Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

lucula73
8. aug 2013

@sakura77 tak tak,veľmi zle sme vybrali lokalitu celkovo,boli sme prvý raz v Turecku a sme skonštatovali,že zlaté Chorvátsko 😀 😝

sakura77
8. aug 2013

@lucula73 😀 nooo treba vybrat blizsie daco,my ideme teraz 10km od letiska 🙂 u nas napr chorvatsko este nula bodov,kedze moji su hrozne akcni a im"len" more nestaci a potrebuju na mraky atarkacii,toboganov ,ihrisk a podobne,takze my take chorvatsko az za par rokov ked uz budu vacsi..ale raz pojdem urcite pozriet,aj ked more asi bude pre mna a moju zmrzlinu malu zamrznutu studene 😀

lucula73
8. aug 2013

@sakura77 teplota mora bola pre mňa jediné plus v Turecku,ja tiež neznášam studenú vodu ,čo v chorvátsku na severe veru párkrát bola 😉
my sme boli asi 5 krát v chr,mojim úplne stačí voda,netreba im atrakcie....ale napr. v Turecku sme mali aquapark pri hoteli a ja som ich nemohla odtiaľ dostať do mora....obidvaja majú exem a člapkali sa 12 dní v chlorovej vode 😠 ,pričom doma ich na kupko nepustím,mám voči tomu averziu,kedže s tým pracujem a viem v akom stave sú naše bazénové vody 😝

sakura77
8. aug 2013

@lucula73 no ved ,decka a smykaly....🙂 😉

tanitta
8. aug 2013

@johnny16 over si v cestovke ze ci naozaj pride autobus ...napr. pre nas prislo 5miestne auto s tv, klimou, barom zadara a detskou autosedackou 😉 ...a cakali sme autobus 😎

johnny16
8. aug 2013

@tanitta uff to by bolo ake super...to bol asi drahy hotel...to som este ani nepocul ze pre niekoho auto prislo... 😉

tanitta
8. aug 2013

@johnny16 skor to bolo tym ze sme nebrali nikoho na nasej trase dohotelov.... sice mali prist este pražaci nanasu trasu ale prilet mali az poobede a to nas nemohli nechat cakat odrana hadam 😕 ...

lauraa
8. aug 2013

@johnny16 aj nas odviezli v 7 miestnom aute priamo na hotel a pritom isiel velky autobus do vedlajsieho hotela.... ked sme vysli z letiskovej haly pozerali sme kde je nasa cestovka a tam nas poslali k ,, autobusus,, nikto iny do toho hotela neletel tak sme cestovali sami .... za necelu hodinku aj prestavkou sme boli v manavgate .....inak takychto malych busov tam stalo ovela viac ako klasickych velkych, teda aspon pri nasom prilete.....

lucula73
8. aug 2013

@tanitta
@johnny16 tiež si myslím,že záleží od počtu ľudí...........ak ste šli len vy,tak autobus by bol zbytočný...........lebo aj pred naším hotelom chodili všeliaké autá,aj autobusy,rozne veľkosti,čo dovážali odvážali ľudí 🙂

johnny16
9. aug 2013

uz sa to vyriesilo samo titanic beach resort ma 23% last minute
jupiiii
😉 🙂 😉 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

yidaky
9. aug 2013

@johnny16 Ahoj, no ja by som radsej blizsie. My sme boli 2x v turecku. Najmladsia mala 1,5 roka a tento rok 2,5 roka. Tento rok sme boli v lare a min. rok v beleku. Jedno z kriteri bola vzdialenost od letiska. Pretoze aj ked napisu, ze 60km od letiska, moze to trvat veeelmi dlho. Niekedy su v autobuse ludia aj z inych hotelov a tak bus jazdi kadetade a a po ceste vyhadzuje ludi. Aj ked my sme mali stastie, ze sme vzdy isli priamo do hotela.

yidaky
9. aug 2013

@johnny16 prijemnu dovolenku...

katinka71
9. aug 2013

@johnny16 aj pre nas prislo auto boli sme jedini cestujuci aj naspät sme isli autom,boli sme v beleku

ress
9. aug 2013

@lucula73 V akom hoteli ste boli? 🙂 My sme boli 2× v Avsallari, prvý raz sme išli asi 1,5 hodinu a druhý raz tak ako vy, pritom sme stáli zakaždým len v jednom hoteli, ostatní išli niekam so Alanye. Nechápem prečo to vtedy tak trvalo, ale tak nám to nevadilo. Nabudúce už budete vedieť, čomu sa vyhnúť 🙂

lucula73
9. aug 2013

@ress cestou tam sme šli cez 3 hodky,bol absolutne neznalý šofer,len po Side sme sa motali pol hodinu,kým našiel čo mal.......a naspať sme šli 2,5 hodky..............hotel bol 2km z aAvsallarom ,Eftalia splash resort,nový hotel v máji otovrený,to nás zlákalo........akože hotel strava,bazeny boli super,tomu neit čo vytknúť,len tie okolnosti,že tam nič nebolo,za plotom bordel a prašné cesty a ďaleko od letiska...

johnny16
9. aug 2013

no asi som sa velmi tesil: ze iba ked si priplatim rodinnu izbu..nerozumiem preco to potom maju stale ako aktualne na ich web stranke...evidentna insolventnost a zavadzanie - dovolenka24
😢 😖 😠 😒 😔

sneba
9. aug 2013

@tanitta Ahoj, nevsimla si si prosim ta, ci sa daju niekde priamo v hotely kupit plienky a plienky do vody? Tiez sa chystame do Sherwoodu

yidaky
9. aug 2013

@johnny16 😒 treba este hladat...

ksts
9. aug 2013

@simsim4 Chtela bych se zeptat jak se jmenovali hotely kde jste uz byli v Turecko a kde se vam libilo nejvice,chteli by jsme na konci prazdnin a zatim nic nemame,dekuji vam za radu.Karin 🙂

tanitta
9. aug 2013

@sneba v hoteli bol jeden taky kombi obchodik ale netusim ci tam boli aj plienky @17anit07 tam bola tiez mozno odpovie 😉 ale za hotelom cca 1km su obchodiky aj lekaren tak tam by mohli byt...... 😉

sakura77
9. aug 2013

@johnny16 kukni hydrotour,my ideme cez nich do Titanicu 😉

17anit07
9. aug 2013

@tanitta veru ani ja neviem ☹

johnny16
9. aug 2013

@sakura77 volal som im, nasiel som aj termin ktory by vyhovoval a zavolaju mi ked zistia presnejsie... hmmmm

sakura77
9. aug 2013

@johnny16 tak nech to vyjde....

yidaky
9. aug 2013

@johnny16 Nase cestovky 😠 . My sme kupovali dovolenku /turecko/ este v januari. Isli sme 3 rodiny /6 dospelych a 4 deti/. uz vtedy bol problém najst 10 leteniek na dany termin. Ked sme nasli konecne termin, kde mali 10 leteniek, tak bol zase problem s poctom izieb...a to bol len januar...katastrofa 😒

johnny16
9. aug 2013

@sakura77
takze uz mi volali v LARA uz nic nieje volne kvoli konciacemu ramadanu 😒 ...vy ste mali stastie 😉
tak zostava side alebo belek...
@yidaky no vidis a my sme len 2+1 krpec ma rok a pol

sakura77
9. aug 2013

@johnny16 fuha...no.musis hladat dalej...

simsim4
9. aug 2013

@ksts Byli jsme v Hotelu TURTAS - Město Konakli. Opravdu to bylo bez problémů.

ninka1234
9. aug 2013

baby, ktoré ešte idete do turecka, mohla by ste mi niektorá kúpiť jedny hodinky????? manžel si kupil a ked ich zbadal syn tak by velmi chcel vopred ďakujem 😉

maruskatt
9. aug 2013

Ahojte, my ideme 14. do Evrenu cez Hydrotour, a teraz otázka : v papieroch je ,že muži majú mat na večeru spoločenské oblečenie- dlhé nohavice, košela!!! Je to tak naozaj? Dakujem 😉