vam takto vychadzaju lety?

bafinka
11. mar 2014

@zuuzka kolko ma maly? Jedlo by mal dostat v lietadle 😉