Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

janinkad
7. sep 2015

@olise69 zatial nasa naj ,naj, dovolenka v Turecku,ja 4 krat,.hotel na dost vysokej urovni.vrelo odporucam!

stankapk
8. sep 2015

@zazalienka ahoj. nechcem ta nejako vystrasit alebo odradit, ale my sme v saray dostali hnacku - ja s mojou mamou uz treti den - trvalo to az do prichodu na slovensko ☹ a to sme poctivo brali lieky proti hnacke a aj probiotika. probiotika aj pred dovolenkou. manzel s dcerou dostali den pred odletom. dnes uz by som to riesila tak, ze hned akoby som dostala hnacku volam delegatku a pytam lieky od nich, lebo vraj nase lieky nezaberaju...

oli18
18. sep 2015

Práve som sa vrátili zo Side, Trendy Verbena Beach, UALL 5 hviezdy. Všetko bolo super.

cinnamon111
18. sep 2015

@stankapk y sme tento rok mali v Turecku hnačku tiež, stalo sa mi to prvý krát, kúpil som si tam tie ich lieky, čo odporúčali na črevné problémy a už druhá tabletka mi zabrala. Volalo sa to Lopermid a stál len 3 eurá. Super liek

cinnamon111
18. sep 2015

@popova my sme v Papillon Belvile pred rokom, mám aj nejaké fotky, bolo tam naozaj dobre

popova
19. sep 2015

@cinnamon111 Ak budeš maš čas napíš nejaké info aj foto pridaj ....

zazalienka
19. sep 2015

@stankapk ahoj, prave sme v Saray a ja mam pocit ze skor guttalax mi treba, ladujem do seba vsetko🙂 je tu skvele

cinnamon111
20. sep 2015

@popova Tak pridávam nejaké fotky. Hotel je to výborný, naozaj pre deti úžasný, krásny miny club s aktivitami pre deti, herňa, PC miestnosť s hrami, miestnosť na malovanie na textil atď. Úžasné bazény s toboganmi, aj veľké aj menšie, okolo detských bazénov je na podlahe taká mäkká podlaha, tak sa tam vôbec nešmýka a aj na hojdačkách je to tak - je to vidieť na tej fotke kde je trampolína. Všetok priestor pre deti je krytý takými ochrannými látkami, tak tam nikde nesvieti priame slnko. Ten areál hotela nie je vôbec taký veľký ako to vyzerá na fotkách, my sem bývali celkom v poslednej rade a nebolo to ďaleko. Najlepšie je asi bývať v strede - to máš blízko aj do hotela aj na pláž. Jedlo je tu výborné. Izby vo vilkách sú menšie ( menšie ako napr. v Adalyi) v hotely väčšie - ale tie si treba priplatiť už a SK. To na fotke je vo vilke. Prekrásne večerné prog. ako napr. : muzikál, cirkus, artisti, tanečné skupiny. Veľké zoskupenia cca 25 členné skupiny. Vždy večer hudba - striedalo sa to, na recepcii klavíristka a disco. každý deň v odľahlej časti hotela, vôbec to nerušilo. Ak by som mala hľadať mínusy, tak pre mňa to bolo - že sa jedná asi o 8 hotelov osamotených a treba si na nákup objednať dolmuš aby vás odviezol do Kádrie-tam sú trhy. Nedá sa z hotela ísť peši. A nie je tu piesočnatá pláž, je pri vstupe s kamienkami , ale chodí sa do vody na boso, netreba vodnú obuv.

popova
21. sep 2015

@cinnamon111 Velmi pekne dakujem za info. aj tie fotky su pekné, Dlho pokukavam po tomto hotely tak snad sa tam dostaneme, a v hotele su nejaké obchody?

cinnamon111
21. sep 2015

@popova ja neviem, ja si už nepamätám.....ale mám pocit, že tam niečo bolo. Viem že sme boli v tej Kádrii, museli sme tam ísť, lebo sme potrebovali lieky s lekárne a v hoteli lekáreň nebola, tak sme potom všetko kúpili tam.

popova
21. sep 2015

@cinnamon111 Dakujem

lentilkabj
23. sep 2015

čaute baby,v sobotu odchádzame na 2 týždne do Turecka a čo pozerám počasie,tak čistá katastrofa ☹ ,som z toho na nervy.myslíte že ozaj tam bude len okolo 22st.,dokonca 2 dni má byť len 19.st. ☹

zazalienka
24. sep 2015

@lentilkabj ano, uz treti den je chladno, vcera sme sa nekupali vobec, predvcerom bola v side vichrica, stale po troche prsi, tocia sa tu mraky dokola

lentilkabj
24. sep 2015

@zazlienka ach jaj,nepotesila si ma :'( Prave balim a neviem kolko teplych veci mam nahadzat do kufra.

zazalienka
24. sep 2015

@lentilkabj dnes je konecne lepsie, ani v noci nebola uz burka, len more je este divoke a sama trava.. Myslim za sa bude dat este vydrzat..

zazalienka
24. sep 2015

@lentilkabj no muz akurat pozera ze zasa ma byt krasne, 30 st. Aj dnes uz je kraaasne

lentilkabj
24. sep 2015

@zazalienka juuuuj,sa teším.dokedy ste tam vy? my do 10.10. dúfam,že si ešte slnko užijeme 🙂

zuzuzof
16. nov 2015

POZOR!!!!
čítala som ako si niektoré plánujete objednávať z internetového obchodu MAMULIENKA.SK. Dávajte si na tento obchod veliký pozor!!! Začiatkom septembra som si u nich objednávala tovar. Platila som predom na ich účet nie malú sumu. Dodaciu lehotu absolútne nedodržali. Nekomunikujú so mnou. Žiadala som o vrátenie peňazí, odstúpila som od kúpnej zmluvy a do dnešného dňa mi ešte nezaslali späť moje peniaze. Teraz mi nedvíhajú telefón, rušia ma..nekomunikujú...pani predavačky v obchode sa tvária, že o ničom nevedia. Absolútne neodporúčam tento obchod!!!!!

danulkaja1
16. nov 2015

@zuzuzof a čo to má spoločné s cestovaním do Turecka?

nikitkad
16. nov 2015
zuzuzof
27. nov 2015

Niekde v strede diskusie odporúčala mamina, tento obchod druhej mamine, preto som zareagovala. Nedalo sa mi ju označiť, že ten môj komentár patril jej.

olik2009
28. dec 2015

@iffca s akou cestovkou ste boli v Arcanuse?boli ste aj na niejakom výlete? 🙂

olik2009
28. dec 2015

@ksts Ahoj mi ideme do tohto hotela v lete,čítam vaše komentáre-mohla by som sa pozrieť na tie fotky na fb? 🙂 🙂

iffca
28. dec 2015

@olik2009 my chodíme so Saturom. Boli sme tam 2x a vždy maximálna spokojnosť. Čo sa týka výletu, prvý raz sme boli v delfináriu a páčilo sa nám.

olik2009
28. dec 2015

@iffca aj mi ideme cez satur-v tom delfinariu ste boli s toho hotela cez delegáta 😉 koľko je tam tých tobogánov? 😉 dali by sa pozrieť tie fotky?

lauraa
29. dec 2015

@olik2009 my sme boli v delfinarium cez nejakeho privatneho predajcu vyslo to lacnejsie ako cez delegata cestovky..skus SA popozerat na mieste..

iffca
29. dec 2015

@olik2009 v delfináriu sme boli cez delegáta. Tobogan je v tam len jeden pre deti a nebol v prevádzke celý deň, čo je mínus pre deti. Ale nám nechýbal. Ja som foto na nett nedávala. Ale skús popátrať na MK, niektoré maminky tam dali dosť fotiek z Arcanusu.

popova
30. dec 2015

@olik2009 Nemate strach ist do Turecka?

olik2009
30. dec 2015

@popova trochu hej, viac by som sa bála Egypt a Tunis, veď V Turecku nebol útok na turistov a stať sa môže aj inde voľačo, veď V tejto dobe človek nevie kde ti hnusáci udru. Ale sme poistení a Satur nás ubezpečil, že ak by sa niečo dialo V tom období V Turecku dala by sa zmeniť destinácia tak asi tak, aj vy uvažujete?

popova
31. dec 2015

@olik2009 Nemame zatial nič zajednané ....čakám